Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech jak najszybciej "wywietrz pokój" po Babiszu. Najwyższy czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy zawsze musi to być działacz partyjny a nie fachowiec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie peeselówka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy zawsze musi to być działacz partyjny a nie fachowiec?
Niestety tak -w układzie postsolidaruchowym !!! Ale za prawdę powiadam Ci , solidaruchy przeminą szybciej niż liść na wietrze !!! Miej ufność w Panu , bo on umie oddzielić ziarno od plew , chociaż czasami prowadzi nad krętymi ścieżkami ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Babisz to mądry, kompetentny człowiek. Na stanowisku kuratora podejmował decyzje, które nie były uzależnione od partii, do której należał. Kierował się zdrowym rozsądkiem i dobrem dzieci przy wyrażaniu opinii o likwidacji szkół, a nie sympatiami politycznymi. To stwierdzenie nie jest wzięte z kosmosu, ale z faktów. Mam nadzieję i wierzę, że nowa Pani Kurator będzie stała na straży wiejskich szkół i dobra naszych dzieci. Pani Kurator teraz w Pani cała nadzieja na zahamowanie haniebnego procederu zamykania szkół - ostatniego bastionu polskości na wsi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien w tle na ścianie wisieć jeszcze Kaczor w koronie to by miała 300% pewności że obejmie stanowisko :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien w tle na ścianie wisieć jeszcze Kaczor w koronie to by miała 300% pewności że obejmie stanowisko :-)
O tak ,zaiste tak !!! A gawiedź niech wierzy , że będzie miała lepiej ...???2 tys .lat wiary,wiary naiwnej i niezrozumiałej przez gawiedź , za to doskonale wykorzystywanej przez niektórych plebanów...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz zapewne pan Babisz podzieli los swojego guru... tj. byłego burmistrza Kraśnika - pobyt w ZK Opole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje!! Właściwy człowiek na tym miejscu. Dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
solidaruchy, gdzie te moje obiecane 100 milionów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko zgodnie z planem. Wracają czasy Frontu Jedności Narodu. Głosowali jak chcieli, wybrali kogo trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra- uczyła mnie kiedyś!!!! Jak tak się będzie zachowywać jak kiedyś na lekcjach to nie będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://vod.tvp.pl/24077333/tw-bolek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Tereso bardzo bardzo bardzo prosimy aby Pani zabrała dyrektora Klimczaka, terrorystę i despotę, który szkolę traktuje jako własny folwark, stara zasada usunięcie przez awans
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy zawsze musi to być działacz partyjny a nie fachowiec?
Jaki partyjny nie widzisz dekracji za plecami Pani Kurator,to raczej SAKRALNY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak patrze na ten napis coś o solidaruchach ,to mi sie flaki przewracają,miałem kiedyś podobnie z  pzpr, kpzr i cccp,tfuj szl;ag by ich trafił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra- uczyła mnie kiedyś!!!! Jak tak się będzie zachowywać jak kiedyś na lekcjach to nie będzie dobrze
a czego cie uczyła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra do potęgi. Nadmuchana, rządna władzy kobieta. Czy mąż - dyrektor szkoły poda się do dymisji? I w czyim interesie będzie wypowiadać się Pani Kurator: nauczycieli, czy uczniów? Czy równie wyrozumiała będzie teraz dla nauczycieli-leniuchów, którzy od bezrobocia uciekają pod parasol związkowy? Oto i będzie można obserwować, czyją optykę przyjmie Pani Kurator ... Pozdrawiam - sfrustrowany nauczyciel-pracuś :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo zła, tragiczna kandydatka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak ,zaiste tak !!! A gawiedź niech wierzy , że będzie miała lepiej ...???2 tys .lat wiary,wiary naiwnej i niezrozumiałej przez gawiedź , za to doskonale wykorzystywanej przez niektórych plebanów...!!!
I WAŁĘSĘ waszego guru i moralistę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...