Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ta lubelska podstawówka jest szczególnie oblegana [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2018 r. o 22:32 Powrót do artykułu
A ja tam uwielbiam szkołę podstawową nr 4, jest tam miła atmosfera, permanentna wszawica i przewspaniała pani dyrektor która co miesiąc czesze kasę rzędu 6 tysięcy z publicznych pieniędzy i robi łaskę że palcem w bucie kiwnie. Niech żyje! Niech żyje! Niech żyje i króluje 100 lat. Dla dobra swego koryta.
Odpowiedz
ktoś tu nieprecyzyjnie napisał bo z oświadczenia majątkowego pani dyrektor tej szkoły wynika, że jej roczne zarobki wynoszą 77 tysięcy złotych a to oznacza że jej miesięczna pensja wynosi 6 tysięcy 400 złotych
Odpowiedz
Syn umończyl gimnaznum. Byłam bardzo zadowolona. Dostał sie do dobrej szkoły średniej. Polecam.
Odpowiedz
Przepraszam za ,,literowke,, w mojej wypowiedzi. A szkoła jest naprawde niezla.
Odpowiedz
Do której szkoły warto zapisać dziecko, bo za rok będę miała ten problem, żeby wybrać z tej strony Lublina
Odpowiedz
Pani Mariolu jest tutaj jeden wpis zachęcający - A ja tam uwielbiam szkołę podstawową nr 4, jest tam miła atmosfera, permanentna wszawica i przewspaniała pani dyrektor która co miesiąc czesze kasę rzędu 6 tysięcy z publicznych pieniędzy i robi łaskę że palcem w bucie kiwnie. Niech żyje! Niech żyje! Niech żyje i króluje 100 lat. Dla dobra swego koryta.
Odpowiedz
Polecam SP 43. Jest w bliskim sąsiedztwie z SP 16, a jest bardzo niedoceniona. Nie ma co prawda basenu, ale ogrom rzeczy przemawia za nią . Podczas Dni Otwartych można się o tym przekonać. Będą w marcu. Czekam na opinie, czy potwierdzą Państwo moje zdanie:) Moje dziecko skończyło ta szkołe więc wiem co piszę :)
Odpowiedz
Mają tyle dzieci, że nawet nie potrafią ich dobrze policzyć po wycieczce. Jak ktoś lubi "wyscig szczurów" to może posłać tam dziecko. Ja polecam sprawdzone szkoły (z okolicy) z dobrą i sprawdzoną kadrą. Liczy się doświadczenie, profesjonalizm i podejście do ucznia a nie "fajerwerki" typu boisko, sala, basen (choć i one są też ważne). Małe dzieci ptrzebują zrozumienia, akceptacji, przejaznej atmosfery a nie presii wyników nauczania. Na to przyjdzie jeszcze pora. Każdy wie co dla jego dziecka jest najlepsze. Ja nie polecam.
Odpowiedz
Bóg nie ma głupcom za złe, że się nie uczą, lecz ma za złe mądrym, że nie uczą głupców.
Odpowiedz
Jedno z moich dzieci jest w SP nr 16, drugie - w SP nr 43. Pierwsza szkoła mogłaby trochę "zbastować" ze śrubowaniem wymogów, gdyż momentami zapomina, że dzieciaki to jeszcze maluchy, a nie - gimnazjaliści. Druga natomiast, to zabytek przeszłości, gdzie nauczyciele mają podejście, jakby socjalizm się nie skończył (byle się nie narobić). Summa sumarum, ideałem byłaby szkoła "pośrodku", ale takiej w okolicy nie ma :(
Odpowiedz
Jak najdalej od tej szkoły.
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.