Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Taksówkarz przejechał swojego klienta

Utworzony przez soul-asylum, 30 października 2008 r. o 22:10 Powrót do artykułu
"Nie wie jak doszło do wypadku". Widząc codziennie na ulicach Lublina popisy taxówkarzy to trudno w to uwierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
acha.wziął kasiorrrę i na nic się nie oglądał.(taxiaże to święte krowy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szybko trzeba cofać aby rypnąć gościa by zabić? Wolno to pewnie nie cofał. Głupia śmierć. Szkoda człowieka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że dostanie parę lat w miejscu odosobnienia. Ten czas pozwoli mu dokładnie sobie przypomnieć jak to było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zerujcie na cudzym nieszczesciu. Przeciez to tragedia i dla taksowkarza i rodziny zmarlego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siuśmajtek napisał:
Mam nadzieję, że dostanie parę lat w miejscu odosobnienia. Ten czas pozwoli mu dokładnie sobie przypomnieć jak to było.
A ja mam nadzieję że będziesz następną ofiarą tego taksówkarza:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedzą takie głąby przez kompem i piszą durnoty. Sędziowie się znaleźli.. Ta ulica jest słabo oświetlona. Być może gośc wysiadł i sie przewróciłz tyłu samochodu. Nie wiem, może był pijany, może sie posliznął, może zasłabł. Być może upadł pod koła i kierowca nie widział go w lusterku. Po prostu niesczęśliwy wypadek. nie mówię, że tak było, ale być może taki był scenariusz, dlatego niech się niektórzy powstrzymają przez durnymi komentarzami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie współczuję rodzinie. Niedawno miałem podobną historię. Szedłem chodnikiem i taksówkarz cofał i naprawdę guzik go obchodziło, króla szos, po prostu trzeba było uciekać. Piractwo na drogach taksówkarzy (pewnie nie wszystkich) widzimy na każdym kroku. Szkoda, że odpowiednie służby się za nich nie wezmą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem taksówkarzem i powiem tak!! taksówkarze przekraczaja predkosć itd ale jak taksówka jedzie 120 przez lipową to jest cos nietak nierozumiem też do końca jak dziadek 60 letni moze jezdzic na taksówce eh szkoda słów wspułczucia dla taksówkaża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...