Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkolna gazetka aż kipi od seksu

Utworzony przez MARYJAN ARCYBISKUP, 8 stycznia 2010 r. o 09:33 Powrót do artykułu
Ot i odzywa się w naszym narodzie przesadna do bólu dbałość o wykształcenie sexualne naszych dzieci. Teraz będzie huk, krzyk, wrzawa, pie...enie w mediach, jacy to uczniowie są BE, bo napisali o sexie. Odzywać się będą w nas rodzicach wielka troską rodzicielska, jak w tej mamusi, która odnalazła tą gazetkę. Szkoda tylko, że mamusia zapomniała jak zrobiła swoją pociechę, bo chyba nie było to niepokalane poczęcie ani jakaś magia, tylko musiała się przespać z ojcem dziecka - innej możliwości nie ma. Co z tego, że napisali sobie o sexie. Uczniowie znają to dawno z praktyki, a gazetka, to pewnie forma żartu. Zamiast krzyczeć jaka ta gazeta jest BE, to czy drodzy rodzice zastanawialiście się nad tym co robią wasze pociechy, gdy są poza waszymi oczyma? W domu grzeczne córki i wnuczki, w dyskotece wyzywające suczki, obciągające kolesiom jak leci. Zastanawialiście się skąd wasze córeczki mają hajs na to by co miesiąc posiadać najlepszy model komórki, albo po co codziennie latają do galerii handlowych? Gwarantuję, że 9 na 10 nastolatek wie, jak smakuje sperma oraz jakie są uroki sexu analnego. Niejeden nastolatek bzykał się cześciej niż ich rodzice i o co ten krzyk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dowcip (przynajmniej ten cytowany) jest rzeczywiście nie na miejscu, wg mnie za mocny. co do artykulow o seksie - w szkole sredniej nadal maja o nim nie rozmawiac? udawac ze nie istnieje? po ukonczeniu 15 roku zycia mozna legalnie wspolzyc. wiec co tu kryc? co do wielkiej wiedzy nastolatkow, o ktorej pisze autor powyzej. nastolatki znaja seks, ale w 9/10 przypadkach z opowiadan. wielu z nich nie ma tak naprawde pojecia o antykoncepcji, wierza w przerozne mity. skad tyle przypadkow, jak malolaty wpadaja hurtem, podczas gdy niektore pary staraja sie o dziecko miesiacami? ale mniejsza o to. mysle ze obecnosc artykulu w gazetce nie powinna byc krytykowana. na pewno byl o wiele ciekawszy niz nie jedna lekcja wychowania do zycia w rodzinie. poza tym pewnie wiekszosc z tych danych, uzytych w materiale, wisi luzno w internecie. o co ta krucjata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie artykul o seksie oczywiscie w pewnych zwyczajowych ramach bez zbytniej pruderii jest na miejscu , przeciez wiadomo ze nastolatkowie '' TO ROBIA '' i jedynie osoby ktore sie tym bulwersuja to takie ktore same czekaly '' Z TYM '' do ślubu , żart o nauczycielce poziomem żenujacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
Ot i odzywa się w naszym narodzie przesadna do bólu dbałość o wykształcenie sexualne naszych dzieci. Teraz będzie huk, krzyk, wrzawa, pie...enie w mediach, jacy to uczniowie są BE, bo napisali o sexie. Odzywać się będą w nas rodzicach wielka troską rodzicielska, jak w tej mamusi, która odnalazła tą gazetkę. Szkoda tylko, że mamusia zapomniała jak zrobiła swoją pociechę, bo chyba nie było to niepokalane poczęcie ani jakaś magia, tylko musiała się przespać z ojcem dziecka - innej możliwości nie ma. Co z tego, że napisali sobie o sexie. Uczniowie znają to dawno z praktyki, a gazetka, to pewnie forma żartu. Zamiast krzyczeć jaka ta gazeta jest BE, to czy drodzy rodzice zastanawialiście się nad tym co robią wasze pociechy, gdy są poza waszymi oczyma? W domu grzeczne córki i wnuczki, w dyskotece wyzywające suczki, obciągające kolesiom jak leci. Zastanawialiście się skąd wasze córeczki mają hajs na to by co miesiąc posiadać najlepszy model komórki, albo po co codziennie latają do galerii handlowych? Gwarantuję, że 9 na 10 nastolatek wie, jak smakuje sperma oraz jakie są uroki sexu analnego. Niejeden nastolatek bzykał się cześciej niż ich rodzice i o co ten krzyk?
