Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak kradną i wpadają w Lublinie

Utworzony przez olo, 1 września 2008 r. o 06:42 Powrót do artykułu
Nie ma kary, to kradną... co tam się dziwić... Ja bym ich nie wsadzał, tylko na przymusowe i nie-lekkie roboty wysłał. Popracują ciężko to im się odechce kraść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli szybciutko go wypuścili. "Będzie odpowiadał z wolnej stopy" - hehehehe Gdyby to np. był jakiś urzędnik lub o w lekarz podejrzany o łapówkę to w świetle kamer TV zapudłowali by klienta na co najmniej 3 mies. Pan z Lubartowskiej może dalej spokojnie "pracować na wydrę". Już widzę ten "dozór policji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na parkingu przy targu pod zamkiem ukradli mi radio samochodowe było więcej takich przypadków wczoraj bo widziałem na własne oczy jak kilkukierowców kleło tych deb***i co kardną do roboty niech się wazmą albo ichw kamieniołomy a nie na wolność bo znowu będą kradli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga Kradną również pod Makro Lublin mi w dniu 24.01.2011 skradziono torebkę z samochodu do którego pakowałam towar.Makro nie ma kamer na parkingu lub dwie bardzo kiepskie ,że nic nie widać.Uważajcie! Nie ładnie ,że taka duża firma nie robi nic w kierunku bezpieczeństwa. Dodam nie udostępniono mi nawet telefonu bym mogła zadzwonić na Policję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...