Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
undefined napisał:
I tu  Bryłowski ma zupełną rację! Mieszkańcy popierają! W ogole, to coś nazywane "rewitalizacją" Litewskiego za kosmiczne 50 mln to jeden wielki BUBEL i tandeta.
 zapominasz, że te kosmiczne 50 mln to tak naprawdę raptem kilka mln wyłożonych z budżetu miasta, całą resztę pokrywa unia europejska - pytanie czy za 6-7 mln zł warto wyremontować plac Litewski to pytanie retoryczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że Żuk nie słucha malkontentów i zmienia miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
remont deptaka to jakieś 13 mln, a łącznie na inwestycje w 2018 pójdzie, bagatela, 500 mln z czego, jak co roku, zdecydowana większość zostanie przeznaczona na inwestycje drogowe - nie dramatyzować, Żuk wie co robi i zachowuje odpowiednie proporcje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak się uważnie przyjrzeć dyskusji przy okazji kolejnych inwestycji to można odnieść wrażenie, że w Lublinie to generalnie nic nie potrzeba robić. Remont mostu - be, budowa stadionu - be, modernizacja placu - be, przedłużenie deptaka - be, remont deptaka - be, budowa nowych zielonych skwerów - be, powiększenie strefy ekonomicznej - be, obwodnica - be, lotnisko - be. Wszystko be. I weź tu człowieku bądź mądry.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Ja mam wrażenie, że to wszystko się rozwala, żeby ktoś zostawił po sobie ślad." A jam wrażenie, że ktoś tutaj nie może przeboleć że jego ślad nie wytrzymał próby czasu! Co tam że badziew ale mój badziew!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne to napisał:
"   Ja mam wrażenie, że to wszystko się rozwala, żeby ktoś zostawił po sobie ślad."   A jam wrażenie, że ktoś tutaj nie może przeboleć że jego ślad nie wytrzymał próby czasu! Co tam że badziew ale mój badziew!!!
 heh podobne wnioski wysnułem z tych wypowiedzi byłego prezydenta - zazdrość pomieszana z zawiścią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bryłowski to polityczny trup kto go ekshumował i po co ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Brylowski o twoim remoncie prymityw też mówił po co , niepotrzebny, klepisko też może być. Szkoda, stracił pan mój szacunek za odwagę w latach 90-tych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie tak jak z oponami: Deptak letni wymieniany na Deptak zimowy. No i gitara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieje w Lublinie kilkaset pilniejszych potrzeb niż remoncik Deptaka, który jest bardzo solidnie wykonany i może jeszcze posłużyć kilkanaście lat. Jeżeli zostanie to wykonane tak tandetnie jak remoncik Placu Litewskiego to szerokim łukiem ze względów bezpieczeństwa trzeba będzie omijać Śródmieście. Kolejna niepotrzebna słomiana pseudo inwestycja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Bryłowski ma rację. Zamknięcie ruchu przy Pl. Litewskim i jego remont w sposób zmieniający jego dotychczasowe funkcje to błąd. Jeśli stara część upodobni się do tego co zrobiono z Litewskim to będzie zimna. Piaskowiec był ciepły. Żuk źle robi. Nie wspominając już że zrobił z Lublina jedno z bardziej zakorkowanych miast w Polsce.
 A gdzie na deptaku jest piaskowiec? Bo ja widziałem tam tylko kostkę betonową, a na "starym" Placu Litewskim płytki betonowe i asfalt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że żuk sprawnie potrafi pozyskiwać kasę z UE i przebudowuje dzięki temu miasto. To się nie podoba niektórym, szczególnie tym, którzy chcieliby do koryta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech budują kto bogatemu zabroni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na odchodne lubelskiego Ratusza warszafka zgarnie nasz finans. A i może trafić się odsyp?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk wyrzuca pieniądze w błoto. ,,Stara nawierzchnia'' . Ta stara nawierzchnia wytrzymała tyle lat. A nową część ciągle jest niszczona. I z Naszych pieniędzy jest naprawiana. STOP dla wyrzucania kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile ulic w mieście jest nieutwardzonych? Ale na to kasy nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STOP sorosowym zydolewackim poplecznikom! STOP zadłużania miasta Lublin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucone pieniądze na coś co nie wymagało remontu. Jest wiele innych ulic które potrzebują remontów natychmiast (np. Głęboka ) po których nie da się chodzić. Wydanie kolejnych kilkunastu milionów na ten plac to marnowanie publicznych pieniędzy. Kolejny przekręt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestarzała kostka... niesamowite.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejne wyrzucone pieniądze. Zadłużanie miasta trwa w najlepsze. Żuk doprowadzi je do bankructwa. jest wiele innych ulic potrzebujących remontów i na to nie ma pieniędzy. Co za ludzie rządzą tym miastem banda drani wyrzucających publiczne pieniądze w błoto. kolejny układ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...