Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A gdyby tak jeszcze na rogatkach miasta postawić szlabany i za wjazd w godzinach szczytu pobierać opłaty od: LSW,LLU,LOP,LLE, itp to miasto stało by się piękne i bogate!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja gmina dopłaca do linii autobusowych z których korzystam. To dlaczego mój bilet na być droższy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie to funkcjonuje od bardzo dawna i jakos nie ma skomlenia słoikow. Popieram w 100% ! Skoro moje podatki (nie male dodam) zostają w Lublinie to powinnam byc wspierana choćby tańszym biletem MPK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś kpina z ludzi płacących podatki w Drugim US! Płacę podatek, gdzie trzeba, moja gmina dofinansowuje linie pozamiejskie, a ja mam kupować droższy bilet, bo ktoś w Lublinie oszukuje??? To się kwalifikuje do ścigania przez UOKiK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą kupować jednorazowe bilety i tak obejda ten pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby tak jeszcze na rogatkach miasta postawić szlabany i za wjazd w godzinach szczytu pobierać opłaty od: LSW,LLU,LOP,LLE, itp to miasto stało by się piękne i bogate!
 I wzajemnie, pobierać opłaty od Lublinian pracujących poza miastem, albo jeżdzących w wakacje nad jeziora. Ciekawe, kto lepiej by na tym wyszedł? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gminy dopłacają do komunikacji to nie bardzo rozumiem czemu mam płacić więcej. Przesiądę się na samochód i już!!!
 Gminy dopłacają ale za kilometry na terenie danej gminy, a nie miasta Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO jak zaczyna szukac oszczednosci to zawsze w kieszeniach tych najbiedniejszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO jak zaczyna szukac oszczednosci to zawsze w kieszeniach tych najbiedniejszych.
 Przcież wsaliśmy z kolan !! średnia pensja wg GUS to 5000zł !! Minimalna krajowa to 2600zł, więc nie mów nic o najbiedniejszych !! Wreszcie zarabiamy godnie i nas stać !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zabierzcie darmowe przejazdy dla pewnych grup społecznych.
 "Czysta, bezinteresowna zawiść", czy jakoś tak . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieśniaki z "LUblina; , pisać się kur..a.nauczyć,chamie jeden z drugim !!starzy wasi z jakiegoś pierdziszewa pochodzą ,a wy się spinacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja gmina dopłaca do linii autobusowych z których korzystam. To dlaczego mój bilet na być droższy?
 Dopłaca a nie finansuje to po pierwsze. Po drugie lubelski podatnik dopłaca co roku do komunikacji miejskiej 80 mln zł a to ni mniej ni więcej oznacza, że wpływy z biletów nie pokrywają wszystkich wygenerowanych kosztów. Teraz już wiesz czemu twój bilet ma być droższy? Jeśli dalej nie, to podpowiem w najprostszy możliwy sposób. Po to, żeby ci co płacą podatki w Lublinie, nie musieli do komunikacji dopłacać 100, 150 albo 200 mln zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci co uczciwie płacą tu podatki, mogą spać spokojnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy TAKIE TRAKTOWANIE osób korzystających z komunikacji publicznej - JEST ZGODNE Z PRAWEM ??? Jak płacę podatki w Lublinie - to mam zniżkę ? A jak płacę podatki w Paryżu - to co nie MAM PRAWA ??? Od razu kieruję to do SĄDU - i zobaczymy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej zabierzcie darmowe przejazdy dla pewnych grup społecznych.
"Czysta, bezinteresowna zawiść", czy jakoś tak . . .
 Zwykła sprawiedliwość społeczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to są za rządy? Zamiast ułatwiać ludziom życie, to się je utrudnia! Co to za chybiony pomysł - rzeczona karta mieszkańca? Chodzi o to by dać zarobić firmie która będzie się zajmowała jej drukowaniem? Nie podobna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli komunikacja miejska będzie droższa niż w Warszawie :D w końcu czas się oszczędza bo komunikacja nie stoi w korkach tylko mknie po torowisku albo tunelem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo, trochę wyobraźni! Lublin nie może się równać z tak bogatymi gospodarczo miastami jak Warszawa, Kraków czy Poznań! Tu żyje biedota. Oprócz Ratusza, oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Lublinie, ale nie chcę wyrabiać żadnej karty. Po co mi to? Mam kartę z biletem i to powinno wystarczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...