Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Od wieli lat czekam na Miasto Partnerskie w Italii. Proponowałem pomoc już Prezydentowi Bryłowskiemu......... A ile lat już minęło i ........... Szkoda! Myślę, że jest taka potrzeba i konieczność, ale............... :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rumunia ,w UE od 2007 roku bardzo się zmieniła.To bliski, bardzo ciekawy i bezpieczny kraj. Piękne Karpaty i piekne miasta . Dobre drogi.Z Lublina droga ok 500 km.Z Bieszczadów w linii prostej to tylko 140km-okolice Satu Mare.Bukowina i Góry Maramuresz idealne na kilkudniowe wypady.Baza noclegowa na wysokim poziomie.Spokojnie.Ceny podobne. 1 RON-lej rumuński to ok 1 PLN.Sa loty z Warszawy do Bukaresztu-3razy dziennie we wszystkie dni tygodnia i loty do Cluj Napoca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parnerstwa miast tak wygląda w praktyce. Prezydent np. nie bierze udziału w obchodach 25-lecia parnerstwa miast. Jak się nie zna języków... Ale kolejną umowę można podpisać. www.wn.de/Muenster/2302941-Kommentar-zur-Festakt-Absage-Affront-aus-Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemiecka dyplomatyczna wpadka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parnerstwa miast tak wygląda w praktyce.Prezydent np. nie bierze udziału w obchodach 25-lecia parnerstwa miast.Jak się nie zna języków...Ale kolejną umowę można podpisać.www.wn.de/Muenster/2302941-Kommentar-zur-Festakt-Absage-Affront-aus-Lublin
Pokaż mi,który znał jezyki,od tego jest taki zawód jak tłumacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rumunia to bardzo piękny kraj, z piękną architekturą, dobrymi drogami (tylko debili na drogach jakby więcej niż u nas) i przepysznym jedzeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładne miast byłem tam w 2015 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokaż mi,który znał jezyki,od tego jest taki zawód jak tłumacz.
  W sumie racja :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...