Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak się któryś zawali to dopiero wtedy zostanie naprawiony.. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie popadajmy w paranoję... kawałeczek obrzutki się odlamal a tu już panika że się wali. Za komuny solidniej budowano drogi niż dzisiaj bo nie pieniądz był  najważniejszy a trwałość. Dziś to włodarze gówno by zjedli spod siebie byle mniej wydać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj zauważyłem, że ul. Łęczyńska została "wyremontowana". Dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to będzie problem - jak dojechać do nowego stadionu na jego huczne otwarcie i na setki imprez, które się tam będą odbywały
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam, najważniejsze, że nowy stadion się buduje, reszta niech się wali, przecież są ważniejsze wydatki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema, na buraki nie ma siły! SM i UM w Lublinie problem złego parkowania mają, delikatnie mówiąc na liście "problemów nie pilnych". Trzeba sprawy wziąć w swoje ręce. Zrobiłem profil na FB Karny Burak, zamierzam każdego tygodnia poświęcić 1h swojego czasu i przebiec się po centrum naklejając nie roztropnym kierowcom naklejki Karnego Buraka (łagodna wersja karnego kut'sa). Akcja na kształt projektu StopCham w Moskwie, gdzie kilka osób w grzeczny sposób stara się wpłynąć na wyobraźnie zbyt sprytnych kierowców. Myślę, że grupie 3-5 osób (wiek, płeć, poglądy itp. nie są ważne) uda się co najmniej kilku kierowcom skutecznie wpłynąć na wyobraźnie. Ktoś chętny ? Metody legalnej "walki" naklejania na takie pojazdy są opisane w necie, nie będziemy pierwsi w PL. Liczę na pomoc :)   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Komuna(taka wredna)wybudowała , te miernoty nie umieją utrzymać w normalnym stanie.Aby kasa do kiesy wpływała za NIC NIEROBIENIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...