Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Super a są jakieś oferty dla tysięcy bezrobotnych socjologów, politologów, psychologów, ekonomistów i innych NIEUDACZNIKÓW kształconych w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla Takich sa w marketach wolne wakaty, masz racje 100% jakim trzeba byc durniem aby takie coś studiować. Ja jestem po technikum energetycznym i mam 5 koła na rękę a z praca nigdy nie bede mial problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek, ale po tym swoim technikum masz problemy z podpisaniem się (Elektoenergetyk - zjadłeś "r"), z polskimi literami (ą, ę, ć, ś - nie używasz), a w przyszłości będziesz obciachem dla swoich dzieci, bo samo tylko średnie wykształcenie za 20-30 lat będzie traktowane tak, jak teraz zawodowe ... i za 5 koła tego nie kupisz. Osoba z wyższym wykształceniem ma szansę (większą lub mniejszą) na te 5 koła. Ty na wyższe wykształcenie - już nigdy Ty już ZAWSZE będziesz tylko średnio wykształcony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny Roman napisał:
Super a są jakieś oferty dla tysięcy bezrobotnych socjologów, politologów, psychologów, ekonomistów i innych NIEUDACZNIKÓW kształconych w Lublinie.
W tym Lublinie wykształciło się tysiące w/w i nie tylko pięknych,ale i mądrych którzy sobie świetnie radzą i nie zasilają szeregów bezrobotnych. :)A zdobycie pracy na takich targach jest możliwe,ale udaje się to nielicznym. Z nadania pracę mają księża więc zamiast na świeckie uczelnie kształcące jak to określiłeś nieudaczników niech młodzież zasuwa do seminarium i klasztorów,ale tylko piękna i mądra bo pozostali to do odstrzału...Szkoły zawodowe przywrócić i kształcić w określonych i przydatnych kierunkach. Rzeczywiście jest tak,że z łatwością zdobywa się dzisiaj wyższe wykształcenie,ale bez przygotowania do pracy i możliwości zdobycia zatrudnienia niewielkie. `
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykształciuch napisał:
Mirek, ale po tym swoim technikum masz problemy z podpisaniem się (Elektoenergetyk - zjadłeś "r"), z polskimi literami (ą, ę, ć, ś - nie używasz), a w przyszłości będziesz obciachem dla swoich dzieci, bo samo tylko średnie wykształcenie za 20-30 lat będzie traktowane tak, jak teraz zawodowe ... i za 5 koła tego nie kupisz. Osoba z wyższym wykształceniem ma szansę (większą lub mniejszą) na te 5 koła. Ty na wyższe wykształcenie - już nigdy Ty już ZAWSZE będziesz tylko średnio wykształcony
Powiedz mi gdzie bedziesz mieszkal za te 20-30 lat u mamusi czy w 30 metrowym mieszkaniu na kredyt jak bedziesz mial zdolnosc kredytowa. Liczy sie tak zwany fach w reku. ja po 10 latach pracy zawodowej mam swoj dom za swoje zapracowane pieniadze. Zone tez mam i dzieci i jakos nie narzekaja ze nie mam wyksztalcenia wyzszego, za to moja rodzina zyje na normalnym poziomie , nie musze oszczedzac do pierwszego a i zona nie musi pracowac. mam umowe o prace i od tych 5 kola na reke mam odprowadzany zus , policz sobie ile bede mial emerytury a ile ty za prace za najnizsza krajowa. Na zakonczenie dodam ze wole miec srednie wyksztalcenie z ktorego sie nabijasz i miec kase dla siebie i rodziny niz miec wyzsze i nie miec co do garnka wlozyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykształciuch napisał:
Mirek, ale po tym swoim technikum masz problemy z podpisaniem się (Elektoenergetyk - zjadłeś "r"), z polskimi literami (ą, ę, ć, ś - nie używasz), a w przyszłości będziesz obciachem dla swoich dzieci, bo samo tylko średnie wykształcenie za 20-30 lat będzie traktowane tak, jak teraz zawodowe ... i za 5 koła tego nie kupisz. Osoba z wyższym wykształceniem ma szansę (większą lub mniejszą) na te 5 koła. Ty na wyższe wykształcenie - już nigdy Ty już ZAWSZE będziesz tylko średnio wykształcony
