Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szykuje się duża zmiana cen benzyny. Niespodzianka przed świętami?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2017 r. o 19:10 Powrót do artykułu
Gdzie macie tak tanie paliwo jakim jest PB 95?? W krasniku jest po 4,99!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobre posunięcie dystrybutorów paliw!! Niech te "paniska" w wypasionych brykach, czyli starych , kilkunastoletnich ruplach, płacą!! Uważają się, za nie wiadomo kogo,  jakieś Rockefelery za kierownicami limuzyn, w których fotele szkopy pierdziały po kilkanaście lat. Tymczasem w butach słoma. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślę że ok 9 zł za litr byłoby ok. Lpg 5 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Gdzie macie tak tanie paliwo jakim jest PB 95?? W krasniku jest po 4,99!!
 Ale jest to miasto zawierzone maryjce i trdzeba dać coś od siebie. A nie jak krakowskie centusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena baryłki ropy 55$ = 5zł za litr benzyny to aż boje się jak wrócą ceny ropy jak były za Tuska czyli jakieś 150$ :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast pieprzyć bzdury idź i przedłuż miesięczny bo w twoim NOWYM Mapki też podrożeje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niespodzianka to cos przyjemnego. a 5 zł przed swietami za benzyne to nic miłego. co za debil pisze te artykuły?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ze paliwo drozeje, zawsze to sie Janusze zastanowia zanim wjada do miasta bez potrzeby, paliwo powinno byc po 10 zl, wtedy nie trzeba by dewastowac kolejnych terenow w miescie pod kolejne drogi i poszerzanie obecnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To efekt 500+ mają darmo kase to jeżdżą bez opamiętania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DrInz napisał:
Dobrze ze paliwo drozeje, zawsze to sie Janusze zastanowia zanim wjada do miasta bez potrzeby, paliwo powinno byc po 10 zl, wtedy nie trzeba by dewastowac kolejnych terenow w miescie pod kolejne drogi i poszerzanie obecnych
 Jak ci źle to wyprowadź się do Korei Pólnocnej tam nawet wybiorą ci fryzurę! albo wracaj na wiochę jak w mieście nie pasuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tankuje gaz w Mrówce w Kraśniku maja tam najlepsza cene dziś płaciłem 2,07 a gaz taki sam jak orlenowski, nie wiem jak oni na tym wychodzą jak na Orlenie jest 2,27, zresztą słyszałem że marżę mają 2-3 groszę , w sumie to nie ważne ważne że płacę mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i czemu tu się dziwić? tusk przyjechał to i ceny paliwa ***yły. tak zawzze było. wyjedzie i cena znów wrócimdo normy. chyba, że ryśki będą na upartego tankować na autostradzie. w niemczech też na autostradzie paliwo było droższe o 25centów. noż, ciekawe dlaczego?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto słucha analityków? Oni zawsze na odwrót gadają. Ja wiem, że jak zapowiadają zwyżkę kursu euro i zalecają zakup tejże waluty... to od razu gnam do kantoru, by spieniężyć to euro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś trzeba zapłacić za rozdawnictwo za samo posiadanie dzieci... szkoda że nie płacą ci co biorą te socjale..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Kraśniku najbogatszym mieście regionu na orlenie dzisiaj ON4. 74. A PB95 4.94. Jak widać kto bogatym zabroni drożej płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem w jak przywozili gaz do tej mrùfki. Nie cysterną a szambiarką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pan Kaczyński, brawo Morawiecki, brawo Prawo i Sprawiedliwość! Precz z lewactwem! Tylko lewaki chcą płacić mniej za benzynę bo nie kochają swojego kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że płace tak nie rosną jak te ich ceny.... k....a....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentna wina Szydło i reszty ferajny. A przecież wystarczy nie kraść.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...