Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ajaja jaj ,ale myk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł nieprofesjonalny. Technikum to szkolnictwo techniczne, zawodówka to szkolnictwo zawodowe. Technikum to nie zawodówka Pani redaktor. Technik mechanik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za różnica dzisiaj czy technikum czy zawodówka jak technika zeszły na psy. Poziom żenująco niski, młodzież się tam ucząca niewiele się różni od tej z zawodówek. Do matury nie trzeba podchodzić a ci co podchodzą to w 50% jej nie zdają. Kiedyś po 5 letnim technikum większość absolwentów wybierała politechnikę, wielu studiowało na uniersytetach, niektórzy wybierali nawet prestiżowe kierunki jak prawo. A teraz??? Studia na politechnice wybiera może co 10, nie mówiąc o tym jak w ostatnim czasie poziom nauczania na politechnice się obniżył... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys byly zawodówki ale komus to przeszkadzalo I tzreba bylo je zlikwidowac.Hahahah a teraz placz I zgrzytanie zebów,ze nie ma kto wykonywac takich prac jak slusarz,spawacz,elektromechanik itp..Po tych wszystkich szkolach licealnych mlodziez nie odróznia srubokréta od mlotka,takie teraz wszystkie inteligenty nie potrafiace nic zrobic...ot I ulepszyli szkolnictwo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się przyjmuje do  techników wszystkich jak leci to tak jest. Czas wprowadzić selekcję (testy na koniec gimnazjum, egzaminy wstępne, oceny  na świdectwie, ocena z zachowania).  Nie każdy musi się uczyć w technikum,dla słabszych uczniów powinna być szkoła zawodowa. A dla najsłabszych lub w ogóle niechcących się uczyć  brak przymusu edukacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.