Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szykują się ogromne korki na ul. Turystycznej. Przejazd będą zamykać 57 razy na dobę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2017 r. o 10:11 Powrót do artykułu
undefined napisał:
Witam. Jestem często w tych okolicach Lublina u kosmetyczki. Czy może ktoś mi powiedzieć ja mam dojechać do obwodnicy? Pozdrawiam Ania
 Jezdnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pieszo to nie łaska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem urodzony i mieszkajacy w lublinie a zuk? Żuk tamtędy nie jeździ wiec co go to obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Łęcznej do Modlina. Z Modlina do Luton. Z  Luton do LUZ, następnie PKP na Lublin Główny i trolejbusem do Centrum proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul turystyczna to juz nie lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmien kosmetyczzke albo niech kosmetyczka zmieni miejce proste :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można korzystać z innych tras/objazdów/i po problemie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybko otwierajcie ruch koło IKEI bo będzie bagno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest obwodnica teraz to żaden kłopot akurat przed torami więc spox
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a myślałemm,ze jesteś z Kraśnika lub Biłgoraja tak czuć na forum kogoś bliskiego PiSowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co marudzić ! NOWA obwodnica jest. Co za naród, zawsze im źle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry mieszkam w Turce i korzystam z obwodnicy, może dalej ale jednak szybciej. Nakręcanie tematu na siłę, wiadomo kto nie ma wyboru ten pojedzie, żeby tylko ludzie pomyśleli to nie będzie problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko pięknie, ludzie zmotoryzowani może i skorzystają z obwodnicy i nie będą stali, ale ludzie którzy korzystają z komunikacji miejskiej? W okresie zimowym "2" potrafiła mieć 40min opóźnienia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No i po co marudzić ! NOWA obwodnica jest. Co za naród, zawsze im źle!
 Bo obwodnica zbudowana za Pontyfikatu TUSKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
kolejne udogodnienie zuka dla mieszkancow. w tym miescie same klody dla mieszkancow.
 A czy to Żuk prowadzi tę inwestycję?! Nie umiesz człowieku czytać ze zrozumieniem, masz problem z samodzielnym myśleniem powtarzając utarte, niemające nic z uczciwością i prawdą wspólnego, frazesy. I jak tam u ciebie ze znajomością ósmego przykazania? Pytam, bo pewnie wszem i wobec głosisz, jakim to jesteś katolikiem i patriotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale po ci te narzekania Przeciez zeby kiedys byli dobrze przez jakis czas musi byc gorzej.a remont trzeba zrobic To jakby zamknęli połączenia do stolicy to lepiej Ni coz ale my Polacy lubimy narzekać zawsze.bylo zimni to narzekano ze zimno zrobili sie cieplo to narzekamy ze gorąco i tajlk jest na kazdym kroku i wszedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to prawda kto noze to obwodnica bedzie jezdzil jeszcze sie nie urodzil kto by wszystkim dogodzil :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej ominac ulicę Turystyczną przez Mełgiewską i obwodnicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybko likwidujcie utrudnienia na Spółdzielczości Pracy bo bedzie Lublin w korkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...