Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tanieją bilety MPK, drożeją przedszkola

Utworzony przez Fang, 30 grudnia 2008 r. o 08:33 Powrót do artykułu
Mam nadzieję że przynajmniej stanieją lokomotywy .Dzięki temu będę mieć więcej pieniędzy na inne wydatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska róbcie odrazu trójkę dzieciaków to się opłaca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dominiku a moze by sie Pan tak zainteresował dla czego Radni podniesli opłaty za wywóz odpadów dla mieszkańców i przedsiebiorców a obnizyli opłaty za odbiór odpadów na wysypisku w Rokitnie????KOM EKO i MPO bedzie z nas darło i na dodatek taniej wywiezie na Rokitno. A przypominam ze Wysypisko w Rokitnie nalezy do Miasta i ma przynosik dochód. Rozumiem przeto ze Radni zdecydowali na obnizenie dochodu z Rokitna, a zadbali o dochody prywatnych firm KOM Eko i MPO a moze ja głupi jestem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dominiku czy czesne za żłobki od 1 stycznia na pewno będzie wnosic 95 zł i 48zł?!!!! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...