Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szafka w hipermarkecie jest otwierana na kod. A ludzie wpisują ten sam

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2016 r. o 12:52 Powrót do artykułu
A dlaczego ujawniacie wizerunek osoby popełniającej wykroczenie a nie przestępstwo? Przecież w tych reklamóweczkach jest towaru na 50-100 zł....? Hę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak być powinno - ścigać sprawców wszystkich i wykroczeń też. A gościu jak masz problem - to ich POZWIJ - podać ci dane do pozwu ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego bronisz złodziejskiego nasienia i skąd wiesz na ile jest towaru? Sam jesteś złodziejem? Hę? Bardzo dobrze, mordy pokazywać gdzie się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukradła? Ukradła po co drążyć temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kodziarstwo grasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A dlaczego ujawniacie wizerunek osoby popełniającej wykroczenie a nie przestępstwo? Przecież w tych reklamóweczkach jest towaru na 50-100 zł....? Hę?
Filmik przedstawia przestrzeń publiczną ze wszystkimi jej atrybutami, w tym osobami tam przebywającymi. ŻADEN przepis polskiego prawa nie zabrania upubliczniania wizerunku przestrzeni publicznej - tak w każdym razie było do dziś. Jeśli coś się w tej materii zmieniło i takie działanie jest zabronione prawem - to poinformuj nas - ale tak konkretnie: numer Dziennika Ustaw,nazwa ustawy, dział, rozdział, paragraf... Widzisz d e b i l u  - lepiej było nie zabierać głosu - nie ujawniłbyś publicznie swojej totalnej głupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleś zadał spokojnie pytanie. Jak macie kompleksy i od razu "debilu" to proponuję iść na ustawkę z kibolami (jakiejkolwiek drużyny). Dostaniecie w "papę" i się uspokoicie, chłoptasie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez znaczenia jest to czy w szafce jest towar za 100 czy 2000 zł. To mój towar, ja na niego zapracowałem i żaden p..ny złodziej nie ma prawa mi go zabierać. Tyle w temacie. Ukradła? Ukradła. Wizerunek tego nędznego robaka rozpwszechnić z podpisem ZŁODZIEJ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMEDIA... Ale tak już jest z częścią polskiego narodku (do Gość co to wczoraj o 20:00 - cóż wymagać, toż to wyborcy PiS-u?) - napisano jakieś cyferki (jako przykładowy kod), więc trzeba go wpisać w zamek... bo to MUSI BYĆ PRAWDA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...