Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szef MSW: Lotnisko Lublin będzie pracować dłużej

Utworzony przez adm, 5 grudnia 2013 r. o 14:04 Powrót do artykułu
brawo dla autora...od dłuższego czasu nie istnieje ministerstwo spraw wewnętrznych i administracji, powstały dwa twory: m. spraw wewnętrznych i m. administracji i cyfryzacji, którymi rządzą dwie różne postacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tylko dokumenty w tej sprawie nie idą przez Lubelski Urząd Wojewódzki bo na wydłużenie pracy lotniska przyjdzie nam czekać ładnych kilka lat 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"spraw wewnętrznych i administracji" hahahaha  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to sie ma do debat społecznych przed budową i zapewnień Marsząłka o ciszy nocnej dla miszkańców sąsiadujących z lotniskiem. Przed budową obiecywali ostatni samolot o 22:00. Mieszkańcy juz nie licza sie wcale?? tylko urijone aspiracje urzędasów.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to sie ma do debat społecznych przed budową i zapewnień Marsząłka o ciszy nocnej dla miszkańców sąsiadujących z lotniskiem. Przed budową obiecywali ostatni samolot o 22:00. Mieszkańcy juz nie licza sie wcale?? tylko urijone aspiracje urzędasów.
no bo przecież co 3 minuty startuje i ląduje samolot,... Straszne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co ma być czynne do północy jak dziennie startuje i ląduje jeden samolot /słownie: jeden/ a w zimie należy się spodziewać że nie wyląduje nawet jeden :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl  
A ile czeszą(SMS) za dzień ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie przesadzajmy ze te samoloty tak halasuja... chyba ze ktos mieszka na pasie startowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś mądrzejszy mnie oświeci. Jaki cel mają mieć te odprawy do północy? O co tu chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś mądrzejszy mnie oświeci. Jaki cel mają mieć te odprawy do północy? O co tu chodzi?
Mnie sie wydaje,ze np, gdyby kiedys nastapil ten rozwoj ,o ktorym Milosnicy pisza , za 10, 20 lat i startowaloby 5 moze 6 samolotow dziennie to z powodu przciazenia odprawy moglyby sie wydluzyc.I tak,hipotetycznie, samolot odlatujacy o 20:00 z powodu wzorowego wypelniania swej funkcji przez sluzby securiy zakonczylby buking o godz 22:18 to nie moglby wystartowac, a tak ma rezerwe do np 23:54.Spekuluje poniewaz tez probuje dociec na czym ma polegac ta tajna bron lotniska.Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...