Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Unikam tej firmy jak tylko mogę. Gorszy jest tylko impost
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli koniec "bezcłowego importu" - telefonów i innego sprzętu. No to ceny przed świętami wzrosną .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie jest cło na tel. komórkowy? O% ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie jest cło na tel. komórkowy? O% ?
 Zerowe. Dowalą VAT...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzrośnie cło spadnie ilość przesyłek i bilans się wyrówna tylko poczta na tym straci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z GearBest tylko Priority Line i nie ma żadnego vatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bzdury --- wszytsko zalezy przez jaki kraj idzie paczka , a raczej pierwszy kraj EU do ktorego paczka trafia to tam jest clona --- kwestia VAT-u to problematyczny temat. Juz Ali zapowiedzialo budowe magazynow w Belgii i to wlasnie via Belgia paczki beda isc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do wysokosci cieł -- nie na wszytskie produkty takowe jest np. na elektronike nie ma, na ubrania jest bodaj 12% ale to wszytko zalezy czy celnikom chce sie wykonywac robote. Kwota 24 euro , bodaj, nie przypadkowo wiekszosc krajow, tych bogatych bo dziady po jeden eurocent sie schylaja jak widac, sprawe ol... i uzwolnila przesylki do tej kwoty i z cel i vatu -- cla ustalane w ramach WTO zalem Polacy to moga ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chińczyk potrafi. Ostatnio jedna paczka z towarem za kilkaset zł. przyszła do mnie przez Bratysławę a druga przez Amsterdam ... a Maowiecki z ręką w nocniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EU priority Line :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że przesyłki z Warszawy do Lublina "wędrują" cały tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chinczyk jest madrzejszy i spytniejszy od ludzi morawieckiego i siepaczy skarbowych. A poczciarze niech mi opny zimowe oddadza bo od 2 tyg gdzieś w Łodzi zalegaja i juz nie ma sily dzwonic i wyjaśniać tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie interesuje tylko zwiększnie szybkości dostarczenia przesyłki z waraszafki do Lublina (7 dni) do krócej. W średniowieczu trwało by to napewno krócej. 7dni. !80km:7=34,3 km/24. No jest to prędkość tylko dla XXI wieku. Np. w Chełmie chcąc przesłać przesyłkę z jednej ulicy na drugą przesyłki wędrują do Lublina, a następnie do z powrotem do Chełma?. czy ta nowoczesność nas nie gubi czasem. Jak widać ja też sie gubię w tej prostej nowoczesnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy import żołnierzy chińskich, za 5 lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna. Cło ma chronić rodzimych producentów przed tańszymi towarami. Pytanie, ile z tych towarów produkujemy? Mamy własną firmę co produkuje w Polsce telefony? Telewizory? Komputery? Lustrzanki, kamery, GPS, inna elektronikę? I do tego dowalają VAT, do produktów, które nawet nie zostały w Polsce wyprodukowane. Szkoda, że Polska to złodziej i bandyta, który okrada własnych obywateli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generale, jak reprezentujesz Służbę to pozapinaj się  po szyją, będzie godniej, a tak, wyglądasz jak fleja. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym razie nie zamierzam płacić złodziejom żadnego vatu. Na szczęście można tego uniknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he he. Śmiech na sali. Chińczyk już oferuje prioryty która idzie przez kraj Unii Europejskiej do pl także będzie kupa nie cło. Poza tym jak ci idioci będą chcieli jakieś vaty czy coś tam innego to niech odsyłają tą paczkę do Chin. Normalnego obywatela ściga się za 5 zł vatu a złodzieje na miliony chodzą sobie po wolności i śmieją się. Skończyło się morawiecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walic to ja kupuje na potege 700 zamowien zrobilem, 2 razy wperdzieliem sie na oplaty, postanowilem kupowac wsystkio co kosztyje mniej jak 22 euro mogą mnie w cztery litery pocałowac a jak mam cos drozszego to zawsze sie mozna z chinczykiem dogadac i zrobi lipną aukcje podzieli na polowe i klikam 2 zamowienia place 2 razy a otrzymuje jedno potwierdzam mu dwa i sram na urząd celno skarbowy, wala mnie te pedaly sposobow jest mnustwo. PS pozdrawiam cfelów z zabrza i pedala z siemianowic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...