Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Takie budynki to w Rzeszowie od kilku lat stoją. W przeszłym miesiącu otwieramy multimedialną fontannę-macie takie coś w Lublinie o skateparku,Parku Papoeskim,Skytower,Millenium Hall i Galerią Rzeszowską nie wspomnę.Widział ktoś z Was jak wygląda rynek w Rzeszowie ?!! Porównajcie sobie lubelski stare miasto np.do Zamościa.....czym wy się chcecie chwalić.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę Was nie róbcie sobie jaj.Najpierw chodnikami się zajmijcie ten koło Astrorii to chyba z lat 80 wczesnych.Centrum miasta to jak skansen....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiedź robotnika Henbudu -hehehhe no hmm ahh umgggg ........ Jak jakość budynku będzie taka jak jego wykonawcy to za rok albo się zawali albo na ścianach grzyb i brudne szyby zostaną........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czym się Jocku chwalisz... galeriami? Poprawnej polszczyzny byście się tam nauczyli i troszkę kultury. Takiego hamstwa jak w Rzeszowie nie doświadczyłem nigdzie indziej.  
Takie budynki to w Rzeszowie od kilku lat stoją. W przeszłym miesiącu otwieramy multimedialną fontannę-macie takie coś w Lublinie o skateparku,Parku Papoeskim,Skytower,Millenium Hall i Galerią Rzeszowską nie wspomnę.Widział ktoś z Was jak wygląda rynek w Rzeszowie ?!! Porównajcie sobie lubelski stare miasto np.do Zamościa.....czym wy się chcecie chwalić.....
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie budynki to w Rzeszowie od kilku lat stoją. W przeszłym miesiącu otwieramy multimedialną fontannę-macie takie coś w Lublinie o skateparku,Parku Papoeskim,Skytower,Millenium Hall i Galerią Rzeszowską nie wspomnę.Widział ktoś z Was jak wygląda rynek w Rzeszowie ?!! Porównajcie sobie lubelski stare miasto np.do Zamościa.....czym wy się chcecie chwalić.....
 
Takie budynki to w Rzeszowie od kilku lat stoją. W przeszłym miesiącu otwieramy multimedialną fontannę-macie takie coś w Lublinie o skateparku,Parku Papoeskim,Skytower,Millenium Hall i Galerią Rzeszowską nie wspomnę.Widział ktoś z Was jak wygląda rynek w Rzeszowie ?!! Porównajcie sobie lubelski stare miasto np.do Zamościa.....czym wy się chcecie chwalić.. He he dobre, myślę że pomiędzy Skytower a Millenium Hall powinieneś umieścić ot zwykłą polską, waszą z dziada pradziada megawaginę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie budynki to w Rzeszowie od kilku lat stoją. W przeszłym miesiącu otwieramy multimedialną fontannę-macie takie coś w Lublinie o skateparku,Parku Papoeskim,Skytower,Millenium Hall i Galerią Rzeszowską nie wspomnę.Widział ktoś z Was jak wygląda rynek w Rzeszowie ?!! Porównajcie sobie lubelski stare miasto np.do Zamościa.....czym wy się chcecie chwalić..   Może macie ta jakąś galerie  ale na zakupy do Ikei i tak benmdziecie jeżdzić do Lublina - a pozatym Gościu nie porównuj Miasat LubLina do jakiejś mieściny rzeszów bo to naprawde blado wypada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Al. Racławickie to tragedia! Brud, dzikie krzaki  , prawy pas jezdni nie nadaje sie do jazdy. To ma byc głowna arteria prowadząca do centrum? Wstyd ! Latami ciągnące sie dyskusje na temat przebudowy Placu Litewskiego - żenada! Proponuję wysłać delegację do Kielc niech zobacza jak się modernizuje centrum miasta które kiedyś do pięt nie dorastało Lublinowi a teraz ....... szkoda gadać Dworzec PKSu w Lublinie powinien zostać zachowany dla potomnych  jako skansen pełzającej epidemii i żulii. "Świat który nie może zaginąć" - to propozycja na nową nazwę tej dzielnicy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie kiedyś dawno temu uczyli,że powinno się mówić,pisać :tak będzie wyglądał budynek.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś miałem okazję jechać jako pasażer z Czechowa na południe Lublina z kolegą Rzeszowiakiem. On prowadził.  Musiał wjechać ze Smorawińskiego w Tysiąclecia, a następnie od razu zmienić przy dużej prędkości 2 pasy w lewo do skrętu w Solidarności. Był tak przerażony, ze myślałem autentycznie że zesra się w gacie. Trząsł się jak galaretka na torcie truskawkowym. Zacząłem się modlić, bałem się że nas zabije. On zlany potem mówił po wszystkim że nigdy nie widział podobnego natężenia ruchu... Byłem też ostatnio w Rzeszowie - to miasteczko nie przypomina ośrodka wojewódzkiego. Przecież tam nawet nie wiadomo, kiedy jest się w sródmieściu!!!!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Porównajcie sobie lubelski stare miasto np.do Zamościa.....czym wy się chcecie chwalić.....
