Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żenujące są sklepy w Lublinie, w Angli w takim sklepie mając 50 funtów można kupić dwie siatki markowych ciuchów dobrej jakości, u nas za 50zł to może podkoszulek sie trafi i to taki złachany..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że idea TK MAXXA z wysp u Nas się nie zupełnie nie sprawdza. Będąc w Anglii za każdym razem odwiedzając TK MAXXA wychodziłem minimum z 2 siatkami. Jakość tych ubrań była świetna, ceny bardzo zachęcające. Gdy tylko wchodziły TKeje w Polsce wybrałem się do Wrocławia na zakupy przypominając sobie stare dobre czasy, a to co mnie tam zastało zdziwło mnie strasznie. Ubrania jak z taniej odzieży, ceny wywindowane w kosmos - co kraj to obyczaj? Pokazałem niedawno tą sieć swojej dziewczynie będąc w Trójmieście i Warszawie, ale niestety nic się nie zmieniło. Polecam odwiedzić TK MAXXA, ale tylko i wyłącznie na wyspach.
 
ciekawe ilu obywateli chin, Bangladeszu, Tajwanu, Sri Lanki itd. musi zginąć by marki takie jak H&M, TK MAXX, Resreved itd.. zaprzestaną wykorzystywać tych biednych ludzi i malutkie dzieci za 1 dolara dziennie ?
TK  maxx nie ma własnej marki ubran- to cos jak outlet maja ciuchy roznych marek i z wyzej połki niz h&m czy inne sieciowki. chyab tam nigdy nie byłes. Levi's szyje w Płocku jeansy , a o  w Tajwanie  wielu fabrykach ludzie zarabiaja wiecej niz w  w Lublinie na smieciwce. Uwierz.   TK maxx moze powolic sobie na wyspach na wieksze wyprzedaze poniewaz siła nabywcza tamtego społecznestwa jest 4 krotnie wyzsza a nizeli polskiego. ONi na wyprzedazy nie wywiduja u nas tak niskich cen poniewaz u nas tych ciuchów sprzedaje sie znacznie mniej niz tam, muszą wyjsc an swoje. Paradosalnie w botaszym kraju gdzie masz wieksza konkurencje ceny masz neico nizsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dość często bywałem w sklepie TK Maxx w Warszawie i muszę powiedzieć że dosłownie kilka razy udało mi się kupić coś w przystępnej cenie. Ciuchy z cenami z kosmosu nawet po obniżce oczywiście do tego w większości mało ciekawy asortyment ale tłumy warszawiaków robiących tam zakupy mnie zadziwia może zakupy tam to swoisty lans nie wiem.. już w nieodległych Złotych Tarasach można w firmowych sklepach kupić sporo takiej..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
długo by pisać jak daleko sięga szkodnictwo TNN-u i jego okolic do których należy wszak FRL trzeba by wspomnieć o tym że stworzona po czesci z FRL Rada kutury Przestrzeni - przybudówka TNN-u przy prezydencie Lublina zajmowała się lobbingiem (Stelmach) na rzecz konkurencyjnego dla plazy centrum handlowego zwanego Tarasami zamkowymi o tym że jak sekują handlowców na podzamczu etc etc... za długo by pisaćjak na dziś ... szkodnictwo Wiącków jest jednak i odczówalne - brak pracy i widoczne na pierwszy rzut oka gdy się do Lublina wjeżdża to źli ludzie którzy szczerze nienawidzą Lublina i lublinian ale są przy władzy dzięki Krzysztofowi Zukowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spoko w lublinie sie przyjmie.Trzeba uwazac czasami sie cos trafi ale duzo odrzutow z produkcji albo odziezy oddanej np przez jakiegos rumuna w UK po tygodniu chodzenia na zebry. Wtedy taki towar wysyla sie do polskiego tk maxxa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mylcie TK z Primarkiem za 50 funtów z dwiema siatami nie wyjdziesz, a w Primarku juz tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak! Ile Ci Wiacek odpala miesiecznie, że mu taka reklame robisz? Musi  kawał sary :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem krótko - w angielskim TK Maxx szału nie ma, ale polski (mam na myśli ten w Warszawie) to już totalne dno. Kolekcje które tam wpadają mają często nawet po 10 lat, jest to towar który nie zszedł nigdzie na świecie, więc trafia do Polski, gdzie go się sprzedaje z wywyndowaną ceną, a ciemny lud kierując się znaną marką i tak to kupi. Generalnie jak tu już ktoś pisał jest to markowy szmateks, a nie żaden high life.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
długo by pisać jak daleko sięga szkodnictwo TNN-u i jego okolic do których należy wszak FRL trzeba by wspomnieć o tym że stworzona po czesci z FRL Rada kutury Przestrzeni - przybudówka TNN-u przy prezydencie Lublina zajmowała się lobbingiem (Stelmach) na rzecz konkurencyjnego dla plazy centrum handlowego zwanego Tarasami zamkowymi o tym że jak sekują handlowców na podzamczu etc etc... za długo by pisaćjak na dziś ... szkodnictwo Wiącków jest jednak i odczówalne - brak pracy i widoczne na pierwszy rzut oka gdy się do Lublina wjeżdża to źli ludzie którzy szczerze nienawidzą Lublina i lublinian ale są przy władzy dzięki Krzysztofowi Zukowi
Uważam Leniaku, że masz rację! Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciuchland w Plazie hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak! Ile Ci Wiacek odpala miesiecznie, że mu taka reklame robisz? Musi  kawał sary :P
Wiącek płaci mi inaczej - ja o nim piszę na forach internetowych a on gada o mnie na Forach Rozwoju Lublina Kultury Przestrzeni i w Radzie KP przy Żuku reklama za reklamę ;-) z tym że ja chyba na tym zyskuję bo będąc w opozycji do wyjątkowego głupka jakim jest Wiącek wydaję się zapewne mądrzejszy niż w gruncie rzeczy jestem ;-) poza tym ja mam wbudowaną autoironię - co wzbudza sympatię a Wiącek cóż nie będę wam ściemniał to jest jednak wyjątkowy buc... tak więc - nie sara ale zysk jest ;-) pzdr.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwiedziłam TK Maxx kilkukrotnie w Warszawie i Katowicach. Smrud i brud. Ceny wcale nie takie niskie. Żeby coś znaleźć konkretnego trzeba mieć anielską cierpliwość. Jeden, wielki ciuchland, nie ma czym się podniecać.
spokojnie - lubelaki-cebulaki i tak się będą traktować na otwarciu. Aż boję się myśleć co będzie jak otworzą sklepy Inditexa. Pewnie ofiary śmiertelne beueheheheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja byłam w Gdańsku i był to super sklep zwłaszcza iż mam porównanie pierwszy jaki odwiedziłam był w Londynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...