Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TBV dostał pozwolenie na budowę na górkach czechowskich

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 września 2019 r. o 06:57 Powrót do artykułu
Kolejny dzień i kolejny artykuł o górkach, bo redaktorek naczelny ma o nie ból tyłka... Pewnie mieszkanie obok kupił i teraz mu przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli to są te boiska co ja je chciałem mieć jak głosowałem na nie z innymi mieszkańcami chociaż referendum było nieważne bo mam dysonans poznawczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin miasto pod okupacją deweloperską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo zagospodarowac te krzaki, tylko gdzie beda chodzic z pieskami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 dni !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co im się tak spieszy? Zacieranie śladów po poprzednich dewastacjach (hałdy z wykopów), czy może dorzynanie wrogów dewelo-rozwoju czyli chomików?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy Chwastów teraz zapewne wyjdą protestować przed spychaczami. Dowiemy się wreszcie i policzymy ilu ich faktycznie jest bo w komentarzach pod artykułami robią raban jakby stało za nimi pół miasta. A tak nie jest. To tylko kilkanaście tych samych osób, w większości mających działki przy Górkach i które łatwo rozpoznać po stylu pisania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet TBV wyruchalo Zuka zrobią pseudo park i uwolnia się od nieuzytecznego terenu na koszt miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gry planszowe w XXI wieku, buhhahhahahaahhahahahahahahahhha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 dni? To don dziubbone jeszcze w ogóle musi składać wnioski do urzędu? Myślałem, że po prostu telefonicznie zamawia potrzebne papiery u swojego lokaja w UM, a ten przynosi mu w zębach gotowe kwity tego samego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka ryjów które się przyczyniły do tego widnieje na billboardach. Mam nadzieję, że w wyborach im odpowiednio się podziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jo jestem za tym żeby tam ławki postawiły bo będzie można na luzie wino i piwko wypić a i trawki też na legalu zapalić. Tylko niech miasto krzaków nie kosi bo moja Karina to jurna dziewczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w tamtym miejscu, zgodnie ze starym planem zagospodarowania, który trollom nie przeszkadzał, można było budować obiekty rekreacyjno-sportowe typu boisko itp. Teraz się okaże, że chwastofilom nawet to przeszkadza bo im chodzi tylko o bicie piany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego mieli nie dostać, bo kilku prymitywnym ludziom się to nie podoba?. Jeżeli jest przekręt to do prokuratora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwedzkie CH dostawało równie szybko pozwolenia. Wtedy jakoś nikt nie chciał tego zauważyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak do urzedu miasta wplywa jakiekolwiek pismo z pieczątka TBV to pojawia sie panika, przeorganizowanie pracy i dodatkowa II zmiana aby tylko zaspokoić żądania dziobaka na czas i zgodnie z jego wolą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze, w końcu coś za oknem powstanie a nie busz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszą szybko przed wyborami zrobic pozory ze wszysko jest OK. Na pewno znowu pojawią sie piekne wizje parku bo papier wszystko przyjmie. Przeciez 3 radnych z PO stojacych za tym dealem chce awansowac do sejmu. A po wyborach bedzie.. pocałujta nas w D.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A decyzji środowiskowej nie potrzeba? Rozpatrując całość inwestycji łącznie z blokami. Sprytne to bo budując wcześniej boiska przy ocenie oddziaływania na środowisko blokami będzie można napisać : wokół boiska i tereny urządzone, brak cennych przyrodniczo powierzchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze!!!! BUDOWAĆ i się nie zastanawiać. Trzeba w końcu zagospodarować to ściernisko i klepisko !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...