Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super wiadomość. A od Ducha do Solidarności KOREK:( Na pewno pierwszeństwo będzie miała nowa Poligonowa więc Willowa będzie podwójnie stała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżdżę często rowerem w tej okolicy a wczoraj przejechałem się tym odcinkiem i mam mieszane odczucia :( Poligonowa jest przepięknie położona (cóż za widoki :)) ale tandeta mam wrażenie odwalona ... kostka na chodnikach luźna, jadąc po nowo budowanym chodniku miałem wrażenie, że jadę po klawiaturze :) fakt w budowie ale np. Zelwerowicza niby ukończona a ziarna piachu wysypane na kostkę w celu uszczelnienia są wielkości małych kamyczków :) mam nadzieję, że ktoś z tym coś zrobi ... ale jak tak obserwuję co się dzieje w społeczeństwie to kogo to obchodzi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
groszek--wszystko pięknie tylko autor tego artykułu nie pisze w jakim mieście robią tę droge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
groszek--wszystko pięknie tylko autor tego artykułu nie pisze w jakim mieście robią tę droge
 
groszek--wszystko pięknie tylko autor tego artykułu nie pisze w jakim mieście robią tę droge
  Zawsze się znajdzie coś do czego można się przyczepić... Co za naród!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sukces. Typowo peowski. Przypominam , że obwodnica działa ( choć bez zjazdów i wjazdów- zwłaszcza na trasę warszawską) już od roku. Dojazdy miały być gotowe przed obwodnicą, która też była spóźniona. Ogłaszanie jako sukces otwarcie Poligonowej spóźnione o 2 lata to typowa manipulacja prorządowej propagandy i peowskich urzędników. POLIGONOWA miała być już otwarta 2 lata temu !!!!! Proszę zatem nie robić z obywateli idiotów i nie mówić , że prace są szybsze niż harmonogram !!!!! Mam nadzieję, że zwycięstwo Dudy zapoczątkuje robienie porządku z tą bandą, która żyje z oszukiwania społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorszek, no miasto na Lubelszczyźnie jest tylko jedno, Lublin, jak nazwa wskazuje. Reszta to miasteczka przecież, czy sypialnie podmiejskie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sukces. Typowo peowski. Przypominam , że obwodnica działa ( choć bez zjazdów i wjazdów- zwłaszcza na trasę warszawską) już od roku. 
To chyba jakąś inną obwodnicą jeździsz. Wszystkie zjazdy są gotowe i działają, poza węzłem Lublin-Czechów, do którego prowadzi właśnie Poligonowa. Jest budowana tak późno, bo robi to miasto, a nie GDDKiA i musiało czekać na fundusze z UE. Proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakąś inną obwodnicą jeździsz. Wszystkie zjazdy są gotowe i działają, poza węzłem Lublin-Czechów, do którego prowadzi właśnie Poligonowa. Jest budowana tak późno, bo robi to miasto, a nie GDDKiA i musiało czekać na fundusze z UE. Proste
Proste? Miasto, które zbiera podatki za grunty, pobiera opłaty za wszystko co się da poprzez miejskie spółki musi czekać na fundusze żeby wybudować drogę?   Tu chodzi o to zadłużenie co go zrobił mianowany nasz ze Świdnika. Nic więcej nie powstanie, bo narobił długów w paryskich bankach, a teraz zbiera obligacje. Może się wytłumaczy w tym temacie - chociaż nie wierzę żeby napisał prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich którzy narzekają na obecnego prezydenta. Czy nie pamiętacie rządów Pruszkowskiego z PiS? Przez dwie kadencje w Lublinie nie działo się nic, a pan prezydent jeździł po całym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy już wiadomo kiedy i jak będzie wyglądała przebudowa skrzyżowania Sikorskiego - Solidarności - Ducha - Północnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...