Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Takich mrozów dawno nie było

Utworzony przez P.Ł., 25 stycznia 2010 r. o 09:11 Powrót do artykułu
ta pora roku nazywa się zima to musi być zimno więc nie ma czego tak przeżywać, na Syberii mają zimniej i tam nikt nie o tym pisze w gazetach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale my nie mieszkamy na Syberii i te morzy są jednak dokuczliwe!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"W nocy najzimniej było w powiecie hrubieszowskim w okolicach miejscowości Tyszowce." - tak się składa, że Tyszowce są w powiecie tomaszowskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ludzie!-przestańcie narzekać!-jakaż to zima??? Kiedyś to były zimy! Pamiętam,gdy byłem mały(w latach 80-tych),to u nas w okolicach Lubaczowa/Bełżca było około 40stopni mrozu! a w 2002 roku w styczniu przy takim mrozie robiliśmy meliorację w lesie(kopali rowy)-siekierami rąbali 20cm lód na strumieniu,szpadlami kopali,itp.-i nikt nie kaszlał i nie narzekał;a przy ognisku do 2-giego śniadania podjadali cebulę i czosnek-i nikt nie biadolił... A teraz ludzie w Lublinie(bo tu mieszkam od roku)wyjdą po zakupy 100 -200metrów od domu i już narzekają"jakaż ta zima straszna!" Przestańcie chrzanić! Taka pora roku i takie ma swoje prawa! A że zamarzają ludzie...?-to normalni nie zamarzają!-bo normalny człowiek wie,co trzeba zrobić w taki mróz. A że zamarzł 13-latek ?-to o czym to świadczy,że 13-latek był pijany?! -a gdzie byli jego rodzice i gdzie miał rozum?-do picia to miał rozum???!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Między Chełmem a Włodawą było w nocy -32 stopnie C i prawie wszyscy do pracy pojechali swoimi samochodami. Taka zima nam nie straszna. Pozdrawiam cieplutko!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rosji na budowie pracowałem przy - 28 *C. przez ponad dwa tygodnie.Nie przesadzajcie..........-sensacja.Problemem jest w tym,że sprowadzono nam z Włoch buty zimowe a zaprzestano produkcji tych krajowych na odpowiedniej na takie mrozy podeszwie. Ale tak to już jest jak krajem rządzą :Palikoty,Jacykowe,Środy i te inne Dody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop Polski napisał:
W Rosji na budowie pracowałem przy - 28 *C. przez ponad dwa tygodnie.Nie przesadzajcie..........-sensacja.Problemem jest w tym,że sprowadzono nam z Włoch buty zimowe a zaprzestano produkcji tych krajowych na odpowiedniej na takie mrozy podeszwie. Ale tak to już jest jak krajem rządzą :Palikoty,Jacykowe,Środy i te inne Dody.
głupiś jak but krajowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwer napisał:
tu sa foty z lbn:
spadaj z tym spamem
Ostatnio edytowany 25 stycznia 2010 r. o 13:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Węglinie o 4 rano na wysokości I pietra było -27. Gdyby termometr był niżej i dalej od murów budynku byłoby bez wątpienia mniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka zima?W latach 80-tych przechodziłem po lodzie przez Krznę w drodze z Serbinowa do Kraszaka.Dzisiaj patrzę-niby lód na rzece jest,ale cienki,bo nikt po nim nie chodzi.Jaka zima?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka zima? Jak miałem 7 lat to matula wysłali mnie do szkoły na bosaka, bo chodoki musiałem bratu pożyczyć, bo się żenił. Było -50 stopni, śnieżyca. Do szkoły miałem 20 km pod górkę. Po drodze jeszcze babuli drew narąbałem. Kantem dłoni, bo siekiera się jej złamła. To była zima!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Jaka zima? Jak miałem 7 lat to matula wysłali mnie do szkoły na bosaka, bo chodoki musiałem bratu pożyczyć, bo się żenił. Było -50 stopni, śnieżyca. Do szkoły miałem 20 km pod górkę. Po drodze jeszcze babuli drew narąbałem. Kantem dłoni, bo siekiera się jej złamła. To była zima!
a beret dostałeś za dobre wyniki w nauce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutejszy napisał:
a beret dostałeś za dobre wyniki w nauce?
Beret po babuli, bo nowy z darów dostała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciesz Ocieplenie Klimatu idzie buahaha naukowcy do nauki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zima jest super! na miescie luzik -bo polowa kopciuchów nie odpalila (choc "nówki"z zachodu ciagniete),żule gdzies sie pochowaly (nie baczac na to ze sie odwodnia) a gówniarze jakos nie maja ochoty drzec sie pod klatka na taka zime czekalem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beret napisał:
Jaka zima? Jak miałem 7 lat to matula wysłali mnie do szkoły na bosaka, bo chodoki musiałem bratu pożyczyć, bo się żenił. Było -50 stopni, śnieżyca. Do szkoły miałem 20 km pod górkę. Po drodze jeszcze babuli drew narąbałem. Kantem dłoni, bo siekiera się jej złamła. To była zima!
thx ;] poprawa humoru - bezcenna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LBN napisał:
Wchodźcie na http://www.designeurope2010.eu/index.php i głosujcie na artystyczny projekt naszej Rodaczki z Poznania. Jej sukces będzie sukcesem Polski na arenie międzynarodowej!
Jej sukces będzie _jej_ sukcesem. Nie mieszajmy do tego Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...