Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nagonka medialna - "Lis na żywo", prowokacja: http://wiadomosci.onet.pl/1943847,11,item.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo IPN to banda darmozjadów co manipuluje historią. NAlepszy przykłąd to teczka Kaczyńskiego - zbiór papierków, przebranych i odpowiedni przygotowanych do pokazania. Niestety, smutna prawda o tym zakłamanym małym zawistnym człowieczku. A tak przy okazji jaki z niego proefesor ?? Ekonomii socjalizmu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mi wygląda na "FILOZOFICZNE" podłoże podejścia do sprawy.Kilka miesięcy temu pewne dokumenty w tajemniczy sposób "wypływają z lubelskiego IPN,teraz myślę po pewnej "obróbce" wracają w nie mniej tajemniczy sposób??? Mimo wszystko IPN-owcy trzymajcie się i piszcie prawdę,kto tak naprawdę stara się "rozłożyć" Polskę/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi napisał:
To mi wygląda na "FILOZOFICZNE" podłoże podejścia do sprawy.Kilka miesięcy temu pewne dokumenty w tajemniczy sposób "wypływają z lubelskiego IPN,teraz myślę po pewnej "obróbce" wracają w nie mniej tajemniczy sposób??? Mimo wszystko IPN-owcy trzymajcie się i piszcie prawdę,kto tak naprawdę stara się "rozłożyć" Polskę/.
Grubymi nićmi szyta prowokacja. Najpierw czyszczenie teczki TW Filozof teraz czyste teczki na wysypisku. Oj macie chłopaki KRETA w IPN oj macie. Chcą zdyskredytować Instytut i tyle. Ciekawe, że znowu w Lublinie. Niedawno książka o Wałęsie, Tuske straszy obcięciem funduszy potem Palikot coś tam opowiadał o anypolskiej działalności IPN i nagle wypływają teczki - może i nic to ale czyż nie ciekawe? Ktoś chce pogrzebać swoją i nie tylko przeszłość zresztą czy tylko ktoś? A może dużo ktosi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kkkk..... Kiedy te głąby, wybrane naszymi jakby nie było głosami, zajmą się uczciwą pracą i budowaniem polskiej gospodarki, pielęgnowaniem narodowego ducha? "Wku***a" (sic!) mnie to wszystko - innego słowa nie znam aby oddać jak bardzo frustruje mnie poczynanie polskiej klasy politycznej na wszystkich jej szczeblach. Cała ta sprawa to tylko polityczna walka, która tak na prawdę nikogo (sic!) nie interesuje. Jeszcze bardziej denerwuje mnie podejście pracowników Dziennika Wschodniego, którzy bezrefleksyjnie podchodzą do przesłanego im materiału. Zajmijcie się proszę kwestią tego kto tak na prawdę te dokumenty z IPN wyniósł i kto wam je przesłał! To nie jest jasne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...