Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
i powinien dostać .....i powinni mu wypłacić..... 200 tys ...kopernikami....waryńskimi.... mieszkamiI i innymi pieniędzmi z czasu kiedy dotyczy sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie przedstawiające Jarosława Kaczyńskiego jak zawsze 'odpowiednio dobrane'.... Spróbujcie źle przedstawić opętanego Kaszuba. Pokażcie jacy jesteście odważni żurnaliści. Czekamy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"CHCĘ BYĆ TRAKTOWANY JAK INNI" ....na przykład jak kto ?....jak Michnik czy Bolek ????
To musiałby Pan być scyzorykiem chrzczony albo przez 6 lat na komendzie milicji rozpoznawać
i denuncjować kumpli z Solidarności. Wtedy za darmochę nawet lubelską fabryczkę makaronu "Lubellę" by Panu dali.A skoro nie masz Pan ani zasług ani odpowiedniego pochodzenia to możesz Pan najwyżej dostać to co dostał Popiełuszko albo Walentynowicz -bilet na TU-154.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypeło napisał:
Zdjęcie przedstawiające Jarosława Kaczyńskiego jak zawsze 'odpowiednio dobrane'.... Spróbujcie źle przedstawić opętanego Kaszuba. Pokażcie jacy jesteście odważni żurnaliści. Czekamy!!!
Każdy z tych fotopstryków liczy na wstawiennictwo Pulitzera i za żadne skarby nie pokusi się na obiektywizm - nie miej "nadzieJi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypeło napisał:
Zdjęcie przedstawiające Jarosława Kaczyńskiego jak zawsze 'odpowiednio dobrane'.... Spróbujcie źle przedstawić opętanego Kaszuba. Pokażcie jacy jesteście odważni żurnaliści. Czekamy!!!
a co jest złego w tym zdjęciu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grzesiekk napisał:
i powinien dostać .....i powinni mu wypłacić..... 200 tys ...kopernikami....waryńskimi.... mieszkamiI i innymi pieniędzmi z czasu kiedy dotyczy sprawa
I słusznie.... ale nie powinni zapomnieć o Stefanie Michniku który obecnie u Szwedów w Uppsali biedę klepie. On tak się przysłużył Polsce i Polakom.Ba nawet kumplował z Paryską Kulturą i Giedroyciem,jak się ostatnio dowiedziałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny dowód na to, że solidaruchy walczyły z komuną nie dla idei a dla kasy. To żałosne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michałkiewicz powiedz ze po prostu chodziło ci o kase.200 tys.załosni działacze solidarnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz pan racje posle michalkiewicz panu wiecej sie nalezy.znacznie wiecej.a tak powaznie to pan o wolno polske dla kasy walczyl.jest pan kolejna kadencje j poslem.co maja powiedzic ci co teraz pracy nie maja.albo maja 1000 zl emerytury.wstyd posle michalkiewicz wstyd.ps.mam nadzieje ze pojdzie pan do strsburga ze swoja sprawa.panu sie przeciez nalezy.wiecej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja prokurator, który go oskarżał i sędzia, który go skazał. Obaj panowie w III RP nadal funkcjonują w wymiarze sprawiedliwości i ich jakoś kara żadna nie spotkała. Kiedy więc państwo nie karze oprawców komunistycznych to niech płaci odszkodowania ofiarom. A my niestety taka Polskę mamy, dawni oprawcy mają się dobrze, a jak jakaś ofiara chce odszkodowania to jeszcze nagonkę się robi. ps. w komentarza dziwi mnie zarzut, że byli solidarnosciowcy robili to dla kasy. To bardzo karkołomny zarzut - trudno komuś normalnemu pomyśleć, że ktoś kiedyś dał sie arestować i wygnać z kraju, żeby po 30latach zainkasować 40tysię Nie dziwię sie jednak, że jeśli dawni oprawcy nie doczekali sie wyroków skazujacych to człowieka nerówka bierze i sam stara sie zagłuszyć poczucie krzywdy i niesprawiedliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tysiace szeregowych działaczy solidanosci nie poszło do sadów,zyja teraz czesto z 900 zł emerytury.ale posłowi wolno wiecej.obławił sie w sejmie i jeszcze na boku dostanie 40 tys bo walczył.Walczył o wolna Polskę czy o kase?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janosikowe myslenie to to nie jest.zabrac biednym podatnikom i dac bogatemu posłowi który rocznie zarabia 150 tys zł. w imie czego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie OTAKE Polske walczyłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liczymy ze przekarze pan te 40 tys. na cele charytatywne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to jest ten poseł którego syn jest narkomanem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze żeby dostał od Wałęsy obiecane 100 mln zł i żył będzie sobie jak pączek w maśle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH PiSIak Michałkiewicz idzie do władz PRL by mu oddały kasę tylu byłych ubeków pobiera wysokie emerytury,czemu ja pracując i płacąc podatki mam tej miernocie dawać prezent 40 tysł????11TO JAKIŚ K...ABSURD!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie dał bym się zapuszkować na 9 miesięcy, mieć za friko dach nad głową i dobre żarcie. Po wyjściu dostać jeszcze 40 tysięcy ... na nową drogę życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
derlppo444 napisał:
NIECH PiSIak Michałkiewicz idzie do władz PRL by mu oddały kasę tylu byłych ubeków pobiera wysokie emerytury,czemu ja pracując i płacąc podatki mam tej miernocie dawać prezent 40 tysł????11TO JAKIŚ K...ABSURD!!
Musiałby komorowski cofnąć swoją decyzje,i zabrać wysokie emerytury tym es-bekom co ich tak bronił i nie pozwolił ruszyć ich wynagrodzenia Sądze że stary komuch na to nie pójdzie.Musisz się do niego zwrócić,on dzisiaj jest spadkobiercą PRL-u i jego reprezentantem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jarek napisał:
liczymy ze przekarze pan te 40 tys. na cele charytatywne
Ja nie zgadzam się aby moje podatki oddawać temu wargatemu udanemu inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...