Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja bym to zamienił na budynek pod akademiki. Oczywiście budowałby je TBV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym to zamienił na budynek pod akademiki. Oczywiście budowałby je TBV.
 Ja bym jeszcze tam jakiś parking podziemmy zrobił dla interesantów ratusza. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy były ilumincje budowli w średnioweczu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki nieznany? Lubelskie obszczymury dobrze znają ten zabytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łucku (obwód wołyński) cyklicznie odbywa się festiwal muzyczny "Banderstadt" (miasto Bandery). Nasze lubelskie władze zachowują się bezrefleksyjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym to zamienił na budynek pod akademiki. Oczywiście budowałby je TBV.
 Lepiej nie bo pójdzie z dymem, szkoda zabytku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jaki sposób makieta Wzgórza Zamkowego ma pomóc przy zwiedzaniu Starego Miasta? Przecież to są dwa różne wzgórza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
menedżer śródmieścia, bezPOśredni sąsiad zabytku wylobbował ten temat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończy się już POmysł na Lublin Tego łysego gościa z Ratusia. Nie ma Wenecji bo wody brak. Nie ma Dw. PKS na ul. Młyńskiej bo to był przedwyborczy POmysł. I wygrzebuje się stare ruiny i klepie po nasiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego komentują prawie sami idioci? Odpowiedź dają wyniki sondaży poparcia dla partii polotycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jednym zdaniu jest napisane, że jest to najlepiej zachowana część średniowiecznych obwarowań i, że powstała na przełomie XV i XVI wieku. Czy ja czegoś nie rozumiem czy w Lublinie średniowiecze trwało dłużej niż mogło by się wydawać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wawel po lubelsku. Proponuję faktorię cebularza w tej ruinie. I miliony z obrotów na mące i cebuli, ze szczyptą maku. Podług fantazji lubelskiej, na miarę miasta i okolic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezależnie od ww.komentarzy, my lubelscy przewodnicy od lat chodzimy z turystami, a zrobienie muralu i uporządkowanie powoduje,że nie ma już wstydu ,aby tam zabrać ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...