Chyba jednak przesadzasz!!!!!!!Czyżbyś mierzył nastolatki swoją miarą? Nie podoba mi sie to,co piszesz,zwłaszcza,że jest to w przeważającej części obraźliwe,niesprawiedliwe i podłe. Nie mówię,że nie ma nastolatek,które już współżyją,ale skąd wziąłeś te 9 na 10 i do tego gwarantując prawdziwość swoich słów. Gwarancja kogoś takiego ja Ty-nie jest żadną gwarancją.... nie może nią stać się nawet Twój"świątobliwy" nick.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa szkoła. Nauczyciel-szmata, plemnik kaloryczny. Jaka w takim razie jest dyrekcja?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja o kaloryczności spermy jest bardzo ważna. Przecież większość gimnazjalistek dba o linię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasiula napisał:
Chyba jednak przesadzasz!!!!!!!Czyżbyś mierzył nastolatki swoją miarą? Nie podoba mi sie to,co piszesz,zwłaszcza,że jest to w przeważającej części obraźliwe,niesprawiedliwe i podłe. Nie mówię,że nie ma nastolatek,które już współżyją,ale skąd wziąłeś te 9 na 10 i do tego gwarantując prawdziwość swoich słów. Gwarancja kogoś takiego ja Ty-nie jest żadną gwarancją.... nie może nią stać się nawet Twój"świątobliwy" nick.
kasiula w internecie jest mnóstwo portali, na których usługi sexualne oferują nastolatki. Radzę dobrze poszukać, za pewne znajdziesz tam swoją koleżankę, lub znajdziesz ogłoszenie, które sama nadałaś, ale o nim zapomniałaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MARYJAN ARCYBISKUP napisał:
kasiula w internecie jest mnóstwo portali, na których usługi sexualne oferują nastolatki. Radzę dobrze poszukać, za pewne znajdziesz tam swoją koleżankę, lub znajdziesz ogłoszenie, które sama nadałaś, ale o nim zapomniałaś
Człowieku-ty jesteś chyba niewyżyty seksualnie,skoro "latasz"po takich portalach(uważaj-to może być karane) A ja mam 45 lat i na 100% nie znajdę swojego ogłoszenia.I nie obrażaj mnie-bo sobie tego nie życzę A Ty kolekcjonujesz tego typu ogłoszenia?Szukasz znajomych? Czy może znudziła Ci się monotonia Twojego życia... Ja szukać nie zamierzam-szukaj Ty-jak widać-dobrze Ci idzie.... za pewne -pisze się razem!!!!Zerknij może czsami i na jakiś portal ortograficzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest " KWIZ " ?!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Maryanem. Dzisiejsze nastolatki są daleko lepiej uświadomione i bardziej doświadczone w sprawach sexu niż ich rodzice, gdy byli w tym samym wieku. Wystarczy posłuchać o czym i w jaki sposób rozmawiają o tym w autobusach, pubach i innych publicznych miejscach. I to bez żadnej żenady czy dyskrecji. No ale przecież dzisiaj w tym kraju w szkołach najbardziej liczą się krzyże na ścianach, a katecheta stoi w hierarchii o trzy stopnie wyżej od seksuologa czy nawet psychologa. Trudne (czytaj: niewygodne) tematy najlepiej zamieść po dywan i udawać że nie istnieją. I nie rozumiem skąd u kasiuli ta zajadłość i zacietrzewienie, że ktoś szuka sobie partnera (partnerki) na portalach internetowych? Czasami to jedyna możliwość spotkania kogoś sensownego, skoro wokół przeważają moherowe dewoty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy prawie pięć lat po ślubie. Przez cały ten czas tylko parę (no może paręnaście) nocy nie spałem z żoną. I NIE MAMY DZIECI!!! A bardzo chcemy je mieć. Pomóżcie!!!! Czy jak się chce mieć dzieci to oprócz spania trzeba jeszcze coś robić? Może ktoś wie - niech pomoże, bo jestem już bardzo zrozpaczony (żona zresztą też). Piszę tutaj, bo w jednym z komentarzy pod tym artykułem przeczytałem, że "tylko musiała się przespać z ojcem dziecka". No to jak to jest - ona przespała się z ojcem dziecka, a ja śpię ze swoją żoną już prawie 2000 nocy i nie mam dziecka (znaczy oboje go nie mamy). Gdzie tu sprawiedliwość??? PS. A może te prawie 2000 nocy to jeszcze za mało, aby mieć dziecko? Pomóżcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrozpaczony napisał:
Jesteśmy prawie pięć lat po ślubie. Przez cały ten czas tylko parę (no może paręnaście) nocy nie spałem z żoną. I NIE MAMY DZIECI!!! A bardzo chcemy je mieć. Pomóżcie!!!! Czy jak się chce mieć dzieci to oprócz spania trzeba jeszcze coś robić? Może ktoś wie - niech pomoże, bo jestem już bardzo zrozpaczony (żona zresztą też). Piszę tutaj, bo w jednym z komentarzy pod tym artykułem przeczytałem, że "tylko musiała się przespać z ojcem dziecka". No to jak to jest - ona przespała się z ojcem dziecka, a ja śpię ze swoją żoną już prawie 2000 nocy i nie mam dziecka (znaczy oboje go nie mamy). Gdzie tu sprawiedliwość??? PS. A może te prawie 2000 nocy to jeszcze za mało, aby mieć dziecko? Pomóżcie!!!
