Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tabliczka "Brama Zasrana" pojawi się na Starym Mieście. "To miejsce symboliczne"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 listopada 2019 r. o 06:40 Powrót do artykułu
Byl juz obsrany piątek ,teraz jest zasrana brama, wczoraj ktos nawalił na cmentarzu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasrany pomysł zasranego artysty zasranego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wojną , zanim przylecieli naziści z Marsa, Lublin zamieszkiwała tylko jedyna słuszna nacja. Takie mam wrażenie czytając podobne artykuły. Polaków przed 1939 nie było naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto inspiracji... a rodzimy biznes się stąd zwija - cóż może koszerny ma wrócić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za kretyńskie komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko ta ochydna czcionka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł. Ludzie na całym świecie potrafią akcentować i zaznaczać takie miejsca ale lokalne pacześniaki tego nigdy nie pojmą. Powodzenia panie Marku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tam postawił pomnik Wielkiego  Brązowego KLOCKA. O zapachu cebuli i czosnku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
;) Idąc tym tropem, to może i przedwojenne burdele, które były zaraz za bramą zaakcentują ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszły noblista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uh.. Ale brechta, ale zieja. Jak czytam komentarze tych polaczków, którzy nie mogą pogodzić się ze swoją historią, historią swojego miasta, to bierze mnie obrzydzenie. Co za swołocz, co za zbydlęcenie, qrwa wstyd dzisiaj być człowiekiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrzydliwe, zaśmiecone, zarzygane, zasikane ulice podwórka i zakamarki (Ku Farze), a teraz bedziemy oglądać tablicę z zasraną bramą. Wszystko co zwiazane ze żydowskim miastem ma sie kojarzyć z brudem i smrodem? Jeżeli tak było, to nie warto takiej pamięci pielęgnować, tak myślę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tak patrze co robia pracownicy na setkach spadochroniarskich synekur miejskich to mnie krew zalewa, a płacze prezydent ze ojojoj piniendzy nie ma bo mniejsze wplywy z pit pisiorki zrobiły,...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahahahahahhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan menadżer a raczej memedżer środmieścia jednoosobowo przy okazji sobie postanowił. zrobić z Lublina pośmiewisko. mam nadzieję że to długo nie powisi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale do naszych czasów dotrwała Brama Gnojna,dlaczego na niej,skoro jest,nie zawiesi się tabliczki?Aaaaa,zapomniałem,ona nie była w części żydowskiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te intelektualne wypociny lubelskich frustratów w komentarzach to utwierdzam się w przekonaniu że do zachodu mamy jeszcze ze 30 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te intelektualne wypociny lubelskich frustratów w komentarzach to utwierdzam się w przekonaniu że do zachodu mamy jeszcze ze 30 lat.
 pani okiełzna swoje fekalne fascynacje i przestanie narzucać ohydę normalnym ludziom w imię tfu, postępu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł. Ludzie na całym świecie potrafią akcentować i zaznaczać takie miejsca ale lokalne pacześniaki tego nigdy nie pojmą. Powodzenia panie Marku.
  Też uważam, że historię trzeba wyciągać na wierzch i o niej mówić. A że nie zawsze była pachnaca? No cóż, samo życie. Nie zawsze jest pięknie, nie zawsze czysto, nie zawsze higienicznie. Rozumiem krytykantów, oni zgodnie z wolą miłościwie nam panujących chcieliby wszystkie miejsca ukrzyżować, nadać im imiona świętych albo słusznych politycznie na chwilę obecną. A jak wyjadą gdzieś poza swój grajdoł, to zamiast poznawać historię, siedzą w hotelu albo na plaży i żadne zasrane czy złote uliczki ich nie interesują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Memedżer śródmieścia w obliczu kresu finansowego eldorado z kieszeni podatnika wykoncypował że może by tu jakimś mocnym akcentem udowodnić że jest się potrzebnym. I wymóżdżył! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...