Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brakuje w tym zestawieniu Taxify!!! Precz z biurokratyczną kontrolą nad wolnością podróżowania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od roku nie jeżdżę taksówkami. Po tym jak z Placu Zamkowego dojechałem na Sikorskiego za 50 zł! Od tego momentu jeżdżę Taxify i czekam aż wejdzie Uber.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Taxify !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MPT z dworca 4zł za km. Nie wiem skad ta cena jak tu widnieje 2zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko apki, w życiu taksi. Chamy i cwaniaki same.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój z txify ostatnio czekałem pół godziny i skroili mnie znacznie więcej niż płaciłem w taksowce skasowałem to gówno niepolecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"wolność podróżowania"- owszem, ale dla wszystkich, którzy zarabiają na transporcie. Dla kierowców taksówek, autobusów i TIRów również. Dla każdego te same warunki, jesteś "za"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od roku nie jeżdżę taksówkami. Po tym jak z Placu Zamkowego dojechałem na Sikorskiego za 50 zł! Od tego momentu jeżdżę Taxify i czekam aż wejdzie Uber.
 Tylko nieogarnięty idiota wsiada do taksówek na Placu Zamkowym. Skoro nie potrafiłeś przeczytać cennika, który jest naklejony na szybie, to nie ma co cię żałować. Skończysz też jak nierozgarnięty idiota, jak ci ktoś wyczyści konto wyciągając twoje dane tak jak wyciągnęli z ubera. Reasumując - kto się idiotą urodził Einsteinem nie umrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje w tym zestawieniu Taxify!!! Precz z biurokratyczną kontrolą nad wolnością podróżowania!
 Niech żyje wolne podróżowanie z ukrem za kółkiem! Albo z innym turasem czy podobnym. Szczególnie polecane dla kobiet, i zawiozą i wymolestują gdzieś w krzakach po drodze :lol: 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Taxify !!!
 Przecież tam szoszony jeźdżą. Jak Ci kiedyś urżną łeb, a Twoją dziewczynę zgwałcą i sprzedadzą na organy to inaczej zaśpiewasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie jechałem Taxify z dworca pkp na naleczowska. 8.60zl Taxi zawsze było 12-15 zł. Jest różnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no, taxify od 4 miesięcy. Czyli hulajnoga podróżujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taxi Czwórki mają co 10-ty kurs 10zł taniej. Proponuję również dopisać czym jest III oraz IV taryfa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod dworcem to chyba MTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wsiadłeś do zielonej skody kombi to owszem , to nie jest żadna taxi z MPT tylko wyrzuciny gośc co jeździ na patencie .Przyjżyj śie co ma na boku czy 191-91 , niestety nie ma i kogut ma inny 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sponsorowany artykuł wjechał jak masło haha, brawo!!! Dlaczego nie jest to napisane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jeździłem siódemkami (Alfa), ale odkąd ich przejęła wroga konkurencja z call centre gdzieś w Radomiu, to się przesiadłem do lepszej korporacji. Z iTaxi (bo to o nich chodzi) po prostu nie warto jeździć. Zostawiłem samochód na małą naprawę u mechanika nieopodal Carrefoura przy Witosa, poszedłem na zakupy. W międzyczasie (poza napełnieniem wózka zakupami) wyszło, że naprawa wcale nie będzie drobna, więc po zakupach zamówiłem iTaxi (dzwoniąc z przyzwyczajenia na stary numer siódemek). Proszę o "taksówkę pod Carrefour na Witosa". Paniusia z infolinii poprosiła o dokładny adres - podałem, korzystając z paragonu za zakupy bardzo dokładny adres (Witosa 6), prosząc o przekazanie kierowcy, że to jest Carrefour przy Witosa. Paniusia odpowiada, że taksówka będzie za 5 minut. Taksówka była po ponad 20 minutach. A szczyl w rozpadającym się ze starości Passerati B5 próbował się jeszcze tłumaczyć, że dyspozytorka mu nic nie przekazała na temat tego, że to Carrefour jest i pojechał aż pod DHL, zanim któryś z kurierów mu powiedział, że Witosa 6 to Carrefour. Walić takie usługi. Walić taką obsługę klienta. Nigdy więcej ze złodziejami mojego czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Echo Taxi co 8 kurs 10 zł taniej a nie co 8 kurs do 10 zł gratis. Bo można dać kartkę jak wyjdzie powyżej 10 zł i traktowane jest to jak talon na tą kwotę i dopłacić różnicę.Tak w gwoli sprostowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spod Zamku na LSM taxify zapłaciłem 8zł(ze zniżką 20%), no i jak tam taksówki za otwarcie drzwi 7zł hahaha. Jest to artykuł sponsorowany. Tak jak wszystkie z mandatami kierowców taxify. Dlaczego nie ukazał się żaden artykuł ile już spraw się skończyło? Powiem wam ile... 0, bo nikt tych mandatów nie płaci i byle jaki prawnik ich wybroni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZEMU ŻADNE TAXI ( NO POZA 1) NIE MA PODANEGO CZASU POSTOJU A PRZECIEŻ NA ŚWIATŁACH I W KORKACH STOIMY DŁUGO A CZASÓWKA BIJE ...CZYLI CI CO MAJA TANIA 1 TARYFE NADRABIAJĄ CZASÓWKĄ ..CZYLI NIE SA WCALE NAJTAŃSI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...