Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sześć osób rannych w wypadku na Al. Kraśnickiej

Utworzony przez kozioł, 23 listopada 2008 r. o 17:53 Powrót do artykułu
Nie wiem, co robią drogowcy !!!Śpią ! Wróciłem niedawno z Nałęczowa. Na odcinku od Miłocina do Tomaszowic wiatr nawiał z pól na szosę ogromne łaty śniegu. Śnieg jest rozjeżdżony i potwornie sliski. Wpadłem w poślizg i wylądowałem w rowie. Cud, że nikt nie jechał z przeciwka, a za rowem nie było drzewa. Gdy mnie wyciagnęli, po drodze na tym odcinku jeszcze cztery samochody siedziały w rowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robią drogowcy - wiadomo, czekają na słońce, które roztopi śnieg. Co robią kierujący pojazdami - jeżdżą jak ostatnie głupki po śliskich drogach. Trzeba chyba nie mieć rozumu, żeby wyprzedać w warunkach, kiedy możliwa do osiągnięcia bezpieczna prędkość wynosi 30-40 km/h. Z trzech aut, które to dzisiaj wyprzedziły mnie w takiej sytuacji jedno utknęło w przydrożnym rowie po przejechaniu pół kilometra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOGA Z GAZU!!!!!A DOJEDZIESZ DO CELU!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...