Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taekwondo pomysłem na lekcje w gimnazjum

Utworzony przez nieuk, 25 listopada 2008 r. o 13:52 Powrót do artykułu
A nie lepiej na wf=e naukę tańca. Bo ten pomysł z walkami wschodu to chyba nie zda egzaminu.Już taki pomysł został wprowadzony w jednej ze szkół w Poznaniu i po roku zaniechany. A powodem zaniechania było to że uczniowie na przerwach zaczęli też cwiczyć te spodoby walk na korytarzach bijąc i kopiąc słabszych kolegów i koleżanki.To jest sport dla ludzi o wysokiej kulturze a nie przypadkowych osobników, gdyż wtedy skutek jest odwrotny od zamiarów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eee tam właśnie fajnie ile ja bym dał za to zeby u siebie w Bełchatowie miec klase o takim profilu zamiast tego musze trenowac prywatnie za pieniadze a oni za free w ramach zajec wychowania fizycznego cholernie im zazdroszcze;]co prawda pieniadze niewielkie i przeciez nie ja palce ale uczyc sie sztuki walki za darmo to prawdziwy skarb i ta klasa to chyba wyjatek od reguly,takto wszedzie trzeba placic..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...