Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ta studnia to jedyna budowla ocalała z żydowskiej części Lublina. Ruszyła renowacja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 marca 2018 r. o 16:02 Powrót do artykułu
Jak bylem maly piłem wode z tej studni, teraz mam 93 lata i mam zamiar jeszcze pozyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako Polak i obywatel suwerennego państwa chciałbym wiedzieć ile państwo polskie z naszych podatków na zamiar dokładać do odbudowy żydowskiej studni. Darowizna myślę nie wystarczy na odrestaurowanie tej studni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maariv 21.07.1971. Polacy pamiętają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16-III-1942 r. NIEMCY rozpoczęli likwidację lubelskiego getta (akcja „Reinhardt” -kryptonim akcji zagłady Żydów z G.G. i Okręgu Białostockiego przeprowadz. w 1942–1943 w ramach tzw. ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej (niem. Endlösung der Judenfrage)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Austriak SS -Brigadeführer Odilo Globocnik, szef Einsatz Reinhardt poprowadził akcję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
Jako Polak i obywatel suwerennego państwa chciałbym wiedzieć ile państwo polskie z naszych podatków na zamiar dokładać do odbudowy żydowskiej studni. Darowizna myślę nie wystarczy na odrestaurowanie tej studni.
 ale modlić się co niedziela do Żyda to potrafisz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz pecha komentując moja wypowiedz. Nie chodzę do kosciola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakaś szmata nawet doczytać nie potrafi kto finansuje remont studni i pitoli o podstkach;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyna budowla z żydowskiej części Lublina...Boże,kto to napisał tę głupotę!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu zydowskie mącenie i dorabianie judeohistorii. Robcie za wlasna kase i najlepiej w tel avivie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16-III-1942 r. Austriak SS -Brigadeführer Odilo Globocnik, szef Einsatz Reinhardt oraz pozostała ekipa 3 Rzeszy Niemieckiej pod przewodem AUSTRIAKA HITLERA rozpoczęli likwidację lubelskiego getta (akcja „Reinhardt” -kryptonim akcji zagłady Żydów z G.G. i Okręgu Białostockiego przeprowadz. w 1942–1943 w ramach tzw. ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej (niem. Endlösung der Judenfrage)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam wy***e. tak jak Żydzi mają na nas i nasze ofiary. jak mosiek jankowi, tak janek mośkowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosc napisał:
Masz pecha komentując moja wypowiedz. Nie chodzę do kosciola.
 ale katolik naturalnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...