Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tanie grzanie wody słońcem z miejską dopłatą

Utworzony przez JA, 20 października 2009 r. o 07:37 Powrót do artykułu
A dlaczego tylko do podgrzewania wody? ja od dawna marze o zasilaniu całego domu energią zaczerpniętą ze słońca. za friko i ekologicznie. mądrze przedewszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zemborzyce to maja dobrego Wójta!! A dlaczego mieszkańcy innych dzielnic Lublina ( podobno Unia daje duże pieniądze na ten cel!!) nie mogliby uczestniczyć w projekcie dopłat w przypadku montażu kolektorów słonecznych na dachach swoich domów!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gadać. Nie wiedziałem, że trzeba aż specjalnej interwencji radnego. Od czego są też władze miasta. Gmina musi złozyć wniosek do Marszałka Województwa o dofinansowanie w tej sprawie. Jest to program pt. Energia przyjazna środowisku. Podaję link: http://www.rpo.lubelskie.pl/front/page/get/90/nabor_id:213/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
A dlaczego tylko do podgrzewania wody? ja od dawna marze o zasilaniu całego domu energią zaczerpniętą ze słońca. za friko i ekologicznie. mądrze przedewszystkim.
Tu cię chyba poniosło. Z ekologią to ma niewiele wspólnego. Koszty dla środowiska i produkcji ogniw, a szczególnie ich utylizacji są ogromne. Tak samo jak aut hybrydowych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie mylić pojęć...Mowa jest o kolektorach słonecznych, a na foto widać baterie słoneczną....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś mógł by mi jasno powiedzieć gdzie należy składać wnosiki o dofinansowanie kolektorów słonecznych lub gdzie się dowiedzieć więcej na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basial napisał:
Czy ktoś mógł by mi jasno powiedzieć gdzie należy składać wnosiki o dofinansowanie kolektorów słonecznych lub gdzie się dowiedzieć więcej na ten temat.
JA TAKŻE BARDZO CHCĘ WIEDZIEĆ.......... Ciekawe czy nam KTOŚ odpowie ???? Bardzo o to proszę ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
basial napisał:
Czy ktoś mógł by mi jasno powiedzieć gdzie należy składać wnosiki o dofinansowanie kolektorów słonecznych lub gdzie się dowiedzieć więcej na ten temat.
JA TAKŻE BARDZO CHCĘ WIEDZIEĆ.......... Ciekawe czy nam KTOŚ odpowie ???? Bardzo o to proszę ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze kombinuje ten p.Daniewski, kolektory wspomagające c.o. to nie wydatek powiedzmy 15 tys. dla domku rodzinnego, tylko kilkudziesieci tys., słszałem że najbidniej to dwadzieścia parę. Więc za cenę zwykłego solara chciałby mieć taki wspomagający c.o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cdn napisał:
Zemborzyce to maja dobrego Wójta!! A dlaczego mieszkańcy innych dzielnic Lublina ( podobno Unia daje duże pieniądze na ten cel!!) nie mogliby uczestniczyć w projekcie dopłat w przypadku montażu kolektorów słonecznych na dachach swoich domów!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wójta, he,he, he.....coś Ci się facet pomyliło, "wieś" Zemborzyce to część Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Dobrze kombinuje ten p.Daniewski, kolektory wspomagające c.o. to nie wydatek powiedzmy 15 tys. dla domku rodzinnego, tylko kilkudziesieci tys., słszałem że najbidniej to dwadzieścia parę. Więc za cenę zwykłego solara chciałby mieć taki wspomagający c.o.
Chciałbym Państwa poinformować że tu nikt nie kombinuje ,i nie żadne kolektory wspomagające c.o. tylko kolektory słoneczne do ogrzewania wody użytkowej. Więc słyszał Pan gdzieś jaką informacje ale nie dokładną . PS: Najpierw trzeba mieć pewne informacje na jakikolwiek temat ,a dopiero później zabierać głos lub pisać na forum .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim zainteresowanym wyjaśnieniem działania kolektorów słonecznych i montażem systemu solarnego polecam firmę Pk Energia. Montaż poprzedzony jest bezpłatną konsultacją w domu klienta w celu wybrania zestawu najlepiej spełniającego oczekiwania i wykonaniem kosztorysu. Zapewniają też pomoc w uzyskaniu dofinansowania, oraz zajmują się kompleksowo wszystkimi formalnościami. Zamontowane kolektory są naprawdę wysokiej jakości, a obsługa w pełni profesjonalna. Firma zdecydowanie godna polecenia. Więcej informacji i cenniki zestawów solarnych są na ich stronie reklamowej na Lublin: Kolektory Słoneczne Lublin Polecam też kontakt z panem Jakubem. Sensownie doradzi czy zamontowanie kolektorów się opłaci i kiedy inwestycja się zwróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...