Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Raczej pchał,a nie wlókł. No chyba że wlec można przed sobą, a pchać za sobą. Na fotografii wyraznie widać że pojazd był pchany. Klasyka u ,,dziennikarzy ,, dziennika wschodniego. Jesteście ,,wspaniali ,, co my byśmy bez was zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jeżdżą młode Volksdeutsche w POrąbanych POjazdach. POgratulować POlikotowego POlotu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturalna metoda samoregulacji współczynnika idiotów na drogach. to normalne w przyrodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbezpieczniejsze samochody. Gdyby wszyscy jeździli VW ni byłoby ofiar śmiertelnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BYLEM, WIDZIAŁEM, ZAJEBIŚCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież przejazd w Zemborzycach jest strzeżony? coś tu się nie zgadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zlotqo napisał:
przecież przejazd w Zemborzycach jest strzeżony? coś tu się nie zgadza.
nie jest strzezony!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba w końcu zlikwidować pociągi na tej linii, i tak prawie nikt nimi nie jeździ a stwarzają zagrożenie dla samochodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko trzeba zlikwidować bo zagraża deb***om za kółkiem, nie powinno być niczego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nikt nie jezdzi nie wypowiadaj sie w imieniu innych co !! ja akurat nim jezdze i przezylam tto widzialam jak przeciagnelismy ten samochod szynobusem a przejazd bedzie bezpieczny jak bedzie strzezony!! i tak apropo wina jest samochodu !! a nie kierowcy szynobusu!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~madzia~ napisał:
jak nikt nie jezdzi nie wypowiadaj sie w imieniu innych co !! ja akurat nim jezdze i przezylam tto widzialam jak przeciagnelismy ten samochod szynobusem a przejazd bedzie bezpieczny jak bedzie strzezony!! i tak apropo wina jest samochodu !! a nie kierowcy szynobusu!!
Może nie tyle co samochodu, a kierowcy. Przejazd strzeżony, czy niestrzeżony, kierowca powinien przed nim zatrzymać się i upewnić czy nic nie jedzie. A aron jest d#$%% i w pierwszej kolejności trzeba jego zlikwidować, a nie pociągi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem o tym wypadku bo to dziadek mojej koleżanki. Ten pan ma połamane żebra , prawą rękę , prawą nogę , i oddycha przez maszynę. A piszą że kierowca wyszedł z tego wypadku bez większych obrażeń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...