Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targi pracy w MTL w Lublinie

Utworzony przez wtf, 7 marca 2011 r. o 16:39 Powrót do artykułu
To pewnie pracodawcy, którzy są nowymi inwestorami ściągniętymi przez Krzysia Łątkę podczas jego podróży?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy są te targi to już ciężko było napisać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może przez samego palikota i sokolową nową p.o. dyrektora WUP która promował niedawno na prezydenta chełma i osiągnęła sukces trzeciego miejsca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://pl.20dollars2surf.com/?ref=264831
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny coroczny żart. W Puławach też organizują taką cyrkojazdę. Można znaleźć pracę na kucharza gdzie jest 70 osób na miejsce lub na sprzątaczkę gdzie będzie nie wiele mniej. To jest żart! Robią te cyrki aby niby się wykazać ze coś robią. Te żarty już znam i nie bawię się z wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest śmieszne te cale targi pracy, byłem w tamtym roku w AR, ponad połowa przedstawicieli nie miała żadnych ofert pracy i tylko odsyłali do stron internetowych ich firm żeby sobie tam patrzeć i wysyłać CV mailem, to jest jakiś żart. Mam 30 km do lublina w jedną stronę (w sumie 60) i przejechałem się tylko po to żeby jak wrócę do domu wysłać im CV mailem jak się trafi jakaś oferta pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...