Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szybki internet dotrze do co trzeciego gospodarstwa domowego w woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2018 r. o 21:13 Powrót do artykułu
Co to znaczy "szybki internet" i jak się ma do tego "16 tys. światłowodów"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń co z helikopterami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten PiSowski oszołom pierdzieli. Światłowód zakopany przez samorząd wojewódzki leży już w ziemi od kilku lat. A ja np. mieszkając na podlubartowskiej wsi korzystam z niego już od dawna i mam możliwość wykupienia sobie 150 Megabitów z telewizją i internetem w światłowodzie od prywatnego lokalnego operatora z Lubartowa. Lubartowskie Interduo i Ambit już kilka lat temu wybudowały światłowodowe sieci na wsiach kilka korzystając z dofinansowania marszałka. PiSowskie dziady nie potrafią nic własnego zaproponować tylko podpinają się pod cudze już wdrożone pomysły jak i biją wyborczą pianę na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BZDURY! Od kilku lat światłowód jest położony wzdłuż drogi przy której mieszkam i nie ma możliwości żeby się do niego podłączyć. Wydają miliony na kładzenie kabli tylko po to żeby wydać kasę z UE i poprawić statystyki. Według statystyk mam już dostęp do szybkiego internetu, ale w praktyce światłowód położony 10 metrów od domu nie oznacza że można z niego skorzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobiona przez marszałka światłowodowa sieć szkieletowa i punkty dostępowe czy jakoś tak już dawno działają. A wojewoda chwali się podpisaniem umowy z jakimiś lokalnymi operatorami z Hrubieszowa, śmieszne sukcesy. Już parę lat mam na wsi kilka razy szybszy internet światłowodowy niż w mieście i do tego za rozsądną cenę bez, jakiegoś tam abonamentu jak w Orenżu. A dla pana wojewody i ministra sobonia to takie przysłowie proponuję: ZOBACZYŁA ŻABA ŻE KONIE KUJĄ I TEŻ NOGĘ PODSTAWIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przez mój ogród przekopac nie dam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marszalek? szkieletowa? LOL!! oni nie dzierżawią przypadkiem rożnych odcinków łącz? - ale cicho sza, bo NIK się dowie i ludowcy polegną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Huraaa!!! Teraz to będzie hejt!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie okazja żeby znowu coś ukręcić kasy dla niektórych a efekty będą podobnie jak z projektem marszałka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie to sieć dostępowa dla mieszkańców nie tak jak szkieletowa układana wcześniej natomiast oburzeniem jest to że warunki konkursu które zafundowało nam CPC faworyzowały tylko największe firmy albo największych kombinatorów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wygląda aktualnie sytuacja? Wielkotronie dzwoniłem i dopytywałem urzędzie w Świdniku - "nie wiem" - taka padał odpowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...