Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szkolne wyprawki od aktorów, sportowców i pary prezydenckiej. W niedzielę finał akcji Caritas

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 sierpnia 2016 r. o 10:37 Powrót do artykułu
Przecież dostają "na dzieci" 500+ to jeszcze im na wyprawki szkolne brakuje i trzeba organizować jakieś akcje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co dostana rodzice ktorzy nie maja 500+, bo blizniaki w klasie maturalnej, wiec juz pelnoletnie, i nie maja zasilkow rodzinnych, stypendiow, ani innych wspanialych wynalazkow, bo pracuja, i przez to maja mniej srodkow do zycia niz zasilkobiorcy zyjacy "jedynie"z zasilkow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swiete slowa...niektorzy dostaja wszystko ile wejdzie,a inni nic bo wlasnie akurat sie nie zalapali bo uczciwie pracuja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co jeszcze im dac...i??i tak tego nie poszanuja...500+, rodzinne stypendium szkolne, dodatek mieszkaniowy, energertczny...komputer z internetem...to mozna pozyc nic nie robiac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
daja tym co maja wszystko z pomocy spolecznej, a pozostali patrza i pytaja, to po co ja pracuje i dbam zeby na dzieci zarobic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A później taki jeden z drugim śmieje się z takiego frajera co całe życie ciężko pracuje aby rodzinę utrzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile trzeba najpierw tym artystom zapłacic ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Kościół macza w czymś swoje brudne łapska, to dla mnie to jest od samego początku podejrzane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już te 500 na dziecko za mało? Ludzie opamiętajcie się. Niech ci rodzice wezmą odpowiedzialność za własne dzieci, bo spłodzić to nie wszystko. Nie dam ani jednego grosza. Znam rodzinę, gdzie jest 3 dzieci i żadne z rodziców nie pracuje, a dlaczego, ano dlatego bo z opieki dostają więcej forsy. Gmina kupuje opał, gmina remontuje dom, urządza łazienkę, bo dla dzieci. Dzieci dorosną skończą się pieniążki to rodzice będą żyć z zapomóg! Czy nie uważacie, że to wszystko chore. Mnie nikt nie pomagał w wychowaniu dzieci, pracowałem na dwóch etatach, aby swoim dzieciom zapewnić godne warunki. Dzisiejsza patologia (bez obrazy dla pracujących rodziców) nic dobrego nie wniesie rodząc dzieci. Tam powiela się styl życia - bo ich rodzice jakoś przeżyli to dlaczego ona ma iść do pracy za 1500 zł - szkoda butów jak to określiła, z opieki dostanie więcej. Dostanie dostęp do internetu, dostanie komputer, obiady w szkole itp. TO WSZYSTKO Z NASZYCH PODATKÓW, MOICH, TWOICH...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokladnie, ludzie pracujący utrzymują takich darmozjadów którzy nigdy nie pracowali bo i po co skoro opieka i tak da co trzeba a nawet dużo więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem rodzicem dwójki dzieci, jedno właśnie skończyło 18 lat więc według prawa PIS mam tylko jedno dziecko na które nie dostaję 500+ bo oboje z mężem pracujemy więc przekraczamy minimalnie próg dochodowy. Kiedy takie rodziny jak moja coś dostaną. Czy za to że oboje pracujemy, mamy być karani. Dlaczego moje dzieci są gorzej traktowane, ja aby wymienić sobie meble, pojechać na urlop, zrobić dziecku wyprawkę muszę oszczędzać i szukać dodatkowej pracy. Może takie dzieci powinny dostać wyprawke a nie takie co dostają 500+ bo rodzicom nie chce sie iśc do pracy. Rozgoryczony rodzic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moje jedno nie dostaje 500+, bo dochód wynosi 1700 zł, z tego wynajęcie mieszkania 1200 zł i zostaje nam na dwoje 500 zł na życie, chodzi do trzeciej klasy, nigdzie nie był na wakacjach przez swoje 10 lat bo mnie nie stać i nie mam 500+, brawo pisowcy, dajecie milionerom a biedakom z jednym już nie, i to według was jest po Bożemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...