Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech mi ktoś powie. Jakim prawem ograbicza się obywateli. Jak facet może decydować o tyłku kobiety? Mam nadzieję że ta faszystowska partia długo nie nacieszy się władzą i wróci normalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcielista pis wiesniaki to mata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Zakonnice też?   W Italii chyba tez maja na trecepty bo nie dawno jedna ZAKONNICA Urodziła synka - Fraciszka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś powie. Jakim prawem ograbicza się obywateli. Jak facet może decydować o tyłku kobiety? Mam nadzieję że ta faszystowska partia długo nie nacieszy się władzą i wróci normalność
  Jesteś idiotą. Szkoda, że muszę Ci to w te świąteczne dni to powiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chcą zakazać aborcji to niech będzie pełna nauka i dostępność antykoncepcji. dla każdej ze stron to dobry kompromis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małolaty niech się za naukę wezmą, a nie pier....lą się po kątach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś powie. Jakim prawem ograbicza się obywateli. Jak facet może decydować o tyłku kobiety? Mam nadzieję że ta faszystowska partia długo nie nacieszy się władzą i wróci normalność   Jab...ny pajacu mamusia w magistracie pracuje ? Jak dla ciebie normalnością są złodzieje i zdrajcy narodu przy korycie to idz do lekarza zacznij się leczyć na resztę gówna jakie pozostało ci zamiast mózgu
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aborcja to nie srodek antykoncepcyjny dlatego zamiast mordować, wywalac na smietnik narodzone dzieci lepiej się zabezpieczać. Tabletka " po" nie dopuszcza do zapłodnienia więc w czym problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Tabletka po” nie jest środkiem wczesnoporonnym, ale antykoncepcyjnym" jak można dyskutować skoro sam autor tego wpisu jest niedouczony i takie głupoty wypisuje. Radzę lepiej przygotować się do artykułu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Tabletka po” nie jest środkiem wczesnoporonnym, ale antykoncepcyjnym" jak można dyskutować skoro sam autor tego wpisu jest niedouczony i takie głupoty wypisuje. Radzę lepiej przygotować się do artykułu
Dla fanatyków kazda antykoncepcja oprocz naturalnej jest złem ale pozbywanie się dziecka po urodzeniu jest ok. Wazne, że sie urodzi. Srodki wczesnoporonne sa w Polsce zakazane i nie mozna tego kupic nawet na recepte. Tabletka po dziala pod warunkiem szybkiego przyjecia i nie bedzie skuteczna kiedy przyjmie sie ja zbyt późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę odeobina krytyki pod adresem PiSu i się pojawiaja psychomaniacy. Szkoda że w święta tyle w Was nienawiści. Ale czego się spodziewać po miłośnikach führera i jego NSDAP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....tak buduje się podziemie gospodarcze! Przecież nikt nie ma wątpliwości, że te tabletki natychmiast będą dostępne po mocno zawyżonych cenach w tzw. drugim obiegu! Oczywiście dla osób posiadających odpowiednie środki ani tabletki poronne, ani aborcja nigdy nie były problemem. Wystarczy wsiąść do samolotu i polecieć do Holandii, Niemiec lub Szwecji i ..... no właśnie i ....! Chyba nikt nie przypuszcza, że pozwolę dziewczynie mojego syna (gdyby zaszła w ciążę) pozostać samej z problemem. Natychmiast udamy się do Sztokholmu i tam dokona się zabiegu! Na szczęście taka okoliczność jest mało prawdopodobna, gdyż mądre dziewczę rozumie potrzebę ukończenia studiów z b. dobrym wynikiem i przyjmuje regularnie antykoncepcję!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, głosowaliście na PISuarów to teraz modlić się a nie łykać tabletki. Za chwilę będziecie rodzić z gwałtów bo wielka posłanka Pawłowicz wraz z biskupami wam tak nakaże. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś idiotą. Szkoda, że muszę Ci to w te świąteczne dni to powiedzieć.
Tak zgadza sie jesteś kompletnym idiotą który oczywiście nie rozumie o czym bredzi tylko jako nawiedzone ciemniak tępak i pustak brecha ! Tępota górą ! Tak śta głosowały na lubelszczyźnie i mata !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę odeobina krytyki pod adresem PiSu i się pojawiaja psychomaniacy. Szkoda że w święta tyle w Was nienawiści. Ale czego się spodziewać po miłośnikach führera i jego NSDAP.
Jak sekta siejąca nienawiść, fałsz, kłamstwo i obłudę pieprzy o jakimś święcie ! Bydlaku żółć jaką wylewacie na to biedne i zbałamucone przez kler społeczeństwo leje się strumieniami i wy macie czelność pouczać o czymś normalnych !!!Przepadnijcie bydlaki w czeluściach piekielnych na zawsze i nie obrażajcie Pana Boga obłudnicy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz sierpem raz młotem w pisowską hołotę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na wpisy tych pseudo katolików, przypomniał mi się ks. Popiełuszko, mówił że najgorszy jest ten co krzyżem przed ołtarzem leży, ale wyjdzie z kościoła to diabła ściska. Tacy właśnie jesteście. Obawiacie się islamistów? Jesteście jeszcze gorsi od nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymyślili sobie tabletki wczesnoporonne ktorych w Polsce sie nie dostanie oficjalnie i katomatoły stosują te określenia w także odnośnie tabletki "po" która nie jest żadnym środkiem tego typu i jak ktos słusznie zauważył przyjęta za późno nie przyniesie zadnego efektu antykoncepcyjnego ani poronnego. To, co zrobiono jest ukłonem w kierunku episkopatu przeciwko ludziom, zwłaszcza młodym i niezamożnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajmijcie się, kuźwa, tragicznym stanem szpitali, kolejkami i brakiem specjalistów, a od życia intymnego obywateli wara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
idę kupić kilkanaście, potem będę sprzedawać z 300% marżą:) biznes kwitnie;0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...