Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cieszcie się bezmyślne barany, będziecie kupować chłam za ciężkie pieniądze, rodzimi drobni i średni przedsiębiorcy plajtują jeden za drugim ale co tam... przecież mamy ileśdziesiąt nowych miejsc pracy... za 1200 zł i w niedzielę... W zachodniej Europie odpowiednie przepisy nie pozwalają budować galerii bez opamiętania bo rządzi tym odp ilość tego typu placówek w przeliczeniu na liczbę mieszkańców, u nas róbta co chceta..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy galerii i innych sklepów będą chodzić na zakupy do innych galerii i sklepów. :) Kiedyś Lublin był miastem banków, teraz jest miastem sklepów, a czy kiedyś będzie na nowo miastem gdzie są zakłady produkcyjne i sklepy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki żałosny PR prezydenta Żuka, tylko debile uwierzą że usługi to rozwój dla miasta... PKB (Produkt Krajowy Brutto) mówi Wam to coś?? Produkcja i Przemysł to rozwój Usługi to miły dodatek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budują nowe drogi - źle, remontują obecne drogi - źle, zbudowali lotnisko - źle, powstają nowe galerie handlowe  - źle. Czego TY baranie właściwie chcesz - nowych kościołów?    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy galerii i innych sklepów będą chodzić na zakupy do innych galerii i sklepów. :) Kiedyś Lublin był miastem banków, teraz jest miastem sklepów, a czy kiedyś będzie na nowo miastem gdzie są zakłady produkcyjne i sklepy?
Załóż jakiś... Jaki problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mnie tak nie wkurza jak wieczne biadolenie na forum. Byłam w Felicity i bardzo mi się tam podoba. A te wieczne nieudaczniki, które tylko przed komputerem ślęczą będą tak do końca życia zatruwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Załóż jakiś... Jaki problem?
   
Załóż jakiś... Jaki problem?
  On lubi narzekać. Do tego został stworzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mnie tak nie wkurza jak wieczne biadolenie na forum. Byłam w Felicity i bardzo mi się tam podoba. A te wieczne nieudaczniki, które tylko przed komputerem ślęczą będą tak do końca życia zatruwać.
No jak jesteś na tyle tępa/tępy że galeria to dla ciebie galeria to wszystko co człowiekowi do szczęścia potrzeba to szkoda gadać... Forum to miejsce gdzie ludzie mówią co myślą a nie "ślęczą" i nic poza tym nie robią... Proponuję myśleć trochę bardziej długofalowo to może zrozumiesz o co nam chodziło, póki co podmioty geleryjne zacierają ręce bo takich tępaków jest jak mrowia, ale i to się kiedyś skończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budują nowe drogi - źle, remontują obecne drogi - źle, zbudowali lotnisko - źle, powstają nowe galerie handlowe  - źle. Czego TY baranie właściwie chcesz - nowych kościołów?
Nowych miejsc pracy? BTW Gdzie te nowe drogi Żuk wybudował?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowych miejsc pracy? BTW Gdzie te nowe drogi Żuk wybudował?
  1. Ktoś to budował, ktoś dostarcza towar, ktoś dostarcza energie/gaz/wodę ... mogę tak dalej ale po co. Co masz do galerii /sklepów itp? Jakaś fobia?   2. a pokaż mi łaskawco gdzie była mowa o Żuku,  a na dodatek - co ma piernik do wiatraka?????   Rzygać mi się chce jak cały czas widzę takie wpisy pseudo fachowców stale narzekających na wszystko i wszystkich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowych miejsc pracy? BTW Gdzie te nowe drogi Żuk wybudowali
  Chodzi pewnie o te pare km dróg co unia europejska dała zresztą w całej polsce. Mieszkańcą wshodniej europy wystarczy to i jeszcze na kolanach dziękują że im dali :) nie chce nikogo obrażać ale niestety muszę nazwać motłochem tych co cieszą się na nowe galeirie. Wizja wspólnego spędzenia czasu z rodziną w wolny dzień w galerii to szczyt ich możliwości bo zero innych wizji na wspólne spędzanie czasu. Wydawanie cieżkiej kasy na chińskie ciuchy. A nie wspomne już o wykorzystywaniu pracowników za 1200 zł w wekendy i inne świeta. Dobra praca dla studentów by dorobić ale jak widzę osoby w dojżałym wieku pracujące w sklepach kłaniające się motłochowi to mnie krew zalewa. Sklepy czynne 12 13 godzin w ciągu doby a i tak im mało. Cieszmy się nowymi sklepami w naszym mieście :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy galerii i innych sklepów będą chodzić na zakupy do innych galerii i sklepów. :) Kiedyś Lublin był miastem banków, teraz jest miastem sklepów, a czy kiedyś będzie na nowo miastem gdzie są zakłady produkcyjne i sklepy?
 
Pracownicy galerii i innych sklepów będą chodzić na zakupy do innych galerii i sklepów. :) Kiedyś Lublin był miastem banków, teraz jest miastem sklepów, a czy kiedyś będzie na nowo miastem gdzie są zakłady produkcyjne i sklepy?
Jakie zakłady pracy ?!  Pójdź do Urzędu Pracy i powiedz, że powstal nowy zakład pracy, nie trzeba dużych kwalifikacji i dają pensję 2 tys.zł na miesiąc - ciekawe ile osób by się w tym momencie zgosiło, że chce podjąć pracę ??? Myślę, że ani jedna!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy galerii i innych sklepów będą chodzić na zakupy do innych galerii i sklepów. :) Kiedyś Lublin był miastem banków, teraz jest miastem sklepów, a czy kiedyś będzie na nowo miastem gdzie są zakłady produkcyjne i sklepy?
IKEA jest także firmą produkcyjną i robi to w Polsce z polskich materiałów. A swoją drogą w czasach kiedy Lublin był miastem wielkich molochów (FSC, Odlewnia) bezrobocie było na poziomie 13-15% (proszę sprawdzić roczniki statystyczne początku lat 90-tych), dziś Lublin jest mniej przemysłowy, a bardziej usługowy i bezrobocie ma chyba lekko poniżej 10%. Jaki z tego wniosek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jednak naprawdę masz problemy emocjonalne.... krew się gotuje co? :)   ps. pisz wolniej bo przeglądarka błędów nie poprawi.
Słowa "na prawdę" piszemy ze spacją. Początek zdania zaczynamy wielką literą. Swoją drogą, kolega 'ss' ma rację, a Ty nie masz żadnych argumentów i szukasz dziury w całym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowa "na prawdę" piszemy ze spacją. Początek zdania zaczynamy wielką literą. Swoją drogą, kolega 'ss' ma rację, a Ty nie masz żadnych argumentów i szukasz dziury w całym...
od kiedy to naprawdę piszemy oddzielnie? no, chyba że kolega po gimnazjum, wtedy można wszystko..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...