Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szpital poddany szokowej terapii. Ponad 200 osób straci pracę

Utworzony przez jo emerytka, 3 lipca 2013 r. o 21:39 Powrót do artykułu
jak długo jeszcze będziemy znosić fanaberie i przygotowania stołków dla siebie przez Orła i Pękalskiego. Bo to co czynią z naszą lubeską służbą zdrowia to woła o prokuratora i więzienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie tego swojego pieprzonego wałęsę, a mieliśmy żyć w drugiej japoni, a dołączymy do tej listy   http://www.pb.pl/2667370,51750,10-najbiedniejszych-krajow-swiata     precz z pieprzoną solidarnością z lat 80, nie ma w naszym kraju pieniędzy a tuskowej kupują sukienki za nasze pieniądze i to po 6 tys. Niech idzie do ciocholandu, tam kupi sobie za 6 zł. Niech mężunio jej kupi, po cholerę go ma, albo niech zapieprza do pracy i do 67 lat orze a nie siedzi w domu. Ja też bym posiedziała, mnie nikt nie kupuje ciuchów abym godnie reprezentowała swój kraj i zakład pracy. Jak ja nienawidzę tego złodziejskiego kraju,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital to nie firma ,że ma przynosić dochód! Szpital nawet na dużym minusie powinien funkcjonować bo zdrowie i życie jest bezcenne! Są służby i zawody które nie mogą być oceniane pod kątem dochodu! Ochrona zdrowia to bezpieczeństwo obywateli! Dlaczego nie likwiduje się Policji czy Straży Pożarnej, przecież te jednostki nie przynoszą dochodu i zawsze są na minusie? Właśnie na tych samych zasadach powinna opierać się służba zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może znajdą się pieniądze kiedy 1000 urzędników, tysiące nauczycieli i policjantów nie będzie dostawało 13tki (dodatkowej, trzynastej pensji z budżetu państwa)?   Tam gdzie pieniędzy nie ma, dodatkowo się ucina. Tam gdzie są trwonione -nie zmienia się nic. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pieniądze na służbę zdrowia są w kieszeniach KRUSOWCÓW. Aby zlikwidować Krus musiałby zmienić się skład Sejmu, bo tam zasiadają w wiekszości chłopi, a ci będą bronić swego, jak to w ich naturze. Wydrzeć , co się da, a samemu nic w zamian. Ja nie żartuję. Proszę zrobić statystykę pacjentów w szpitalach / kto płaci jakie skladki/. Czy jest taki odważny dziennikarz i nie chłop , który podejmie się tego tematu ?Nam pracownikom służby zdrowia Unia nie płaci. I przez całe życie zawodowe nieźle musimy się napracować, aby po 35 latach naprawdę ciężkiej pracy dostać 840,00 emerytury. To też nie żart. A uprawiać mogę sobie roślinki z hipermarketów na balkonie i to w ograniczonej ilości / brak środków pieniężnych na więcej/, a Unia do  takiej uprawy nie dopłaca. Szlak mnie trafia, jak widzę tych cwanych chłopów na każdym kroku. Apel do byłych i obecnych pracowników służby zdrowia / nie lekarzy/ zastrajkujmy na rzecz zrównania ZUSU z KRUSEM i długi szpitali znikną, a więc będzie praca!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no... jak to czytan to zal dupe sciska z tym co sie dzieje, odremontowane oddzialy i co sie z tym stanie? Mialem ostatnio nieprzyjemnosc w niedalekim odstepie czasu kilka razy czlownkow rodziny w szpitalu, bywalo, ze ladowali na poczatku na korytarzu...a podobno w szpitalach tyle lozek wolnych... brak mi slow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu pozostałe szpitale sobie radzą ? Też ratują życie i zdrowie ! Ja wiem - to kwestia kadry zarządzającej ! Pogonić ze stołków tych, którzy nie umieją szefować, a zatrudnić menedżerów służby zdrowia z prawdziwego zdarzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podobno brakuje w kraju pielęgniarek a tu wot siupryza zwolnienia !   Pewnie w UP zaproponują im przekwalifikowanie się na psiego fryzjera lub jakiegoś stylistę fryzur intymnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...tylko dlaczego marzena kowalczyk ustanowiona w niejasnych okolicznościach dyrektorem szpitala pracownica UW Lublin zwalnia ludzi i likwiduje łóżka szpitalne w szpitalu który jak piszecie przyniósł w ub.r. najmniejsze straty????? Czemu wogóle likwiduje się łóżka szpitalne w kraju i regionie mającym najmniesze w Europie wskazniki łóżek szp./10tys. ludnosci........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...