Nie popisałeś się tą wypowiedzią.Mądrzy rodzice uczą swoje dzieci,że szacunek należy się każdemu człowiekowi bez względu na pochodzenie,wyksztłcenie,status społeczny,wyznanie i kolor skóry chociażby.Czy uważasz,że rolnik jest kimś gorszym i wstydzić się należy prostego człowieka ciężko pracującego na roli,czy robotnika wykonującego swą pracę najlepiej jak potrafi?Czy zdobyte wykształcenie upoważnia do takiego traktowania ludzi mniej wykształconych,a niejednokrotnie inteligentnych i bardzo mądrych od których można wiele się nauczyć? WSZYSCY jesteśmy sobie potrzebni i nauczmy się siebie wzajemnie szanować.Nie chcę tworzyć elaboratu bo to nie zmieni ukształtowanych poglądów ani charakteru czy też braków w wychowaniu.Jesteś ewidentnym przykładem tego,że można być wykształconym głupcem.Przepraszam,ale tak to odbieram. p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze gada. Polac mu ("gosć").Mimo że mam wyższe wykształcenie to elektroenergetyk ma rację jak i również "gosć". W dzisiejszych czasach kasa się liczy wolnościa i papierem ze studiów dzieci nie wykarmisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek jestem elektronikiem z 7letnim doswiadczeniem gdzie daja 5 koła na reke w lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcin napisał:
Mirek jestem elektronikiem z 7letnim doswiadczeniem gdzie daja 5 koła na reke w lublinie ?
Pracuje w prywatnej firmie gdzie wykonuje sie zlecenia dla PGE i PKP . W PGE ciezko o prace bez znajomosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek elektroenergetyk napisał:
Pracuje w prywatnej firmie gdzie wykonuje sie zlecenia dla PGE i PKP . W PGE ciezko o prace bez znajomosci.
hehe za 5 koła masz dom, dzieci, nie pracującą żonę? A co jadacie? Chleb ze smalcem? Za taką kasę wybudowałeś dom bez kredytu? Choć i kredytu nie dostaniesz za taką pensję. Może pora lekcje odrobić i nie trolić na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek elektroenergetyk napisał:
Pracuje w prywatnej firmie gdzie wykonuje sie zlecenia dla PGE i PKP . W PGE ciezko o prace bez znajomosci.
Dobre technikum jest więcej warte niż studia. Dziwi mnie troszke porownanie na linii wyksztalcenia, jaki to ma sens??? Panie Mirku gratuluje dobrej pracy i bardzo dobrego wyksztalcenia w tym kierunku, jak to sie mowi trzeba miec do tego łeb. Jezeli to kogos interesuje u mnie w duzej firmie pracuja ludzie na stanowiskach konstruktor, kierownik itp z wyksztalceniem srednim i jakie to ma znaczenie>??? zadne, dlatego dziwne jest dla mnie, ze wogole poruszacie taki temat. Jest takie stare powiedzenie.....Kazdy jest kowalem swojego losu...wiec kto ma glowe, na pewno nie bedzie mial zle w zyciu, pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek elektroenergetyk napisał:
... mam umowe o prace i od tych 5 kola na reke mam odprowadzany zus , policz sobie ile bede mial emerytury ...
Proponuje Ci płacić dodatkowe składki na zus, będziesz miał jeszcze większą emeryturę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawa impreza, można się było dowiedzieć 1. Jaki jest poziom bezrobocia w naszym regionie 2. Jaki stosunek ma organizator do zwykłych obywateli 3. Jak w prosty sposób wejść w posiadanie unijnej gotówki jak się jest przy żłobie Gratuluję dobrego samopoczucia jaśnie panującym w Kozim Dołku i współczuję tym co zjawili się na tzw."targach" z jakąkolwiek nadzieją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny Roman napisał:
Super a są jakieś oferty dla tysięcy bezrobotnych socjologów, politologów, psychologów, ekonomistów i innych NIEUDACZNIKÓW kształconych w Lublinie.
