Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co za MÓZG wymyślił prowadzenie JEDNOCZESNYCH prac po obydwu stronach ulicy?? Piesi mają fruwać? Lewitować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścieżka rowerowa w okolicy tak dużego przystanku mpk,będzie dochodziło do kolizji pieszszy-rowerzysta,czy ktoś miał nie równo pod sufitem jak to projektował/!Czy przewidziano stosowne miejsce dla handlarzy papierosami z ukrainy.Nasz policja nie daje sobie rady z tą patologią i chyba nie dożyję dnia że coś w tej sprawie się zmieni,mam 25 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę budy spowrotem Lubiłam ten chłam Smród brud złodziei I pana Kazia z wàsem za budà
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze tych handlarzy papierosów wrzeszczących pod Novą mogliby ''wyprosić''. Naprawdę odpowiednie służby nie widzą problemu czy udają? niech sobie staną na targu jak tzw ''babcie z pietruszką'',a i tak jak ktoś chce kupić to trafi! po co ludzi nagabywać!!!?? to chyba karalne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy przeniesienie dworca pks pod dworzec kolejowy?? A zatem czy ten remont (uwzględniający dużo pieszych) ma sens?? Nie kwestionuje samego remontu, ALE jeśli ma docelowo zniknąć z tych okolic dworze autobusowy, to tak szerokie chodniki i mega długie przystanki raczej będą nie potrzebne w tej okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto pokazało że dokonuje egzekucji na swojej domenie i, że mieści się w harmonogramie. Sam budynek Nova jest niczym dworzec tymczasowy, wszyscy czekamy na ogłoszenie nowego partnera najemcy i budowę nowoczesnego A symbolicznego budynku, który stanie w jej miejsce, tj. w miejsce Nova. I przyćmi halę targową Nova blaskiem swojej potęgi i chwały. Jak Kościoły Łaski. Jak Kredka i Ołówek. Jak Krzywa wieża w Pisie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...