Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tak wyglądają nowe autobusy MPK

Utworzony przez 115, 23 lipca 2009 r. o 11:02 Powrót do artykułu
dojedzie leszcze - PIĘKNY ZWROT LESZCZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktorku jakie "leszcze". Chyba powinno być na początku " dojedzie jeszcze 15 takich wozów.", a nie "dojedzie leszcze 15 takich wozów." Jak byłbym Redaktorem Naczelnym w Dzienniku Wschodnim to za takie BYKI autor tego tekstu by już nie pracował. Ale wszystko jeszcze przede mną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doczekać się nie mogę nowych trolejbusów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowy napisał:
Redaktorku jakie "leszcze". Chyba powinno być na początku " dojedzie jeszcze 15 takich wozów.", a nie "dojedzie leszcze 15 takich wozów." Jak byłbym Redaktorem Naczelnym w Dzienniku Wschodnim to za takie BYKI autor tego tekstu by już nie pracował. Ale wszystko jeszcze przede mną!
wielki dziennikarzyna się znalazł... słoma z butów Ci wystaje.. a literówki sie czepiać do aż na żal zbiera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darayavahus napisał:
wielki dziennikarzyna się znalazł... słoma z butów Ci wystaje.. a literówki sie czepiać do aż na żal zbiera...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brzydkie to malowanie,troche wiejskie kojarzy mi sie ze wsia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~KKK~ napisał:
brzydkie to malowanie,troche wiejskie kojarzy mi sie ze wsia
co wiejskiego widzisz w kolorach zielonym białym i czerwonym?? a dla czego przy okazji obrażasz mieszkańców Wsi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak sie komuś nie podoba malowanie naszych nowych wozów to niech nie patrzy na nie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...