Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kto ma wygrać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znależć BMW-biernego,miernego i przede wszystkim wiernego nie będzie trudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma wygrać? Ten co ma wygrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale poszukiwania kuratora trwają w najlepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto mój typ 1, musi być to ktoś po KUL lub szkole rydzyka 2. Musi wykazać,że religia najważniejsza 3. musi złożyć deklarację,że przyjmuje zwierzchnictwo biskupa. 4 I tak wygra tenktóry został wskazany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nie gra, ten nie wygra. Ale szczęściu trzeba pomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOŻE KTOŚ Z JANOWA LUBELSKIEGO JEST FAJNY GOŚĆ ALE PEWNIE JANÓW GO NIE POPRZE U MICHAŁKIEWICZA BO SIĘ JURKOWI POSŁOWSKIEMU NIE PODOBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Tatara sie wypowiada....prosze, prosze, wreszcie do roboty sie wzirla, umi pracowac? w soboty do pracy tez chodzi? no piknie, piknie...zuch dziewczynka....i grzecznie do "jedynki" prosze biegac ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne kwalifikacje byle z PISu. Niedługo będzie jak za komuny, nie masz legitymacji PISu to nie pracujesz. TO SIĘ NAZYWA DOBA ZMIANA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgaduję że wygra bezpartyjny fachowiec z PISu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgaduję że wygra bezpartyjny fachowiec z PISu
Według mnie jest już nawet wybrany, ale prawo...to prawo i sprawiedliwość ...;-))) Z tą sprawiedliwością się zgodzę , ale z tym prawem...;-))))? NORMALNE DZIELENIE ŁUPÓW !!!A ty narodzie wierz,że kogokolwiek interesuje jakość twojego marnego żywota !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wygra ktoś związany z Pisem ale Pan Krzysztof Babisz to platformowiec z krwi i kości więc nie bądźcie hipokrytami!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"JEZU JAK SIĘ CIESZĘ", że żaden Ksiądz nie spełnia warunków, a nawet Biskup. Znikają obawy, że Pobożny, a może już świety PiS zostawi KURATORIUM, a nie KURIAtorium
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno ma wygrać - być może ma wygrać związkowiec ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam swoje typy. mogę tylko zdradzić że będzie to ktoś z PIS-u. Więcej nie powiem. Wiem, ale nie powiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ważne kwalifikacje byle z PISu. Niedługo będzie jak za komuny, nie masz legitymacji PISu to nie pracujesz. TO SIĘ NAZYWA DOBA ZMIANA.
A może przypomnimy, jak przebiegał nabór do kuratorium za czasów PO? Skąd wziął się nam Babisz? Kto jeszcze z Kraśnika pracował w kuratorium i dlaczego musiał szukać pracy poza Kraśnikiem? Jak solidarność nauczycielska zdominowana była/jest przez aktywistów PO? Nauczyciele to najbardziej upolityczniona grupa zawodowa. Bez przynależności związkowej i partyjnej nie ma co liczyć na pracę w szkole. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że wygra człowiek, który spowoduje odwołanie peeselowskich dyrektorów szkół, bo oni (głównie one) szkodzą polskiej oświacie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja stawiam na Babisza!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdzisław Podkański!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lech Szopiński byłby dobrym kandydatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...