hahha, no nie, porównianie prowincjonalnego XIX wiecznego śródmieścia Rzeszowa, do jednego z najwartościowszych Starych Miast w Polsce, to nawet nie tupet, to głupota :) Drogi Rzeszowiaku, śródmieście w Lublinie jest cenniejsze niż w Rzeszowie, a Stare Miasto ma status Pomnika Historii, natomiast Kaplica Zamkowa, jest zabytkiem klasy 0, do czego Ty porównujesz swoje miasto? Btw. Jak tam wasz Uniwersytet który był filią naszego? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahha, no nie, porównianie prowincjonalnego XIX wiecznego śródmieścia Rzeszowa, do jednego z najwartościowszych Starych Miast w Polsce, to nawet nie tupet, to głupota :) Drogi Rzeszowiaku, śródmieście w Lublinie jest cenniejsze niż w Rzeszowie, a Stare Miasto ma status Pomnika Historii, natomiast Kaplica Zamkowa, jest zabytkiem klasy 0, do czego Ty porównujesz swoje miasto? Btw. Jak tam wasz Uniwersytet który był filią naszego? :D
Karolu, najśmieszniejsze  że mieszkańcy Rzeszowa często piszą na forach że lubelskie Stare Miasto jest ruiną i że w ogóle tam się wszystko wali ;) Lublin po Krakowie i Gdańsku na najpiękniejszą starówkę w Polsce i 5 miejsce w Polsce pod względem liczby turystów. Ale co tam, rzeszowski rynek ( hi hi, nie wiem jak to nzawać! ) ważniejszym zabytkiem od lubelskiego zamku, Starego Miasta, Trybunału, kaplicy Trójcy Świętej. LOL :) ależ oni mają kompleksy w tym mieście. Pamiętam jak się napinali że jak Lublin, to i Rzeszów powinien być wpisany na listę wiodących ośrodków miejskich  w Polsce - metropolii ) Gdzie Rzym, gdzie Krym ja sie pytam????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy zacznie sie tynk łuszczyc i odpadac? W Świdniku jak Henpol bloki pobudował to już sie spią a pięc lat jeszcze nie upłynęło, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świdniku łaskawie wyraziła zgodę na ich remont i położenie siatki podtynkowej za 40 000 PLN oczywiście na koszt lokatorów. Blok teoretycznie był już naprawiany i malowany ...   Najpierw trzeba było brac kredyt na 30 lat na mieszkanie teraz na "oszczędności" generalnego wykonawcy i inwestora   Za czasów batiuszki Stalina brało sie takich pod płot i rozwalało a teraz po sundach trzeba. Tak czy siak złotą kielnię za te wytwory sie dostało i byle do przodu....    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś miałem okazję jechać jako pasażer z Czechowa na południe Lublina z kolegą Rzeszowiakiem. On prowadził.  Musiał wjechać ze Smorawińskiego w Tysiąclecia, a następnie od razu zmienić przy dużej prędkości 2 pasy w lewo do skrętu w Solidarności. Był tak przerażony, ze myślałem autentycznie że zesra się w gacie. Trząsł się jak galaretka na torcie truskawkowym. Zacząłem się modlić, bałem się że nas zabije. On zlany potem mówił po wszystkim że nigdy nie widział podobnego natężenia ruchu... Byłem też ostatnio w Rzeszowie - to miasteczko nie przypomina ośrodka wojewódzkiego. Przecież tam nawet nie wiadomo, kiedy jest się w sródmieściu!!!!
jakiegoś kolegę lamusa masz i tyle.My za to mamy żużel i fantastyczny stadion już od 3 lat i mistrza Polski w siatkówkę ,miasto owszem mniejsze ale zadbane ,ulice proste jak  stół,fontanne multimedialną ,świetne place zabaw dla dzieci,autostradę ....jakieś pytania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolu, najśmieszniejsze  że mieszkańcy Rzeszowa często piszą na forach że lubelskie Stare Miasto jest ruiną i że w ogóle tam się wszystko wali ;) Lublin po Krakowie i Gdańsku na najpiękniejszą starówkę w Polsce i 5 miejsce w Polsce pod względem liczby turystów. Ale co tam, rzeszowski rynek ( hi hi, nie wiem jak to nzawać! ) ważniejszym zabytkiem od lubelskiego zamku, Starego Miasta, Trybunału, kaplicy Trójcy Świętej. LOL :) ależ oni mają kompleksy w tym mieście. Pamiętam jak się napinali że jak Lublin, to i Rzeszów powinien być wpisany na listę wiodących ośrodków miejskich  w Polsce - metropolii ) Gdzie Rzym, gdzie Krym ja sie pytam????
stare miasto macie owszem -ale w jakim stanie -hehehe,kilka budynków odnowione a reszta,zaszczane bramy,brak tynków na ścianach,menele,ciemno buro.Cały Lublin jest szary.Kiedyś ktoś powiedział że w Lublinie buduje się najtaniej......to widać.Zero fantazji i rozmachu wszystko po kosztach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stare miasto macie owszem -ale w jakim stanie -hehehe,kilka budynków odnowione a reszta,zaszczane bramy,brak tynków na ścianach,menele,ciemno buro.Cały Lublin jest szary.Kiedyś ktoś powiedział że w Lublinie buduje się najtaniej......to widać.Zero fantazji i rozmachu wszystko po kosztach
Skoro Lublin jest szary, dlaczego walą tu turyści. Ty masz jakieś projekcje w tej swej łepetynie i myślisz że tak wygląda rzeczywistość. Podkarpaciaku, Stare Miasto w Lublinie jest przepiękne.  Zachwycają sie nim wszyscy któerzy tu przyjeżdżąją. zresztą co ja będę z tobą gadał - Rzeszowianie pownni swoją "urodę" porównywać z Kielcami czy Radomiem a nie z Lublinem bo sama taka dyskusja jest kretyńska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budynek..yyy..handlowy .. yyyy... tak jak .. yy .. w zalozeniu ... yyyyyyy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...