Nie nazywaj hurtowo ludzi, których nie znasz, nic o nich nie wiesz "NIEUDACZNIKAMI". Znakomita część absolwentów - tych specjalności które raczyleś wymienić, ja dodam jeszcze filozofię dla pikanterii pracuje w lubelskich, warszawskich, rzeszowskich itd. firmach i płaci podatki. Skończyć szkołę (nie ważne czy średnią techniczną czy wyższą humanistyczną) to jeszcze nic nie oznacza. Trzeba zdobyć doświadczenie i uzupełniać kwalifikacje w praktyce. To że akurat w Lublinie ciężko ludziom po studiach to nie jest powód żeby szydzić z nich. Bo nie tutaj leży problem. Problem polega na tym, że od kilkunastu lat region jest zaniedbywany pod każdym względem: wyprowadzić maszyny i kapitał z firm przemysłowych, zlikwidować, pociąć na złom fabryki, jeździć sobie na wycieczki za publiczne pieniądze itd. Więc jak to jest, że np. Rzeszów jeszcze kilkanaście lat temu siedlisko biedy i zacofania wyrasta na prawdziwą (ekonomicznie) stolicę Wschodniej Polski? Jak to możliwe, że z Rzeszowem patrząc z lubelskiej perspektywy fajnie jest handlować? Ano dlatego, że tam poprostu o takich - którzy chcą tam inwestować, pracować, zarabiać, płacić podatki myśli się od wielu lat. Od Marszałka Województwa, Prezydenta Rzeszowa, Radnych, Posłów, Senatorów itd. - wszyscy grają do jednej bramki...a nasi dopiero się uczą...Reasumując i wracając do tematu to pewnie chciałbyś dla swoich dzieci mieć najlepszych nauczycieli w szkole. Tylko skąd ich wziąć, jeśli wyjechali na "zmywak" do UK albo pracują jako cieśla szalunkowy w Niemczech? Albo dobrych lekarzy i pielęgniarek - niestety są w Norwegii...Zastanów się czasami dwa razy - zanim coś napiszesz...To,że ludzie chcą być lepiej wykształceni to nie jest ich błąd ani wada. Problemem jest brak kompetencji rządzących, którzy nie potrafią wykorzystać potencjału własnego społeczeństwa.
Ostatnio edytowany 7 marca 2012 r. o 19:38
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psychiatra napisał:
Proponuje Ci płacić dodatkowe składki na zus, będziesz miał jeszcze większą emeryturę
Młode pokolenie będzie miało tyle emerytury żeby w sam raz sobie kupić kawałek dobrego sznura...jak wyczują interes sprzedawcy sznura to i zapewnią sznur z odpowiednim węzłem, żeby się Szanowny Klient nie plątał będąc w potrzebie chwili...
