Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Targi Staroci w Lublinie (zdjęcia)

Utworzony przez obserwator, 24 czerwca 2012 r. o 16:24 Powrót do artykułu
Antykwariusze z Lublina i okolic, po całotygodnniowej, cieżkiej pracy na roli i z trzodą chlewną dorabiaja w niedzielę do unijnych dopłat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nie są targi staroci a raczej rupieci zwiezionych z całej Europy. Typowy "szaberplac".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Irytują mnie te targi staroci na Starówce. Przejść nie można normalnie, pierdoły powystawiane, jakieś rupiecie...Skończyć z tym bo na Stare Miasto nie chce się przychodzić. Dla koneserów rupieciarstwa można zrobić targi gdzieś na uboczu, a nie raczyć wszystkich wokoło takim badziewiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie moze gdzie takie starocia mozna sprzedac?,mam tego baardzo duzo.Meble antyczne,kufry,lampy,lustra,zegar,maszyny do pisania,aparaty fotograficzne,porcelana,rozne talerze misy krysztaly,jakies banknoty,znaczki,dywany chodniki,no masakra....niemam mam tez duzo ksiazek,sporo po rosyjsku slowniki itp itd ksiazki medyczne po rosyjsku,sama nie wiem juz co mam......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś kto był na tych targach może mi powiedziec czy byłby tam jakies instrumenty muzyczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
v napisał:
Irytują mnie te targi staroci na Starówce. Przejść nie można normalnie, pierdoły powystawiane, jakieś rupiecie...Skończyć z tym bo na Stare Miasto nie chce się przychodzić. Dla koneserów rupieciarstwa można zrobić targi gdzieś na uboczu, a nie raczyć wszystkich wokoło takim badziewiem! [/quote][quote name='olga' timestamp='1340569503' post='641470'] A wiecie moze gdzie takie starocia mozna sprzedac?,mam tego baardzo duzo.Meble antyczne,kufry,lampy,lustra,zegar,maszyny do pisania,aparaty fotograficzne,porcelana,rozne talerze misy krysztaly,jakies banknoty,znaczki,dywany chodniki,no masakra....niemam mam tez duzo ksiazek,sporo po rosyjsku slowniki itp itd ksiazki medyczne po rosyjsku,sama nie wiem juz co mam......
daj maila to się z Tobą skontaktuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olga napisał:
A wiecie moze gdzie takie starocia mozna sprzedac?,mam tego baardzo duzo.Meble antyczne,kufry,lampy,lustra,zegar,maszyny do pisania,aparaty fotograficzne,porcelana,rozne talerze misy krysztaly,jakies banknoty,znaczki,dywany chodniki,no masakra....niemam mam tez duzo ksiazek,sporo po rosyjsku slowniki itp itd ksiazki medyczne po rosyjsku,sama nie wiem juz co mam......
może spróbuj na targu staroci ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...