Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Tajlandii to po 40 lat by dostali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta .A króla Mocarza wypuścili, tylko raczej taki tabs to cpun wie co cpa. .,,,chory kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda :D granaty dobre są hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mój stary chla wódę i jak się nie nachla to jest gorszy jak po tej ekstazie i pieprzony rząd nic z tym nie robi, w h** mamy alkoholików i jest dobrze bo rząd ma kasę i ma z czego brać dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko powinno być legalne. Nie powinno być ograniczeń prędkości,  powinna być dozwolona jazda nawet po 2 promilach. Ale jak spowodujesz wypadek, wktórym ktoś zginie to hola, hola. Powinna Ci grozić kara śmierci. Jak spowodujesz wypadek, w którym ktoś zostanie kaleką i będzie niepełnosprawny do końca życia to powinna ci grozić licytacja całego majątku. A na dodatek przymus pracy i łożenie kosztów na utrzymanie tej osoby do końca jej lub twojego życia. Jak chcesz ćpaj, nikt Cię nie będzie z tego powodu prześladował. Ale jak wskutek tego zachorujesz to powinieneś się liczyć, że sam będziesz musiał płacić za swoje leczenie. To jest prawdziwa wolność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta .A króla Mocarza wypuścili, tylko raczej taki tabs to cpun wie co cpa. .,,,chory kraj
Syn senatora,mogą mu na chój skoczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Tajlandii to po 40 lat by dostali.
W Indonezji dostaliby czapę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
się czepili chłopaków po 30 parę lat, ścigają ich jak 16 letnich małolatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to policyjne miasto. Bywałem w wielu miejscach i nigdzie nie ma tyle ps***ni co w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POlicyjne miasto Lublin. Racja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale przecierz można jechać z kimś smochodem kto ma narkotyki to mnie też zamkną co za dziwny kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedziesz przechodził obok kogoś i będzie łapanka i idziesz w pasiaki .nie ważne kto ma narkotyki ważne jak daleko stoisz.przykro taki mamy kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest polowanie,jak na żyda podczas okupacji,dziki kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O PSACH to ja mam zdanie takie : rozumiem, ze prawo jest prawem i nalezy je przestrzegac. Ale to jest tak ze jak lapia malolata z trawka to go cisna zeby sprzedal a powinno byc kulturalnie "posiada pan nielegalne substancje" KULTURKA KUR*A CHAMY ! Co z tego ze nawet bym do funckjonariusza podskakiwal ? To ma mi dac w morde? To wlasnie powinien on mi pokazac kto jest LEPSZY w kulturalny sposob. Np powiedzialbym do niego ty CHu to niech mi dowali jeszcze cos ale nie mnie po mordzie bije. Jezeli oni zachowuja sie tak samo jak te zwierzeta to nie dziwie sie ze w polsce NIE NAWIDZA policji, bo policja nie jest lepsza jest tylko UPRAWNIONA a myslicie ze jakby w tym samochodzie przewozil te dragi Mirek czy Jacek ktory z na komendanta to by ich przeszukano ? W ogole ZA CO zatrzymano ten samochod? Pewnie za nic i wszystko przypadkiem, bo takie chore prawo - za granica np w USA nie moga cie zatrzymac OD TAK mozesz jechac nawalony jak swinia jesli jedziesz przepisowo - NIKT CIE NIE MA PRAWA ZATRZYMAC. Tutaj kur%â idee ulica i mnie krawiezniki zaczepiaja zgrywajac wielkich sprawiedliwych, ja rozumiem ze prawo jest prawem ale przysiegam kiedys dobrze poznam kodeks karny i bede wszystkie psy ktore napotkam gnebil po sadach A TAKIE SE HOBBY ZNAJDE pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni we czterech zażyć wszystko co mieli!!!Oni sprzedają śmierć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O PSACH to ja mam zdanie takie : rozumiem, ze prawo jest prawem i nalezy je przestrzegac. Ale to jest tak ze jak lapia malolata z trawka to go cisna zeby sprzedal a powinno byc kulturalnie "posiada pan nielegalne substancje" KULTURKA KUR*A CHAMY ! Co z tego ze nawet bym do funckjonariusza podskakiwal ? To ma mi dac w morde? To wlasnie powinien on mi pokazac kto jest LEPSZY w kulturalny sposob. Np powiedzialbym do niego ty CHu to niech mi dowali jeszcze cos ale nie mnie po mordzie bije. Jezeli oni zachowuja sie tak samo jak te zwierzeta to nie dziwie sie ze w polsce NIE NAWIDZA policji, bo policja nie jest lepsza jest tylko UPRAWNIONA a myslicie ze jakby w tym samochodzie przewozil te dragi Mirek czy Jacek ktory z na komendanta to by ich przeszukano ? W ogole ZA CO zatrzymano ten samochod? Pewnie za nic i wszystko przypadkiem, bo takie chore prawo - za granica np w USA nie moga cie zatrzymac OD TAK mozesz jechac nawalony jak swinia jesli jedziesz przepisowo - NIKT CIE NIE MA PRAWA ZATRZYMAC. Tutaj kur%â idee ulica i mnie krawiezniki zaczepiaja zgrywajac wielkich sprawiedliwych, ja rozumiem ze prawo jest prawem ale przysiegam kiedys dobrze poznam kodeks karny i bede wszystkie psy ktore napotkam gnebil po sadach A TAKIE SE HOBBY ZNAJDE pozdrawiam.
ZNAM TAKICH CO PO PÓŁ  LITRA WÓDKI POTRAFIĄ LEPIEJ JEŹDZIĆ NIŻ INNI NA TRZEŹWO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAM TAKICH CO PO PÓŁ  LITRA WÓDKI POTRAFIĄ LEPIEJ JEŹDZIĆ NIŻ INNI NA TRZEŹWO
Jeśli masz wiadomość, że ktoś jeździ po alkoholu to powinieneś się zgłosić z tą informacją na policję lub do prokuratury. Myślisz, że jesteś anonimowy w sieci???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli masz wiadomość, że ktoś jeździ po alkoholu to powinieneś się zgłosić z tą informacją na policję lub do prokuratury. Myślisz, że jesteś anonimowy w sieci???
Kapucha??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...