Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak lublinianie podzielili budżet obywatelski na 2019 rok [lista zwycięskich projektów]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 października 2018 r. o 14:43 Powrót do artykułu
LUBLIN JEST JEDNYM Z NAJBARDZIEJ ZADŁUŻONYCH MIAST W Polsce. zuk - GRATULACJE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W STOLYCY czerwoniaki słoiki krzyczą o wolności demokracji i przestrzeganiu prawa - a na radną Warszawy wybrali Monikę Jaruzelską
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nic nie słyszałem o tym głosowaniu. Także brawo Żuczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po modernizacji wylotówki na kraśnik, stoi się 20minut w korku, przed modernizacją korka nie było! Brawo żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje dla autorów zwycięskich projektów i tych którzy je poparli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po komentarzach widać, że przegrane wybory w Lbn spowodowały duże bóle pupek w piSS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach was wasale Jarosława d.pa boli że Żuk wygrał i ma większość w radzie miasta. Jadem plujecie że aż mi ekran w telefonie zabryzgało. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość projketów powinna być zrobiona bez konkursu przez miasto. Niedługo budżet miejski w większości będzie przejadany przez urzędasów a z ochłapów niech mieszkańcy coś sobie zrobią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po komentarzach widać, że przegrane wybory w Lbn spowodowały duże bóle pupek w piSS
 Dziwisz się? Wynajęte trolle miesiący wrzucały propagandowe wpisy na fota lokalnych gazet a tu efekt odwrotny do zamierzonego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większość projketów powinna być zrobiona bez konkursu przez miasto. Niedługo budżet miejski w większości będzie przejadany przez urzędasów a z ochłapów niech mieszkańcy coś sobie zrobią
 Nie pisz bzdur. Budżet nie jest z gumy i na wszystko nie wystarczy. Tak tylko przypomnę, że w ciągu 8 lat Żuk wydał na inwestycje blisko 4 miliardy zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli dalej będę jeździł ul. Krężnicką w ciemności! Szkoda, że mało zauważa taki projekt jak i wielu rowerzystów, którzy przedłużają wycieczki dookoła Zalewu poprzez Nowiny i Krężnicę. Uważam, że nie wszystkie projekty powinny być poddane do głosowania dla mieszkańców. W przyszłości zaczną wygrywać projekty remontu domów seniora osiedlowych, place i chodniki dla zwierzątek oraz naprawy, renowacje, remonty obiektów sakralnych itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z skeyt parkiem????? Miał być wybudowany kilka lat temu z budżetu obywatelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i...........?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSTYD MI JEST ZA FELIN!!! GDZIE NIESTETY MIESZKAM I GDZIE GLOSOWALO TYLKO 300 OSOB. MIAL BYC PLAC DLA DZIECI ZA 300 TYS I CO NAWET IM SIE D.... NIE CHCIALO RUSZYC ABY ZAGLOSOWAC A CO DRUGI SIE UZALA ZE NIE MA GDZIE TU Z DZIECKIEM ISC!!!! MALO TEGO GLOSOWAC MOZNA PRZEZ NETA ALE TO TEZ ZA WIELE. TAKIE DURNE TO NASZE SPOLECZENSTWO ZE TYLKO BIADOLIC UMIECIE ALE JAK COS OD SIEBIE TRZA DAC TO JUZ WAS PRZERASTA. WYSTARCZYLO 600 GLOSOW I JEST PLAC..... GRATULACJE DLA WAS I DLA WASZYCH DZIECI ZE TAKICH RODZICOW MAJA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOŁO 16 -stki jest siłownia i nowoczesne boiska. Projekty zawsze przegrywają tam gdzie są ludzie starsi , nie głosujący przez internet np. Czechów Południowy. To po prostu niesprawiedliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno straciłem zaufanie do budżetu obywatelskiego. To tylko przykrywka, że coś dla ludzi robi PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywam się Maria Gomez i mieszkam w USA w Teksasie i jestem dziś szczęśliwą kobietą, powiedziałem sobie, że każdy pożyczkodawca, który mógłby zmienić moje życie i życie mojej rodziny, polecę każdemu, kto szuka pożyczki . Jeśli potrzebujesz pożyczki i jesteś w 100% pewien, że ją spłacisz, skontaktuj się z nimi i powiedz im, że Maria Gomez skierowała cię do nich E-mail kontaktowy: regencyfinancecompany09@gmail.com lub Whatsapp +1 817-729-8866 Maria Gomez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...