Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SŁOWICZEJ co za dziennikarska żenada... przestaje czytać DW, zbiorowisko analfabetów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze, po co DW taki analfabetyczny czytelnik z Koziej Skórki Dolnej. Słowikowskiego jest na Czwarku Słowicza w innej części miasta Lublina słoiku z Koziej Skórki Dolnej.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż miejska powinna posprzątać Szkolną bo  na samym rogu z Czwartkiem jeden śmietnik ! A tak Lublin wyjdzie na miasto brudasów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A więc to dlatego dzisiaj rano sprzątali Szkolną! :D Już nie mogę się doczekać zobaczyć szkołę w kinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIII LO jest przy ul. Słowiczej na Majdanku jeśliby ktoś nie wiedział. Pozdro dla Pana Białka trzymaj się kolego , powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Chyra przepity oczy przeciera, z ust my cos zwisa...) A biedny nauczyciel z biala laska zostawiony Sam sobie Inni bryluja z dziennikarzami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Chyra przepity oczy przeciera, z ust my cos zwisa...) A biedny nauczyciel z biala laska zostawiony Sam sobie Inni bryluja z dziennikarzami
Gdybyś gnoju znał Maćka Białka to wiedziałbyś, że to nie jest "biedny nauczyciel z biała laską" - głupi gówniarz jesteś i nic nie rozumiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś gnoju znał Maćka Białka to wiedziałbyś, że to nie jest "biedny nauczyciel z biała laską" - głupi gówniarz jesteś i nic nie rozumiesz.
j Ja tylko obejrzalem filmik dolaczony do materialu I Pan nauczyciel idzie z biala laska z tylu za artystami ktorym juz nie jest potrzebny Bo sie z nim zfotografowali wczesniej I nie wyglada na szczesliwego wiec moze znasz pan bialka osobiscie ale co w Jego duszy gra niekoniecznie wiesz panie dumny:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam go lepiej od ciebie,typku.I lepiej od ciebie wiem jaki to człowiek.Widzialem tez wczoraj na konferencji,ze cały czas Maciek miał opiekę,wiec siedź wygodnie w fotelu,dłub w nosie,hejtuj na necie-na szczęście i tak jestes nikim i nie masz pojęcia jaka jest historia Maćka i jaki to człowiek.Jestes wrzodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niecierpliwością będę czekać na film. Zapewne o wielu rzeczach widzowie się nie dowiedzą. Pan Maciek był kiedyś moim wychowawcą i na tyle, ile go zam - mogę się o nim wypowiadać jedynie pozytywnie, począwszy od tego jakim był nauczycielem, a skończywszy na tym, jakim dał się poznać człowiekiem. Ja zawsze będę mu wdzięczny za pomoc, jaką udzielił osobom (także mnie), które przygotowywał do matury z historii, w trudnym dla siebie okresie... Niewiele osób o tym wie albo pamięta..    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam go lepiej od ciebie,typku.I lepiej od ciebie wiem jaki to człowiek.Widzialem tez wczoraj na konferencji,ze cały czas Maciek miał opiekę,wiec siedź wygodnie w fotelu,dłub w nosie,hejtuj na necie-na szczęście i tak jestes nikim i nie masz pojęcia jaka jest historia Maćka i jaki to człowiek.Jestes wrzodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam go lepiej od ciebie,typku.I lepiej od ciebie wiem jaki to człowiek.Widzialem tez wczoraj na konferencji,ze cały czas Maciek miał opiekę,wiec siedź wygodnie w fotelu,dłub w nosie,hejtuj na necie-na szczęście i tak jestes nikim i nie masz pojęcia jaka jest historia Maćka i jaki to człowiek.Jestes wrzodem.
A ja widzialem powyzszy filmik I opiekunczosci nie widac. A przepraszam Ty z ekipy filmowcow ze tak sie denerwujesz I obrzucasz mnie wyzwiskami ? Ja swoim tekstem pan bialka nie obrazilem wiec skad ta newrwowosc I zlosliwosci po mom adresem?? Artysto??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...