Ostatnio edytowany 7 marca 2012 r. o 19:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
generation_next napisał:
Nie nazywaj hurtowo ludzi, których nie znasz, nic o nich nie wiesz "NIEUDACZNIKAMI". Znakomita część absolwentów - tych specjalności które raczyleś wymienić, ja dodam jeszcze filozofię dla pikanterii pracuje w lubelskich, warszawskich, rzeszowskich itd. firmach i płaci podatki. Skończyć szkołę (nie ważne czy średnią techniczną czy wyższą humanistyczną) to jeszcze nic nie oznacza. Trzeba zdobyć doświadczenie i uzupełniać kwalifikacje w praktyce. To że akurat w Lublinie ciężko ludziom po studiach to nie jest powód żeby szydzić z nich. Bo nie tutaj leży problem. Problem polega na tym, że od kilkunastu lat region jest zaniedbywany pod każdym względem: wyprowadzić maszyny i kapitał z firm przemysłowych, zlikwidować, pociąć na złom fabryki, jeździć sobie na wycieczki za publiczne pieniądze itd. Więc jak to jest, że np. Rzeszów jeszcze kilkanaście lat temu siedlisko biedy i zacofania wyrasta na prawdziwą (ekonomicznie) stolicę Wschodniej Polski? Jak to możliwe, że z Rzeszowem patrząc z lubelskiej perspektywy fajnie jest handlować? Ano dlatego, że tam poprostu o takich - którzy chcą tam inwestować, pracować, zarabiać, płacić podatki myśli się od wielu lat. Od Marszałka Województwa, Prezydenta Rzeszowa, Radnych, Posłów, Senatorów itd. - wszyscy grają do jednej bramki...a nasi dopiero się uczą...Reasumując i wracając do tematu to pewnie chciałbyś dla swoich dzieci mieć najlepszych nauczycieli w szkole. Tylko skąd ich wziąć, jeśli wyjechali na "zmywak" do UK albo pracują jako cieśla szalunkowy w Niemczech? Albo dobrych lekarzy i pielęgniarek - niestety są w Norwegii...Zastanów się czasami dwa razy - zanim coś napiszesz...To,że ludzie chcą być lepiej wykształceni to nie jest ich błąd ani wada. Problemem jest brak kompetencji rządzących, którzy nie potrafią wykorzystać potencjału własnego społeczeństwa.
Dobrze chlop gada, Rzeszow mogl, a my nie mozemy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Rzeszowie wszyscy potrafili sie zmobilizowac do pracy na rzecz miasta,nie to co u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh, średniowykształcony Mirku, nie powiem CI ile zarabiam ze swoim wyższym wykształceniem, bo nie będę się zniżał do Twojego poziomu. Chwalenie się swoimi zarobkami na forum publicznym to, bądź co bądź, wiocha ;-) NO i mieszkanie mam większe niż 30m ! ale może jeszcze ilość samochodów podać ? ciekawe, czy edukację swoich dzieci też zakończysz na szkole średniej, czy może jednak poślesz je na studia ? chciałoby się dziećmi swoje kompleksy podleczyć, prawda ? chyba jednak pójdą w ślady w tatusia. Nie przejmuj się Mirek - nie każdy się na studia nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRA praca w Polsce i Unii po ukończeniu finansów i technika administracji(szybciej niż studia)w Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lublinie 20-401 Lublin, ul. Krochmalna 29 (dawne Podwale 3)Tel. 81 532-74-95 http://www.ckunr1.lublin.pl/ ckunr1@poczta.onet.pl Facebook http://pl-pl.facebook.com/pages/Centrum-Kszta%C5%82cenia-Ustawicznego-nr-1-w-Lublinie/103096476451598
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
W Rzeszowie wszyscy potrafili sie zmobilizowac do pracy na rzecz miasta,nie to co u nas.
O to właśnie chodzi. Paradoks sytuacji polega na tym, że gdyby nie sukces Rzeszowa, względna bliskość (bo daleko nie jest, tylko droga pozostawia wiele do życzenia) to by wiele lubelskich kooperujących firm musiało zwolnić ludzi albo nawet paść. Podobna sytuacja z Kielcami...Chcemy być stolicą Polski Wschodniej i bramą na Wschód...jak narazie przegrywamy rywalizację o zagraniczne inwestycje z powiatowym Mielcem. Nic dodać, nic ująć. Takie inwestycje jak obwodnica Lublina S12/17/19, Port Lotniczy, droga 747 z nowym mostem na Wiśle to jest ledwie mały zaczątek dzieła. Jeśli włodarze Lubelszczyzny chcą odtrąbić z tego powodu sukces i zachwalać swoje zasługi to odradzam, to jest ledwie malutki początek drogi rozwoju...Jeśli załatwią połaczenie S17 od budowanego lubelskiego odcinka (z połaczenien S12 do Puław) do samej Warszawy, pieniądze na kompletną modernizację magistrali kolejowej nr 7 Warszawa-Dorohusk to zagłosuję chętnie. Choćby na samego diabła jeśli będzie trzeba!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...