Zapytaj swojego proboszcza. Wytłumaczy ci wszystko jasno i zrozumiale, a jeżeli będzie trzeba to i najtrudniejszą robotę sam za ciebie odwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, ze wielu uczniow i absolwentow twierdzi, ze pojscie do ZSTK bylo ich najwiekszm błedem w zyciu i pluja sobie za te zmarnowane lata w brode po dziś dzień ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jak tu żyć w państwie w który seks to temat tabu ? Owszem .. dowcip troche nie na miejscu był ale o seksie trzeba rozmawiać bo to zwiększa świadomość ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję powolanie stalego cenzora gazetki,najlepiej ksiedza katechete, wtedy bedzie pewnosc,ze zadne tresci odnoszace sie do grzesznego seksu nie pojawia sie nigdy na lamach, o to to jest dobre rozwiazanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny news "z dupy" ? Normalnei tak ważna informacja że aż dziw że się jeszcze TVN24 nie zainteresował! Panowie i Panie redaktorzy weźcie się do roboty a nie pieniądze marnujecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandalem jest to że taka bzdetna informacja wyciekła do mediów. A ta mamusia co z gazetką lata- kobieto, rozmawiałaś kiedyś ze swoją córką na temat seksu? czy musi się wszystkiego dowiedzieć z portali i od koleżanek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Zgadzam się z Maryanem. Dzisiejsze nastolatki są daleko lepiej uświadomione i bardziej doświadczone w sprawach sexu niż ich rodzice, gdy byli w tym samym wieku. Wystarczy posłuchać o czym i w jaki sposób rozmawiają o tym w autobusach, pubach i innych publicznych miejscach. I to bez żadnej żenady czy dyskrecji. No ale przecież dzisiaj w tym kraju w szkołach najbardziej liczą się krzyże na ścianach, a katecheta stoi w hierarchii o trzy stopnie wyżej od seksuologa czy nawet psychologa. Trudne (czytaj: niewygodne) tematy najlepiej zamieść po dywan i udawać że nie istnieją. I nie rozumiem skąd u kasiuli ta zajadłość i zacietrzewienie, że ktoś szuka sobie partnera (partnerki) na portalach internetowych? Czasami to jedyna możliwość spotkania kogoś sensownego, skoro wokół przeważają moherowe dewoty?
Nie jestem zacietrzewiona-tylko uważam,że wrzucanie wszystkich do jednego worka jest nie w porządku.... Przecież nie wszystkie nastolatki(gimnazjalistki) są takie.... Ja mam dorosłe dzieci,ale też "przeszły" gimnazjum,szkołę średnią-są teraz na studiach.Owszem ,zdarzały się w towarzystwie moich dzieci takie czy inne dziewczyny,ale na Boga-nie każda była taka o jakich piszecie. "Wystarczy posłuchać o czym i w jaki sposób rozmawiają o tym w autobusach, pubach i innych publicznych miejscach. I to bez żadnej żenady czy dyskrecji."----zastanówcie się czy zachowanie tych dzieci zależy tylko od nich samych????A może tym dzieciom potrzebna jest po prostu rodzina i wychowanie im należne, a nie tylka zapewnienie jedzenia i butów do szkoły? Już Kochanowski pisał,że "państwo jest takie ,jakie jest młodzieży wychowanie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka rzecz. Przynajmniej młodzież nabędzie pozyteczną wiedzę i przestanie zadawać pytania w stylu "uprawiałem seks i dziewczyna była w majtkach, ja w spodnaich i miałem wytrysk czy mogła zajść w ciążę?". Poziom wiedzy młodzieży jest katastrofalny i dlatego takie informacje nie powinny nikogo dziwić ani bulwersować w końcu powinniśmy zostawić ten ciemnogród i wyjść do cywilizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dowcip pasowałby bardziej do dzieci z tej szkoły: Jasiu zawsze odzywał sie brzydko i wyzywał koleżanki. Pewnego dnia zanim jeszcze Jasiu przyszedł pani mówi do dziewczynek: "jeżeli Jasiu was obrazi, lub powie coś nieprzyzwoitego to wszystkie wyjdźcie z sali". Po kilku minutach wpada jasiu i krzyczy: •Ej! Burdel budują za rogiem!!! Wszystkie dziewczynki wychodzą z klasy a Jasiu na to: •Gdzie, ku***, dopiero fundamenty kładą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...