Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja jednak wolałem w tym miejscu cmt, szkoda że nie będzie nigdzie przeniesione.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może w końcu do Lublina trafi Zara ,Masimmo Dutti ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i może w końcu New Yorker, Terranova i Bershka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że w nowej częsci nie będzie biedronki ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na parterze znajdą się dwa duże sklepy z branży spożywczej i RTV-AGD. Pod uwagę brane są m.in. Media Markt, Saturn i Media Expert" Media Markt już mamy. Media Expert to dziadostwo (mają sieć w raczej małych miastach w całej Polsce, więc ceny są wyższe niż u konkurencji z dużych miast). Saturn (hipermarket RTV) przydałby się jako konkurencja do Media Markt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się po prostu cieszę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
szkoda, że w nowej częsci nie będzie biedronki ;(
Przecież Media Markt i Saturn to jeden kit tak na dobrą sprawę Ten sam właściciel. Aczkolwiek nie miałbym nic przeciwko, gdyby otworzyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kicu napisał:
Przecież Media Markt i Saturn to jeden kit tak na dobrą sprawę Ten sam właściciel. Aczkolwiek nie miałbym nic przeciwko, gdyby otworzyli.
Machnąłem się nieco. Miała to być odpowiedź na "Saturn (hipermarket RTV) przydałby się jako konkurencja do Media Markt."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwórzcie w nowym olimpie jeszcze New Yorkera i New Looka i tę Zarę i Bershke i będzie super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fashion napisał:
Otwórzcie w nowym olimpie jeszcze New Yorkera i New Looka i tę Zarę i Bershke i będzie super
POPIERAM!!!! W 100 %!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agusia napisał:
POPIERAM!!!! W 100 %!!!!
Jeszcze niech otworzą Channel, LV, GIVENCHY, CK, A and F, Tiffany, Burberry, Dior ... HA HA HA już teraz najemcy nie płacą czynszów, a sieciówki są nie rentowne. Co do sieciówek do one dają radę bo zwożą chłam (to co nie poszło) z całej polski mieszają z odrobiną nowej kolekcji i przynajmniej odzyskują płynność na chłamie, którego w normalnych warunkach nikt by nie kupił. Prezes TRANS HURTU ma ciekawą wizję z podejściem iście PRL-owskiego biznesmena z nutą "kapitalisty" lat 90 (czyli człowiekiem, który z prawdziwym biznesem ma tyle wspólnego co świnia z astronomią). Jedyne w tym wszystkim co się kupy trzyma to kino. Lublin to miasto, które samo się pod siebie zapada. Pustostanów przybywa, a koszty życia rosną nie wspominając o śmiesznych płacach i braku perspektyw dla młodych ludzi od LAT !!! Dlaczego tak jest, a no dlatego iż PRL-owy ruls ! Jak wiadomo cały PRL był zbudowany na cwaniactwie, wyzysku społecznym, kolesiostwie, poplecznictwie z zachowaniem jakieś ochrony obywatela i jego interesów. Runą mur, przyszło nowe miał być kapitalizm tym czasem jedyne co ze starego się zmieniło na nowe to to, że nie ma już ochrony obywatela reszta nie dość, że się zachowała to jeszcze eskaluje w niebo wykładniczo z dnia na dzień. Co będzie dalej ? Nic na razie jest bieda a później nędza !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
truee napisał:
Jeszcze niech otworzą Channel, LV, GIVENCHY, CK, A and F, Tiffany, Burberry, Dior
marks & spencer to byłby jak na lublin juz luksus , burberry zbankrutowałoby w lublinie po miesiącu givenchy? chanel haha człowieku jak w Lublinie zaczną ludzie zarabiac 4 razy wiecj czyli tyle ile powinni zarabiac biorą pod uwagę koszty życia w tusklandii to moze The Kooples mógłby co najżywej cos otowrzyć jeśli już jesteśmy przy francuskich brandach. Jak na razie sram na centa handlowe w lublinie, wyprzedaże wole w Warszawie a na co dzien lubelskie ciuchlandy daja rade. ///////////////// sobra zarty na bok zastanawiam się jakim cudem te wszystkie centra handlowe z nowymi sieciówkami( zakładajac hipotetycznie, ze powstaną) miałaby się utrzymać. Olimp (1) sie rozbuduje i może Gala(2) w resztę nie wierze, reszta to będą kolejne felicity czyli utopijne plany. Górki Czechowskie (3), Ikea (to mzoe powstanie ale na bank bez kina)(4), Galeria zamek (5), pasaż Victoria(dawny pedet) (6),utopia zwana alchemią(7), jakies duze centrum u zbiegu JPII i krasnickiej (8) nie pamietam nazwy, utopiny wiecznie budujacy sie kompleks felicity(9). Zapytam was poważnie: Wy naparawde wierzycie, ze chciaż połowa z tych planów zostanie zrealizowana? Pzeciez to sie nie utrzyma przy tak niskiej sile nabywczej miszkanców tego miasta i przy tak duzej emigracji młodych ludzi z tego miasta. Nawet zagraniczni stucenci nie napedza rynku. Gazety nie maja o czym pisać, wiec pisza o tych wielkich inwestycjach a Lublinianie łykają wszystkie mrzonki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie ze bedzie multikino bo w cinema city nie maja ciekawego repertuaru albo z opóźnieniem strasznym nie liczą sie z tym kiedy sa premiery tylko puszczaja jak im sie podoba!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trrk napisał:
Ja jednak wolałem w tym miejscu cmt, szkoda że nie będzie nigdzie przeniesione.
Zapraszamy odwiedzić Techniczną 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...