Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To mogli mu dać jeszcze bilet do Tel Awiwu w jedną stronę i dopiero to by się czuł cudownie wśród swoich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamo chwalą nas. Chwalcie się bo to tylko potraficie za nasze pieniądze. A może Izrael podreperowałby Waszą kasę a nie tylko Lublinianie. Ile lat doiliście Lublinian i raz na 10 lat Wasi dali Wam nagrodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kumie chwalą nas. Kto? Wy mnie a ja was. Chazarzy dzielnie okupują Polskę. A Polacy? Setki tysięcy wyjechało za chlebem, pozostali w kraju są traktowania jak intruzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia żydów polskich udowadnia jak trzeba traktować "uchodźców"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wolno mi będzie nie chodzić tam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Historia żydów polskich udowadnia jak trzeba traktować "uchodźców"...
Niestety, chyba raczej się nie orientujesz w historii, bo akurat do Polski Żydzi uciekali przed przesladowaniami, które spotykały ich na Zachodzie. Nie podlegali strukturom lokalnej władzy, lecz byli przyporzadkowani bezpośrednio królowi  (sprawdź sobie w wikipedii co to takiego był Statut Kaliski Bolesława Pobożnego z 1264). Królowe polscy z reguły byli bardzo im przyjaźni, i obdarzali ich licznymi przywilejami. 
Ostatnio edytowany 9 października 2015 r. o 19:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, chyba raczej się nie orientujesz w historii, bo akurat do Polski Żydzi uciekali przed przesladowaniami, które spotykały ich na Zachodzie. Nie podlegali strukturom lokalnej władzy, lecz byli przyporzadkowani bezpośrednio królowi (sprawdź sobie w wikipedii co to takiego był Statut Kaliski Bolesława Pobożnego z 1264). Królowe polscy z reguły byli bardzo im przyjaźni, i obdarzali ich licznymi przywilejami.
A zwłaszcza jakże zasłużony dla historii Lublina król Kazimierz Wielki, który regularnie obdarzał przywilejem przyjmowania królewskiego nasienia niejaką Esterkę, podobno zgrabną Żydóweczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słusznie dostał zaszczytny tytuł SZABESGOJA ROKU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda słów na komentowanie. Żydów się wielbi w kraju, który doznał z ich rąk tylu krzywd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gość jest Żydem stąd nagroda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zwłaszcza jakże zasłużony dla historii Lublina król Kazimierz Wielki, który regularnie obdarzał przywilejem przyjmowania królewskiego nasienia niejaką Esterkę, podobno zgrabną Żydóweczkę.
Dostał ją do wyrka na wieczyste użytkowanie za to, że ich wpuścił do Polski jak Hiszpanie się na nich poznali i wypędzili. Ciekawe, kiedy Polacy się POznają kto nimi rządzi...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu Pietrasiewicz. Jak za Gierka - strach lodówkę otworzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doradca zuka ds . zamykania ulic, kolejna polityczna nagroda. Zenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezależnie od historii wzajemnych animozji , jednego moglibyśmy się od Żydów nauczyć. U nich jednostkę zdolną wspiera się wspólnymi siłami aby osiągnęła jak najwięcej. My, wzorem Masłowskiej czy Macierewicza równamy w dół każdego komu jeszcze chce się chcieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoi swoim przyznają nagrody czyli nie ma to jak samemu sobie przyznać nagrodę :-) a później wielkie ahhh i ohhh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ni mogę, sami syjoniści i rasiści. Ludzie wy tak naprawdę myślicie czy piszecie bo każe wam pisowski sztab wyborczy. Wiecie ilu polaków mieszka za granicą? Wiem zaraz usłyszę, że nasi tam pracują, więc od razu zapytam a co Żydzi nie pracują? Jestem przerażona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ni mogę, sami syjoniści i rasiści. Ludzie wy tak naprawdę myślicie czy piszecie bo każe wam pisowski sztab wyborczy. Wiecie ilu polaków mieszka za granicą? Wiem zaraz usłyszę, że nasi tam pracują, więc od razu zapytam a co Żydzi nie pracują? Jestem przerażona.
Byłem we Francji od 2008 do 2014 roku. Ateistyczna i nowoczesna Francja ma Żydów w nosie. Jak młodzieniec Żyd nałozył jarmułkę i wyszedł na ulicę we Francji to zginął natychmiast. Czy sprawca mordu został ukarany już nie śledziłem ale takich mordów to w Polsce nie ma. Były mordy ale odwrotne z rąk Żydów ginęli Polacy. Przykład Gen. Nil zginął z rąk oprawców w białych rękawiczkach. No ale taka demokracja jak Wielka Brytania umyła rączki i nie wydała na sprawę sądową nasi Fajgny Danielak. Ciekawi mnie co by W. Brytania gadała jakby Polak oskarżał i skazał na śmierć gen . Montgommerego uzasadniając, że współpracował z Niemcami. W rozmowach z AK -wcami skazanymi zaraz po wojnie z ręki sługusów Stalina najbardziej cierpieli jak mówili o tym, że Ich na sprawę ubierali w szkopskie mundury i nasi sąd wydawał wyrok. Taka była żydowska władza z nadania Stalina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrzę że Tułajew z Soboniem nie zdążyli oprotestować wydarzenia, że za mało wnosi wartości chrześcijańskich. Chociaż jeśli prześpimy wybory, to i takie abstrakcje mogą mieć miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostał ją do wyrka na wieczyste użytkowanie za to, że ich wpuścił do Polski jak Hiszpanie się na nich poznali i wypędzili. Ciekawe, kiedy Polacy się POznają kto nimi rządzi...?
Mylisz fakty. Hiszpańscy Zydzi zostali wypędzeni pod koniec XV wieku, przez Izabelę i Ferdynanda. Trafili także i do Polski - do Zamościa. Pamiatka po nich jest tamtejsza renesansowa synagoga. W czasach Kazimierza Wielkiego moglismy mieć do czynienia z Żydami, wypedzonymi z Europy Zachodniej z powodów oskarżenia ich o sprowadzenie czarnej śmierci. Legenda z Esterką jest legendą, gdzieś czytałam, ze narodziła się, poniewaz spoleczeństwo poszukiwało wyjasnienia nadzwyczajnej wprost łaskawości, jaką ten władca obdarzył Zydów, obdarzajac ich licznymi przywilejami, i powierzajac wazne państwowe funkcje. A że Kazio był znany jako kobieciarz, więc cóż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spytajcie Polaków z "S" jak Ich Jaruzel w stanie wojennym wygonił z Polski i mieli nieszczęście trafić do Paryża. Tam Ich przywitała grupa polskich Żytdów w taki sposób, że musieli szybko żebrać Jaruzela o powro na Śląsk bo z tamtą wyjechali. A teraz wycierają sobie ryje Polakami i oskarżają nas o rasizm i faszyzm. Nawet 11 listopaDA TO WG ŻYDÓW ŚWIĘTUJĄ POLSCY FASZYŚCI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...