Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sytuacja pogodowa w woj. lubelskim. Gdzie jest burza? Alert RCB - SMS-y z ostrzeżeniem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 maja 2019 r. o 14:51 Powrót do artykułu
Alert RCB to SPAM od rządu. Wysyłacie mi niechcianą wiadomość na mój PRYWATNY telefon obsługiwany przez PRYWATNĄ siec komórkową i nie mogę się z tego wypisać. Tak właściciel dba o swoich niewolników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alert RCB to SPAM od rządu. Wysyłacie mi niechcianą wiadomość na mój PRYWATNY telefon obsługiwany przez PRYWATNĄ siec komórkową i nie mogę się z tego wypisać. Tak właściciel dba o swoich niewolników.
 Ja z kolei czuję się zniewolony przez piorunochrony - kiedy wychodzę na mój prywatny balkon podczas burzy przyodziewając mój nieodłączny, także prywatny, kapelusz z folii aluminiowej z antenką, one kradną całą energię, która w innym przypadku mogłaby zasilić moją prywatną głowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dostałem smsa o 18, jak już było po wszystkim. Dzięki za ostrzeżenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alert RCB to SPAM od rządu. Wysyłacie mi niechcianą wiadomość na mój PRYWATNY telefon obsługiwany przez PRYWATNĄ siec komórkową i nie mogę się z tego wypisać. Tak właściciel dba o swoich niewolników.
 spadaj na wyspę bezludną, będziesz wolny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...