Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest jakaś jedna wielka ściema. Za pół roku napiszą, że firma "źle nastroiła system".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za wadliwy produkt rząda się wymiany albo zwrot kosztów. Sprawa prosta jak drut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś sciema,jeździ się lepiej po lbn teraz, a jak ruszy wszystko to mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej.Taki sstarań mają największe miasta i to się sprawdza, do tego kasa z UE była na to. Poprosze jeszcze o lepsze nawierzchnie w obrębie centrum i poza nim. Obecne za dużo dziur i wybojow. Gleboka narutowicza, racławickie, naleczowska, Sikorskiego, warszawska. Żuk popłynie jeśli tego nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej się jeździ ? Gdzie ? Tam gdzie nie było korków i na pierwszym zielonym się jechało, teraz stoi się wiele zmian świateł (np. zana z kraśnicką, głęboka z kraśnicką....). Może i będzie lepiej, ale na pewno jeszcze nie jest.....miejmy nadzieję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina z mieszkańców i wyborców. Miało być do końca grudnia. Ale wiadome kto na akcyzie od spalonego niepotrzebnie paliwa zarabia. Niby ta ekologia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co jeżdżą widzą choć jeszcze to nie to ale tysiąclecia solidarności wczoraj była zielona fala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w stanie to zrozumieć. Tylko po co obiecywali, że od grudnia będzie już dobrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś sciema,jeździ się lepiej po lbn teraz, a jak ruszy wszystko to mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej.Taki sstarań mają największe miasta i to się sprawdza, do tego kasa z UE była na to. Poprosze jeszcze o lepsze nawierzchnie w obrębie centrum i poza nim. Obecne za dużo dziur i wybojow. Gleboka narutowicza, racławickie, naleczowska, Sikorskiego, warszawska. Żuk popłynie jeśli tego nie będzie
Gdzie się tak dobrze jedzie.Napewno lepiej było przed wprowadzeniem tzw.systemu.Nigdy nie było korka np.Chopina w kierunku Krakowskiego,Piłsudskiego w kierunku Zygmuntowskich.O innych "udogodnieniach" nie chce mi się pisać.Piszesz jak wszystko ruszy.Miało ruszyć 15 grudnia,teraz durne wyjaśnienia i następny termin.Pewnie będzie jeszcze kilka.Idę o zakład.A kierowcy stoją w korku i trują środowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jesteś sciema,jeździ się lepiej po lbn teraz, a jak ruszy wszystko to mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej.Taki sstarań mają największe miasta i to się sprawdza, do tego kasa z UE była na to. Poprosze jeszcze o lepsze nawierzchnie w obrębie centrum i poza nim. Obecne za dużo dziur i wybojow. Gleboka narutowicza, racławickie, naleczowska, Sikorskiego, warszawska. Żuk popłynie jeśli tego nie będzie
Gdzie się tak dobrze jedzie.Napewno lepiej było przed wprowadzeniem tzw.systemu.Nigdy nie było korka np.Chopina w kierunku Krakowskiego,Piłsudskiego w kierunku Zygmuntowskich.O innych "udogodnieniach" nie chce mi się pisać.Piszesz jak wszystko ruszy.Miało ruszyć 15 grudnia,teraz durne wyjaśnienia i następny termin.Pewnie będzie jeszcze kilka.Idę o zakład.A kierowcy stoją w korku i trują środowisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na całej lipowej i narutowuicza w str. nadbystrzyckiej korek ogromny, kilkaset aut stoi dlatego że o połowę skrócono światło zielone w stronę nadbystryckiej i pali się ono dla kilku aut skręcających w lewo w głęboką, to jest tzw. k.u.r.e.s.t.w.o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzień bez złotych myśli pana Kieliszka dniem straconym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na razie to odkrkowano skrzyżowania w jedną stronę na poczet korka w drugą, albo skrzyżowanie jest przejezdne ale już za 500 m i tak w ten korek się wpakujemy. Realnie trzeba zmierzyć czas przejazdu na danej trasie i dopiero później wyciągać wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę przez miasto od dawna i codziennie i zdecydowanie stwierdzam, że z tą waszą zieloną falą jest zdecydowanie gorzej.....kupując to badziewie utrudniliście życie kierowcom, to skandal! i jeszcze teraz mądrala Kieliszek tłumaczy, że mamy na "cud" czekać do kwietnia, słów mi brakuje żeby wyrazić swoje oburzenie takimi działaniami miasta przy pomocy pseudomądralińskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypłata będzie dopiero jak "system się nastroi" czy też wypłacą firemce już 17-tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja widzę inny scenariusz: w kwietniu otrzymamy informację od UM "system musi się nadal kalibrować - Lublin to duże miasto, nie oczekujmy cudów", w czerwcu "rzeczywiście trwa to nieco dłużej, ale nie oczekujmy cudów"; w listopadzie "system działa, nasze badania to potwierdzają", i oczywiście "nie oczekujmy cudów". A my dalej będziemy stać w korkach. Czasami nawet większych. Tyle, że kasa miasta będzie o 28 mln mniejsza. I oczywiście nikt się nie przyzna, że była to pomyłka. Bardzo chciałbym się mylić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak na kalibrację systemu wpłyną letnie wyjazdy i jesienne powroty studentów do Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy tylko narzekają. Zielona fala jest. Kto nie wierzy niech się przejedzie o 8 rano trasą WZ w niedzielę. Wszystko działa bez problemu. Gratulacje dla Urzędu Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że zacznie to jako tako działać dopiero jak ruszy zachodnia obwodnica Lublina... Szkoda tylko tych 28 mln zł wydanych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dziś przejechałem z "prędkością przepisową " ze sławinka na dziesiątą ------ uwaga!!!!!!!....... zatrzymałem się ........ na wszystkich światłach po drodze . Nie wiem jak to działa = czy to działa ale jeśli działa i nie działa!!!!! to ktoś powinien za taki stan odpowiedzieć . bo pewnie wziął za to pieniądze. pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZR - System Zarządzania Ruchem - Powiedz mi po co jest ten SZR? - Właśnie, po co? - Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten SZR? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest SZR na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym SZR? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić......   Miś za 28 mln, będzie się kalibrowała do kwietnia, później się rozkalibruje w lipcu i sierpniu bo studenci wyjadą, a na jesieni znowu będzie się kalibrował kolejne miesiące. I tak w kółko. A jak zamkną któreś ze skrzyżowanie np. na czas remontu to cała kalibracja pójdzie w piz***u ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...