Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Grzebać po śmietnikach-fuj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucać dobre jedzenie fuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijam kwestię tego stylu życia. Ale dowodzi to innej ciekawej rzeczy - ile się marnuje żywności. A potem płacz, że śmieci drogie. Wystarczy podejść pod pierwszy osiedlowy śmietnik po długim weekendzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś powinien rozmawiać z właścicielami restauracji/sklepów itp. zanim to jedzenie trafi do śmietnika. Idea szlachetna i mam nadzieję, że z czasem będzie więcej takich ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw LGBT, potem kolejne grupy sponsorowane... artykuły o nich później - i tak można sterować ogłupiony i otępionym społeczeństwem przy użyciu środka masowego "rażenia" przekazem czyli internetem :) Kiedyś to było narzędzie, teraz stało się właśnie oto takim ściekiem, który pije 90% nie myślących podłączonych do niego osobników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto pamięta sprawę piekarza z Legnicy co rozdawał niesprzedany chleb bezdomnym? Kazali mu zapłacić ponad 100 tyś złoty podatku. Dwa lata później chyba zlikwidowali ten podatek, nawet dla sieci handlowych ale widać nic to nikomu nie pomogło....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak zwalanie na "nas" winy za to, że to sklepy wyrzucają jedzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzebać po śmietnikach-fuj!
 Niestety, ale jak ktoś ma klapki na oczach i utarte, że "śmietnik" to jest pod zlewem lub na osiedlu, to tak jest. Cóż, najtrudniej zmienić podejście, przełamać się, a już na pewno zrozumieć innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest dowód na to do jakiego dobrobytu doszliśmy........a tak na marginesie co będzie jak wszyscy zostaniemy free cośtam cośtam ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie jest jednak coś perwersyjnego w wyciąganiu rzeczy ze śmietnika. Kiedyś była taka rodzina w zamianie żon... próbowali promować tą ideologię. Innym razem w reportażu też było pokazane ile cennych rzeczy leży w śmietniku i czeka żeby zrobic z nich coś pysznego. Pokazywali tam, że dostarczają to jedzenie znalezione w śmietnikach do fundacji, która zajmuje się sporządzaniem darmowych posiłkow.../// Uważam, że źle jeśli jedzenie ląduje w śmietniku. Mam w rodzinie ludzi, którzy kupują za dużo, dużo się przeterminowywuje, chodzę do nich, prześwietlam lodówkę i coś przyrządzam, żeby nie trzeba było wyrzucać. U mnie w lodówce jest dużo światła, bo zjadamy wszystko na bieżąco i mało kupujemy. Był ostatnio taki program niemiecki jak mozna wykorzystać resztki- wymyślali z tych resztek nie wiadomo jak wymyślne dania- u nas robi się proste - z nadmiaru ugotowanych ziemniaków- kopytka, bułka sucha do kotleta, z resztek wędlin bigos,chleb w jajku i tak ze wszystkim..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia umysłowe ameby. Przykre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam człowieka, który z tego się wyleczył. Przez kilka lat zmagał się z syfami, które złapał od takiego jedzenia począwszy od salmonelli, gronkowca aż po tasiemca. TRAGEDIA ale kto przekona gówniarzy przecież to takie mundre wszystko wiedzą z youtube i pejsbuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosyjska propaganda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzicie jaki dobrobyt dzięki naszemu wodzu, prezesowi jarosławowi ?? Ludzie już z tego dobrobytu pietruszkę wyrzucają !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie(pewnie i wielu Polaków też) nie wliczajcie do tej statystki!!!!! Ja nie marnuje jedzenia. Najlepiej podzielcie to na te lidle, biedronki, stokrotki, auchany, to freeganie(?) zobacza jaka to cyfra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak śmietniki zamknięte na klucz to jak się tam dostają ludziska.Slkepy nie przecenią towaru mimo że za kilka dni termin waźności się skończy tylko wolą do śmietnika wywalić.Gdzie takie są śmietniki że awokado i inne produkry są ok.Szkoda że jak jeszcze chodziłam do szkoły i mieszkałam na stancji nie było takich śmietników mialabym więcej kasy na inne rzeczy a tak wszystko szło na jedzenie bilety i stancję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w miescie wszystkie smietniki sa pozamykane na klucz a wiec nawet bezdomni, ktorych jest cala masa nie moga niczego sobie znalezc. "Dobra zmiana" ale dla mlodych i zdrowych, zlodzieji i wyludaczy 500+. Chory, biedny czy bezdomny moze sobie "spokojnie" zdychac ale powolutku bo czyz po katolicku cierpienie nie uszlachetnia? Moze w "niebie" beda nawet swietymi. Inni pojda na tory no ale ci pojda do "piekla". Podly kraj, podlaych zaklamanych istot przez przypadek tylko zwanych ludzmi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KWESTIA POZAMYKANYCH SMIETNIKÓW: 1. Super Glue czyni cuda.. Czy to kłódka, czy to wkładka patentowa, wystarczy wlać do srodka super glue i zamek zepsuty (opcjonalnie mozna zapchac zamek zapalka i dołozyc super glue). Maxymalnie po 3 interwencjach, sklep sie podda i przestanie zamykac paśnik. UWAGA! To podchodzi pod niszczenie mienia, dobry sabotaż nie daje sie zdemaskować. 2. Jezeli paśnik jest poza zasięgiem oka kamery to polecam bardzo szybki i cichy sposób na kłódki, łańcuchy i siatki ogrodzeniowe: Bolt cutters ***shop.wirecutterstore.com/assets/images/hit-bolt-cutters.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z perspektywy polskiego sklepikarza to wygląda tak. Nie sprzedam pewnej części towaru to oddam go komuś by nie wyrzucać na następny dzień ta sama osoba przyjdzie nic nie kupi i będzie czekać na darmowe w rezultacie plotka o darmowym jedzeniu się rozniesie po osiedlu i ludzie przestaną brać świeże produkty bo poczekają do zamknięcia i dostaną go za darmo więc po co przeplacac. Znam to z życia bo miałem paru takich "klientów " którzy kilka razy dostali za darmo a później przychodzili i bezczelnie pytali czy jest coś za darmo albo niszczyli towar by sprzedawaca musiał go wyrzucić lub oddać go im
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...